Mchitarian po meczu z Huddersfield

Mchitarian po meczu z Huddersfield 10.02.2019, 12:50, Diam51 11 komentarzy

Kanonierzy pokonali w sobotę na wyjeździe ekipę Huddersfield 2:1. Po tym pojedynku wywiadu udzielu zawodnik Arsenalu - Henrich Mchitarian. Oto, co miał do powiedzenia:

O występie...

Poziom naszej gry nie zadowala, ale sam wynik już tak. Wygraliśmy na wyjeździe po raz pierwszy od dwóch miesięcy. To dla nas ważne i cieszymy się z kompletu punktów.

Czy szybko zdobyta bramka uspokoiła was nieco?

Ważne było, że strzeliliśmy dwa gole w pierwszej połowie, a do tego mieliśmy okazje na zdobycie kolejnych trafień, lecz zabrakło szczęścia. Po przerwie także stwarzaliśmy sobie szanse. Nie wykorzystaliśmy ich, ale odnieśliśmy zwycięstwo i to się liczy.

Postawa rywali sprawiła, że musieliście ciężko zapracować na tę wygraną...

Mają nowego menedżera i zagrali dobry mecz. Życzę im powodzenia, ale to my wracamy do domu szczęśliwi.

Finisz w TOP4 umożliwi wam tylko seria dobrych wyników...

Zrobimy wszystko, by wygrywać w każdym meczu. Każdy punkt jest bezcenny. Teraz koncentrujemy się na Lidze Europy, a później znowu na Premier League.

O powrocie po kontuzji...

Jestem podekscytowany, że znów mogę grać. Będę pracował z całych sił i dawał z siebie wszystko dla naszej drużyny.

Henrich MchitarianHuddersfield Town autor: Diam51 źrodło: arsenal.com
kubix komentarzy: 33113.02.2019, 08:30

lubię tego piłkarza ale raz ma lepsze a raz gorsze momenty

darek250s komentarzy: 10283 newsów: 510.02.2019, 22:12

Jedyny zawodnik, który ciągle chce grać do przodu.

GROMALL komentarzy: 509010.02.2019, 16:52

Widać przydała mu się ta przerwa.

fabregas1987 komentarzy: 2577010.02.2019, 16:41

"Poziom naszej gry nie zadowala (...) to my wracamy do domu szczęśliwi"

bez komentarza

metjuAFC komentarzy: 5695 newsów: 110.02.2019, 15:26

Miki wrócił w dobrej formie. Jest cennym zawodnikiem jeśli chodzi o grę w defensywie i wyprowadzanie kontrataków. Ufam, że będzie grał jeszcze lepiej.

rafal1709 komentarzy: 21810.02.2019, 15:22

Szklany piłkarz, nie życzę mu źle, ale jak skończy ten sezon bez kontuzji to będzie cud

michal192837465 komentarzy: 765410.02.2019, 14:22

Dobrze, że Miki już wrócił. Wczoraj zdecydowanie najlepszy w ofensywie. Dziwnie to zabrzmi, ale być może ta przerwa była mu potrzebna, bo to chyba jego najlepszy mecz w sezonie i to od razu po kontuzji. Przyda się teraz szczególnie, gdy rozpoczniemy grę praktycznie co 3 dni, bo wygląda na to, że Mesut jest już całkowicie skreślony.

kuzguwu komentarzy: 538410.02.2019, 13:38

"a do tego mieliśmy okazje na zdobycie kolejnych trafień, lecz zabrakło szczęścia."

Nie szczęścia, tylko wykończenia nigeryjskiego dryblera.

Arsenal2004 komentarzy: 367010.02.2019, 13:31

Gra lepiej niż Özil więc może zostanie na dłużej w pierwszej 11. Zobaczym jak będzie grał z lepszymi rywalami.

jurasmolas44 komentarzy: 184010.02.2019, 13:22

Miki chyba najlepszy wczoraj. Guendo grał kibel zresztą jak cała reszta. Ważne 3pkt ale to ze nie dobili przeciwnika to nie Bąk szczęścia tylko braki techniczne i źle wybory

White_Walker komentarzy: 30410.02.2019, 13:15

Miki dawał radę wczoraj także cieszy jego powrót.