Martinez: Obstawiam, że moja rodzina w Argentynie płakała

Martinez: Obstawiam, że moja rodzina w Argentynie płakała 02.08.2020, 00:31, Dawid Wieczorek 13 komentarzy

Emiliano Martinez był bliski łez po końcowym gwizdku, lecz stwierdził też, że jego rodzina w Argentynie zapewne równie emocjonalnie podeszła do dzisiejszego zwycięstwa Kanonierów.

27-latek jest zawodnikiem Arsenalu już od ponad dziesięciu lat, lecz tak naprawdę dopiero teraz otrzymał szansę na pokazanie swoich umiejętności. Argentyńczyk wskoczył do bramki Kanonierów również w Premier League, gdy fatalnej kontuzji doznał Bernd Leno i swoimi występami zaimponował wielu kibicom.

- To był wspaniały występ. Zagraliśmy najlepszy futbol w całym sezonie i mimo że przegrywaliśmy 0:1, to pokazaliśmy postęp, który uczyniliśmy i to, jak walczymy dla menadżera, naszych rodzin i nas samych.

- Myślę, że sprawiliśmy naszym kibicom powody do dumy, mimo że nie była to najlepsza kampania w naszym wykonaniu, zwłaszcza w Premier League oraz Europie. Za nami naprawdę słaby ligowy sezon, ale mimo to wygraliśmy trofeum i chcemy by nasi fani byli z tego szczęśliwi.

- Czułem się bardzo pewnie przez cały okres trwania turnieju. To najlepszy ja, a przecież mówi się, że jeśli ciężko pracujesz, to efekty przyjdą z czasem. Uważam, że dziś przyszło to do mnie.

- Ciężko pracowałem przez ostatnie 10 lat, by móc dożyć takiej chwili. Jestem z siebie dumny.

- Rozmawiałem w tym tygodniu z moją rodziną, ale ojciec nie chciał za dużo mówić, był bardzo nerwowy. Obstawiam jednak, że rodzina w Argentynie płakała dziś z radości - podsumował Argentyńczyk.

Chelsea FCEmiliano MartinezFA Cup autor: Dawid Wieczorek źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
fabregas1987 komentarzy: 2451302.08.2020, 22:37

Facet z takim stażem w klubie i poświeceniem to materiał na kapitana

PabloCebular komentarzy: 64702.08.2020, 15:49

Jak dla mnie to zwycięzca przerwy spowodowanej pandemią, oczywiście pomogła kontuzja Leno. Pokazał, że teraz nadszedł jego czas i to on powinien grać w pierwszym składzie do momentu, gdy sam zostanie kontuzjowany lub będzie miał słabszy okres.

tomek105 komentarzy: 64702.08.2020, 11:40

https://you***tu.be/-dNe***8g7vpoM?t=771 Polecam, chłop wygrywa puchar i w tunelu "I don't care about the money"

varatas komentarzy: 247502.08.2020, 10:17

@GenzoArs: W pełni racja... oczy krwawią

IPiotrek komentarzy: 194402.08.2020, 09:42

Sytuacja podobna do tej z Łukaszem Fabiańskim. Świetna końcówka sezonu, zwieńczona pucharem i niestety zmiana klubu.
Ciekawe jak będzie z Emiliano. Koleś imponuje spokojem i wyczuciem. W tej chwili gra lepiej niż Leno, który również jest bardzo dobry. Jakby Arteta miał taki problem bogactwa wśród środkowych obrońców to walczylibyśmy o mistrza ;)

Kozak0700 komentarzy: 91002.08.2020, 08:29

@Tormentor: Co Ty gadasz, na dzień dzisiejszy Emi to na łeb bije Leno, murowany pierwszy skład, oby tylko nadal ciężko pracował i nie osiadł na laurach. Przede wszystkim wprowadza spokój na bramce, każde dośrodkowania łapie pewnie, Leno wszystko piastkuje, to jest tam subtelna różnica która pokazuje kto jest lepszy.

mitmichael komentarzy: 4920202.08.2020, 07:40

Martinez płakał jak bóbr. Zasłuzył na ten puchar

GenzoArs komentarzy: 1773 newsów: 902.08.2020, 07:17

Podpisuję się pod wszystkimi zachwytami. Ale muszę dopisać: tylko te wybicia....

Power10 komentarzy: 128902.08.2020, 06:31

Moim zdaniem największy wygrany końcówki sezonu, zasługuje żeby pozostać między słupkami co więcej mój kandydat do roli Kapitana drużyny w przyszłym sezonie.

Tormentor komentarzy: 16402.08.2020, 01:01

Emiliano piękne pożegnanie z klubem. Zasługuje bronić w pierwszym w składzie gdzieś, a jakoś czuję, że u nas tego nie zazna. Facet profesjonalista w 100 procentach. Mam nadzieję, że trafi do ambitnego średniaka i będzie tam wymiatał, choć pradaksalnie to Arsenal obecnie jest ambitnym średniakiem.

kuzguwu komentarzy: 461502.08.2020, 00:44

FA Cup zdobyty w sezonie 19/20 będzie miał twarz Emiego, piękne zwieńczenie sezonu.

drewniane_krzeslo komentarzy: 250002.08.2020, 00:44

Jeżeli będzie tak grał jak do tej pory powinien wychodzić w pierwszym składzie.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Liverpool 9.10.2022 - godzina 17:30
? : ?
Arsenal - Tottenham 1.10.2022 - godzina 13:30
3 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal870121
2. Manchester City862020
3. Tottenham852117
4. Brighton742114
5. Chelsea741213
6. Manchester United740312
7. Newcastle825111
8. Fulham832311
9. Liverpool724110
10. Brentford824210
11. Everton824210
12. Leeds72329
13. Bournemouth82339
14. Aston Villa82248
15. West Ham82157
16. Southampton82157
17. Crystal Palace71336
18. Wolves81346
19. Nottingham Forest71154
20. Leicester70161
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland111
Harry Edward Kane61
Aleksandar Mitrović60
Gabriel Fernando de Jesus53
Ivan Toney52
Rodrigo Moreno Machado41
Dazet Wilfried Armel Zaha40
A. Mac Allister40
Roberto Firmino Barbosa de Oliveira33
P. Groß32
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz września wybór redaktorów
7.25
Gracz września wybór użytkowników Gabriel Martinelli
Gabriel Martinelli
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl