Martinelli dementuje plotki nt. transferu

Martinelli dementuje plotki nt. transferu 07.02.2020, 23:21, Tomasz Kochański 19 komentarzy

Gabriel Martinelli zdementował plotki łączące go z Realem Madryt.

Młody Brazylijczyk jest odkryciem obecnego sezonu. 18-latek dołączył do Arsenalu w letnim okienku transferowym z brazylijskiego czwartoligowca - Ituano - i z miejsca stał się ulubieńcem kibiców Kanonierów. Skrzydłowy zalicza fenomenalny sezon, w którym zdobył 10 bramek i zaliczył 4 asysty.

Co ciekawe, Martinelli jest pierwszym nastolatkiem od czasów Nicolasa Anelki, który ma na swoim koncie dwucyfrowy wynik. Nie bez przyczyny Gabi jest łączony z przenosinami do gigantów europejskiego futbolu. Ostatnio w kontekście ewentualnego transferu mówiło się o Realu Madryt, aczkolwiek sam zainteresowany zdementował te doniesienia:

- Nie, nic takiego do mnie nie dotarło. Jestem skupiony na grze dla Arsenalu i myślę tylko o tym.

Martinelli w przeszłości był na testach m.in. w FC Barcelonie czy Manchesterze United. 18-latek wypowiedział się na temat treningów w La Masii:

- Tuż przed Pucharem Sao Paulo, spędziłem kilka dni na treningach w FC Barcelonie. Łącznie jakieś 15 dni, jednak potem nie kontaktowali się ze mną. Wróciłem do Ituano, wystąpiłem w Copinhi i pojawiłem się w Arsenalu.

Gabriel MartinelliReal MadrytTransfery autor: Tomasz Kochański źrodło: dailymail.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Leehu komentarzy: 1022208.02.2020, 22:51

Martinellego nie można sprzedać przed 24. rokiem życia. Oczywiście najlepiej jakby grał dobrze w Arsenalu do końca kariery, ale sami wiemy jak to wygląda w tej drużynie. Wydaje mi się że w Realu miałby teraz problem i nie byłoby to dobre dla jego kariery. W Arsenalu wyrobił już sobie pozycję i raczej Arteta czy ktokolwiek kto będzie menadżerem Arsenalu w przyszłości (chyba że Mikel będzie trenerem Arsenalu przez 20 lat :D) po prostu będzie na niego stawiał, a w Realu jest Hazard, Vinicius, Rodrygo... Bale niby na wylocie, ale jakoś nie mogą się go pozbyć tak jak my Ozila, poza tym jakby mieli zastępować Bale'a to pewnie kimś kto da impakt od razu czyli gracz typu Salah, Mane, Sterling. Poza tym Arsenal nie musi sprzedawać Martinellego więc pewnie dadzą odpowiedź że jest nie do kupienia, obecnie za chłopaka można wyciągnąć pewnie jakieś 60-70 mln, za 3 lata jak będzie się dobrze rozwijał to będzie to 3 razy więcej, kto jak kto ale zarząd Arsenalu chyba umie liczyć pieniądze. :)

imprecis komentarzy: 18175 newsów: 2108.02.2020, 16:26

Nim wejdzie na odpowiedni poziom to trochę czasu minie. Pytanie w którym miejscu wtedy będzie AFC, a w którym Real. Przez te parę lat wiele może się wydarzyć. Dzisiaj Countinho pewno nie odszedłby z LFC do Barcelony.

MarioG komentarzy: 88108.02.2020, 16:03

Niech sobie znajdą innego :)

Nomad (zawieszony) komentarzy: 268308.02.2020, 15:27

@Power10 napisał: "Dajcie się nam nim jeszcze jakieś 2 lata nacieszyć. A później przyjdzie Barca i nam go zabierze..."

Zapomniałeś dodać, że z czytnikiem DNA ;)
Patrząc na to, że już tam był chyba ze 2 tygodnie nie jest to wizja daleka od prawdy. Ten napastnik co go teraz pozyskali raczej ich zbawieniem nie będzie a rezerwowym..

flax (zawieszony) komentarzy: 18508.02.2020, 15:15

@Nomad napisał: "Razi mnie po oczach jak media ogłupiają odbiorców ale jeszcze bardziej jak to wszystko "kupujemy"."

Nic dodać, nic ująć!

GunnerGunner95 komentarzy: 2608.02.2020, 12:57

Jeśli będzie się rozwijał w takim tempie a Arsenal nie będzie grał o najwyższe cele to niestety ,prędzej czy później czołówka nam go zgarnie.... Oby tak się nie stało...

Power10 komentarzy: 114208.02.2020, 12:19

Dajcie się nam nim jeszcze jakieś 2 lata nacieszyć. A później przyjdzie Barca i nam go zabierze...

Spejsik komentarzy: 107108.02.2020, 11:55

@piter1908 napisał: "To niesamowite jak łatwo dziś w piłce zarobić pieniądze...
Wystarczy zagrać kilka spotkań , strzelić kilka bramek i juz masz możliwość pójścia do najlepszych klubów, nie musisz się sprawdzić w LM czy LE..."

A Martinelli się nie sprawdza w LE?

Garfield_pl komentarzy: 387408.02.2020, 11:22

@piter1908 napisał: "To niesamowite jak łatwo dziś w piłce zarobić pieniądze...
Wystarczy zagrać kilka spotkań , strzelić kilka bramek i juz masz możliwość pójścia do najlepszych klubów, nie musisz się sprawdzić w LM czy LE...
Martielli miał kilka fajnych spotkań ale póki co nie jest jakąś wiodącą postacią która sama nam wygrywa mecze a tu już zainteresowanie Realów...
Podobna sytuacja była z Guendo który zaliczył fajne wejście a później spoczął na laurach...

