LM: grupowi rywale wygrywają

LM: grupowi rywale wygrywają 05.10.2009, 16:10, Robert Ruciński 21 komentarzy

Faza grupowa rozgrywek Ligi Mistrzów trwa. Po dwóch meczach Arsenal zajmuje pierwszą pozycję w grupie H, w której są jeszcze drużyny AZ Alkmaar, Olympiakos Pireus oraz Standard Liege.

Oficjalna witryna Kanonierów Arsenal.com będzie co tydzień umieszcząc raporty z ligowych spotkań przeciwników londyńskiej drużyny.

AZ Alkmaar 1:0 NAC Breda

Mecz został rozegrany w sobotę 3 października

Jeremain Lens strzelił w 30 minucie tego meczu jedyną i zwycięska bramkę dla AZ. Holenderska drużyna plasuje się na 6 pozycji w swojej rodzimej lidze z 15 punktami na koncie po 9 spotkaniach.

Levadiakos 0:3 Olympiakos

Olympiakos po zeszłotygodniowej porażce z Arsenalem 2:0 zrewanżował się swoim kibicom i wygrał wyjazdowe spotkanie z Levadiakosem. Pierwszą bramkę strzelił Oscar Gonzalez w 5 minucie, a kolejną Dudu 22 minuty później z rzutu karnego. Wynik meczu na 3:0 ustalił Diogo na 5 minut przed końcem pierwszej połowy. Dzięki temu zwycięstwu Olympiakos awansował na pierwsze miejsce greckiej Super League.

Standard Liege 1:0 GENK

Mecz został rozegrany w niedzielę 4 października

Standard awansował na 2 pozycję belgijskiej Pro League po wygranej 1:0 z GENK. Milan Jovanović zdobył jedyną bramkę spotkania w 56 minucie. Standard jest jedyną belgijską drużyną klubową, która nie przegrała jeszcze żadnego ze swoich 10 spotkań odnotowując po drodze 5 remisów.

AZ AlkmaarLiga MistrzówStandard de Liege autor: Robert Ruciński źrodło: Arsenal.com
Dawid04111 komentarzy: 13296 newsów: 1406.10.2009, 14:12

oni wygrywaja ale my też wygrywamy ale 6:2 a nie 1:0 i nie ma sie co martwic o z AZ to 3:0 będzie spokojnie

topol95 komentarzy: 152706.10.2009, 13:03

To ,że wyjdziemy z grupy jest pewne ;)

grabos komentarzy: 59206.10.2009, 09:13

nie szkodzi i tak damy sie rade ;))

solar komentarzy: 146505.10.2009, 21:18

trzeba przyznac, ze dobrze z grupa trafilismy, bo teoretycznie jest latwa, ale niespodziankiw wiadomo sie tez zdarzaja ;) wierze, ze wygramy grupe bez problemow :)

Cesc_Fabri_4 komentarzy: 113405.10.2009, 19:59

Arsenal teraz będzie mnial lepsze miejsce niz 4 bo juz teraz zauważyłem że gramy o wiele lepiej.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1505.10.2009, 19:37

mam nadzieje ze woda sodowa nie udezy do glowy i ze niebeda te ekipy jak juniorow :)

Walcott_FAN komentarzy: 29605.10.2009, 19:36

Arsenal wygra grupę, ale nie może spocząć na laurach.

ArsenalTheBest komentarzy: 102605.10.2009, 18:47

Pierwszy raz od bardzo dawno wygralo AZ moze tuz przed meczem z nami zlapia forme:)

Kanonierka15 komentarzy: 2185 newsów: 505.10.2009, 18:45

Mam nadzieję, że Kanonierzy nie pomyślą za szybko, że już awansowali, bo wtedy będzie nie dobrze.

PvL komentarzy: 184805.10.2009, 18:10

Jak widać wyżej, faworyci wygrywali. Mimo to w grupie nikt nie ma z nami szans. Liczę również na łatwą przeprawę aż do finału na SantiagoB.

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56705.10.2009, 17:53

Jeśli wygramy z AZ, będziemy potrzebowali już tylko jednego remisu, by awansować :) Zapowiadają się dwa mecze dla dzieciaków i Silvestre :P

R4d3k99 komentarzy: 169005.10.2009, 17:37

Jeśli wygramy z AZ to mamy w 90% zapewniony awans, wiec Wenger zapewne da pograc zmiennikom w LM i skupi sie na lidze :D

fabregas112 komentarzy: 10705.10.2009, 17:34

przecierz nikt tu nie panikuje wiadomo ze wyjdziemy:D

maniek56 komentarzy: 300705.10.2009, 17:26

Nie oszukujmy się, mamy najłatwiejszą grupę z wszystkich i nie wyjście z niej byłoby tragedią. Nawet sobie czegoś takiego nie wyobrażam, wygraliśmy dwa mecze i jestem pewien że wygramy je wszystkie w naszej grupie a wy nie panikujcie::):))

Filip151 komentarzy: 1885 newsów: 205.10.2009, 17:18

Nie przejmuje się tym jestem pewny że spokojnie wyjdziemy z grupy.

waldek_89 komentarzy: 573505.10.2009, 17:17

spokojnie wyjdziemy z grupy;p

Kipling komentarzy: 46005.10.2009, 17:13

czy ktos na pw moze napisac mi kiedy gramy w carling cup z liverpoolem, bo pewnie nie odnajde juz odpowiedzi na moje pytanie, gdy rozgorzeje tu duskusja;p

fabri04 komentarzy: 338505.10.2009, 16:36

Z taką formą to nawet nie wyobrażam sobie zremisowania jakiegokolwiek meczu w fazie grupowej :p

fabregas112 komentarzy: 10705.10.2009, 16:19

z taka forma to spokojnie wyjdziemy z grupy :P a potem to sie zobaczy co bedzie:D

fabregas23 komentarzy: 13305.10.2009, 16:17

I tak wyjdziemy z grupy :)

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223705.10.2009, 16:17

My teraz gramy z AZ , oni mimo tej wygranej i tak nie blyszcza w lidze wiec wydaje mi sie ze spokojnie damy rade holendrom , wtedy awans bedziemy mieli juz w kieszeni:]