LM: Co słychać u grupowych rywali?

LM: Co słychać u grupowych rywali? 14.09.2009, 20:25, Maciej Lewandowski 15 komentarzy

Redaktorzy oficjalnej witryny Kanonierów trzymają rękę na pulsie i ponownie przygotowali krótki raport odnośnie poczynań grupowych rywali Arsenalu na krajowych boiskach. Każdy zespół zaprezentował się z innej strony, ogólnie jednak był to nieudany weekend dla Olympiakosu Pireus, AZ Alkmaar oraz Standardu Liege.

Mistrzowie Grecji zdołali jedynie ugrać jeden punkt na własnym stadionie przeciwko drużynie Kavala. Kibice zgromadzeni na stadionie Karaiskákis nie zobaczyli ani jednej bramki. Wynik ten sprawił, że Olympiakos traci już pięć punktów do liderującego Panathinaikosu Ateny.

AZ Alkmaar przegrało na wyjeździe z zespołem ADO Den Haaf 2:1. Gospodarze już w 4. minucie objęli prowadzenie, po tym jak Wesley Verhoek założył "siatkę" bramkarzowi AZ. Tuż po przerwie wynik podwyższył Lex Immers. Mistrzów Holandii stać było jedynie na honorową bramkę w końcówce spotkania, autorstwa Jeremaina Lensa. Porażka ta sprawiła, że ekipa prowadzona przez Ronalda Koemana spadła na piąte miejsce w ligowej tabeli.

Standard Liege bez problemu ograł u siebie KV Mechelen 3:0. W pierwszej połowie żadna z drużyn nie potrafiła objąć prowadzenia, jednak po przerwie najlepszy zespół poprzedniego sezonu w Belgii nie dał złudzeń przyjezdnym. Standard w przeciągu dwunastu minut strzelił trzy bramki. Dwa gole na swoim koncie zapisał Mehdi Gonzalez, natomiast wynik spotkania w 68. minucie ustalił Eliaquim Mangala. W tej beczce miodu nie zabrakło jednak łyżki dziegciu, ponieważ podstawowy pomocnik ekipy z Liege - Steven Defour - doznał kontuzji. Uraz kostki wyeliminuje go przynajmniej na 3 miesiące, co jest równoznaczne z opuszczeniem całej fazy grupowej Champions League w tym sezonie.

Liga Mistrzów autor: Maciej Lewandowski źrodło: Arsenal.com
bergkamp komentarzy: 111017.09.2009, 14:21

topol95 ---> Ja też :)

topol95 komentarzy: 152715.09.2009, 18:33

Nie zdziwię się jeśli zdobędziemy komplet punktów w grupie ;)

bialy577 komentarzy: 3915.09.2009, 15:21

nawet dajac grac niektorym zawodnika ktorzy na co dzien nie wystepuja w pierwszej jedenastce mysle ze spokojnie powinnismy wszystkie mecze wygrac w tej grupie

matys5919421 komentarzy: 815.09.2009, 15:16

Ja wiem, że Defour złamał nogę :) Anderlecht prosił się o to żeby stało się to co Wasilewskiemu któremuś z piłkarzy Standardu:) aha i wiem też, że nie będzie grać 4-6 miesięcy ;)

maniek56 komentarzy: 300715.09.2009, 13:56

Trzeba przyznać że jest to bardzo łatwa grupa, liczę na komplet zwycięstw:) Mam też nadzieje że Wenger w niektórych meczach da szansę Meridzie i Wilsherowi , myślę że poradziliby sobie.

Kanonierka15 komentarzy: 2185 newsów: 515.09.2009, 12:49

Najtrudniej będzie ze Standardem, mimo że był losowany z ostatniego koszyka, jest chyba lepszy niż Olimpiakos.

witkowskil komentarzy: 99015.09.2009, 07:24

Trafiliśmy na bardzo łatwą grupę ale przypominam czasem z słabymi drużynami gra się gorzej jak z lepszymi.

Peter_HK44 komentarzy: 168715.09.2009, 00:52

Grupa jest łatwa i pierwsze miejsce może odebrać Arsenalowi tylko katastrofa.

paszczak89 komentarzy: 1015.09.2009, 00:07

Gunner44< ADO to nie benjaminek:)

Necro komentarzy: 243414.09.2009, 23:08

Waldek_89 - nie przesadzaj. Gramy dobrze, a przegraliśmy jak narazie z drugą i trzecią drużyną tabeli i to na wyjeździe więc nie jest źle.

waldek_89 komentarzy: 573514.09.2009, 22:30

widać nawet nasi rywale sobie nie radzą tak jak my;p

Fabregasik komentarzy: 75 newsów: 114.09.2009, 21:03

hubert

Hubert89 komentarzy: 83214.09.2009, 20:40

grupa ma na średnim poziomie, bez żadnych rewalacji także powinniśmy gładko awansowac z pierwszego miejsca, tak myśle :) Co do Eduardo, to dobrze bo zdecydowanie wolę jego niż Nicklasa.

KaRoLs8 komentarzy: 3414.09.2009, 20:34