Oby te młodziaki się rozwijały u Nas i zapewniały nam dużo pozytywnych emocji"

Zarabiają pismaki, tworzeniem takich plotek jak ta. Z UTD łączonych było 113 zawodników zimą, każda gazeta, agent, próbują robić sztuczne zamieszanie, tylko z tego względu by zarobić, a mało która informacja jest prawdziwa. Najgorsze, że potem te plotki podłapują kibice i na forach burza kompletnie o nic. Ja już dawno nauczyłem się, że tylko oficjalki mają sens, a reszta po mnie spływa. Czy to wielkie nazwiska czy no name, jeśli nie ma oficjalki, nie myślę o tym, no chyba że Ornstein coś skrobnie, wtedy zgłębiam temat.

ziom komentarzy: 131408.02.2020, 10:31

@mikowhy: To my jesteśmy jednym z najbogatszych klubów na świecie więc nie musimy nikogo sprzedawać.Takie są fakty.Stadion jest spłacony i teraz czas wrócić do elity.Jestem ciekaw jakich Arteta ściągnie piłkarzy zwłaszcza do środka pola.Sprzedać Guendoziego i kupić klasowego Box to Box i pozbyć się Ozila.Mam dylemat z Xhaką,facet przy Artecie naprawdę dobrze gra.Jeśli klub da mu zgodę na odejście to tylko za duże pieniądze.Myślę,że po dobrej rundzie wiosennej szwajcar będzie warty 40-50 mln.Takie są realia rynku.Herta która jego chciała spokojnie jest w stanie taką kwotę pieniędzy wyłożyć.

mikowhy komentarzy: 1693 newsów: 1008.02.2020, 10:11

Kto w ogóle zadaje takie pytania i mąci mu w głowie. Dopiero co przyszedł do nas i zagrał połowę dobrego sezonu. Wiadomo, że na pewno będzie przykuwał uwagę lepszych i bogatszych klubów, ale dajmy mu się na spokojnie rozwijać.

domino178 komentarzy: 106608.02.2020, 09:39

Jeśli chłopak ma poukładane w głowie, to nie pójdzie śladami Anelki.
Niedawno były informacje, że klub chce mu dać podwyżkę i długoterminowy kontrakt.

Nomad (zawieszony) komentarzy: 268308.02.2020, 09:25

Dla mnie osobiście to tego tematu w ogóle nie było. Chłopak, dopiero co do nas przyszedł i zrobiono wokół niego sztuczny szum medialny bo zagrał na starcie szczęśliwymi kartami..
Razi mnie po oczach jak media ogłupiają odbiorców ale jeszcze bardziej jak to wszystko "kupujemy".

Więcej na ten temat pisało się już wcześniej pod newsem:
"Arsenal zamierza zaproponować podwyżkę Martinellemu"

kanonierzy.com/news/arsenal-zamierza-zaproponowac-podwyzke-martinellemu/49224/

piter1908 komentarzy: 481108.02.2020, 08:43

To niesamowite jak łatwo dziś w piłce zarobić pieniądze...
Wystarczy zagrać kilka spotkań , strzelić kilka bramek i juz masz możliwość pójścia do najlepszych klubów, nie musisz się sprawdzić w LM czy LE...
Martielli miał kilka fajnych spotkań ale póki co nie jest jakąś wiodącą postacią która sama nam wygrywa mecze a tu już zainteresowanie Realów...
Podobna sytuacja była z Guendo który zaliczył fajne wejście a później spoczął na laurach...

Oby te młodziaki się rozwijały u Nas i zapewniały nam dużo pozytywnych emocji.

Piotrek95 komentarzy: 297608.02.2020, 07:59

@Patys69: hahhahaha, szanuje takie wypowiedzi

coooyg11 komentarzy: 106608.02.2020, 07:24

@Patys69: ale do*****eś z rana, aż się oplułem kawą haha

Patys69 komentarzy: 12108.02.2020, 06:47

„Te kluby hiszpańskie” to już nie są takie same jak 10 lat temu, gdzie grał cały zespół. Ostatnio ogladnalem Barcelonę, musiałem wyłączyć jak wszystkie piłki przez messiego na sile szły, albo przewracali się co chwile wmawiając sędziemu ze był faul. Wczoraj obejrzałem pojedynek bristol city z birmingham i byłem pod wrażeniem całości gry.. gdyby taka Barcelona miała zagrać championship nie wiem czy by nie spadli.

kuzguwu komentarzy: 259208.02.2020, 00:41

Nie ma chyba co się łudzić, że jeśli będzie rozwijał się w takim tempie to za parę lat nie da rady utrzymać go w Arsenalu i trafi do któregoś z gigantów hiszpańskich. Dla piłkarzy południowoamerykańskich przychodzących do Europy są dwa docelowe kluby- Barca i Real. Większości się to oczywiście nie udaje, ale tym najlepszym owszem.

tomash473 komentarzy: 141007.02.2020, 23:42

Nie ma co się dziwić, że pojawiają się plotki o zainteresowaniu największych klubów. Chłopak jest mega talentem i potwierdza to świetną grą tym samym zwracając na siebie uwagę. Oby Arsenal dobrze zabezpieczył jego przyszłość.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.33
Gracz lipca wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.14
Gracz lipca wybór użytkowników Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl