Mertesacker: Jesteśmy pewni swego

Mertesacker: Jesteśmy pewni swego 03.09.2012, 13:11, Marcin Stefaniak 24 komentarzy

Per Mertesacker uważa, że duża pewność siebie była kluczem do sukcesu podczas wczorajszego zwycięstwa nad Liverpoolem. Przypomnijmy, że Arsenal wygrał 2-0 po trafieniach Lukasa Podolskiego i Santiego Cazorli.

Po powrocie z przerwy reprezentacyjnej Kanonierzy zmierzą się kolejno z Southampton, Manchesterem City i Chelsea. Niemiec jest pewien, że podopieczni Wengera mogą kontynuować dobrą grę.

- W spotkaniu z Liverpoolem wierzyliśmy w siebie i graliśmy bardzo dobrze. To było jedyne wyjście, gdyż drużynę opuściło kilku dobrych zawodników i musieliśmy sprawdzić na czym stoimy - powiedział Mertesacker.

- Po zakończeniu meczu atmosfera w szatni była fenomenalna. Jesteśmy dumni z gry dla Arsenalu i cieszymy się, że mogliśmy to wczoraj pokazać. Musimy skupić się na naszych silnych stronach i zachować miejsce blisko czołówki przez najbliższe kilka kolejek.

- Czeka nas wiele trudnych wyzwań po przerwie reprezentacyjnej, ale jesteśmy pewni swego i gotowi na wszystko. Pokazaliśmy to w końcu w meczu z Liverpoolem - zakończył.

Per Mertesacker autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125106.09.2012, 15:55

Może nawet i on zacznie dobrze grać:D

bzzyk22 komentarzy: 5804.09.2012, 06:58

i uwazam ze kolega niski93 ma rewelacyjnego avatara. brawo

bzzyk22 komentarzy: 5804.09.2012, 06:57

najwieksza bolaczka pera jest to ze ze slabo wyprowadza akcje. z liverpoolem kilka razy zdarzylo mu sie podac do przeciwnika. jakby premiership byla dla niego troche za szybka:D

niski93 komentarzy: 581603.09.2012, 19:23

Merte złapał formę, Kościelny może zacząć się martwić. :)

arthas74 komentarzy: 234303.09.2012, 17:52

Per jest świetnym zmiennikiem ale do pierwszej jedenastki jednak mu brakuje. nie ma zwrotności i szybkości. Zgadzam sięz przedmówca, inny arbiter mógłby pokazać mu drugi żólty kartonik i podyktować 11. dobrze ze skończyło się jak się skonczylo...

mitmichael komentarzy: 4924303.09.2012, 16:38

Per miał wczoraj wiele szczescia bo jakby arbitrem był Dean albo Dowd to gwarantuje, ze nie byłoby go na boisku a Liverpool dostałby karnego.

FcArs komentarzy: 127503.09.2012, 16:25

Per gra coraz lepiej, Diaby gra coraz lepiej, jeszcze tylko pozostał Giroud który koniecznie musi się odblokawać w najbliższym meczu :p
Z kazdym kolejnym spotkaniem Arsenal gra lepiej. Oby tak dalej bo niedługo czekają nas dwa bardzo ciężkie starcia z City i z Chelsea

shark31 komentarzy: 601303.09.2012, 16:18

O dziwo dobrze gra 1vs1.

pronik komentarzy: 517903.09.2012, 15:11

Per jest za wolny na szybkich napastnikow taki ch jak Suarez ale dobry na wysokich Croucha

Paniu76 komentarzy: 1246403.09.2012, 15:06

rozkręca się nam Per ;p

Marcinafc93 komentarzy: 32842 newsów: 103.09.2012, 14:08

Per całkiem dobre zawody zagrał. Z początku trochę nerwowo, ale potem już było coraz lepiej.

limonka95 komentarzy: 96603.09.2012, 14:02

Per wczoraj naprawdę przyzwoite zawody rozegrał.

chica10 komentarzy: 1745 newsów: 203.09.2012, 13:58

Aż szkoda, że ta przerwa jest teraz. Ale w sumie nic się nie powinno zmienić, ważne, że wszyscy czują się pewni i silni. Pokażemy wszystkim, że się mylili oceniając nas nisko.

Repcak komentarzy: 32403.09.2012, 13:56

Gdyby Per byłby bardziej zwrotny i gdyby dysponował lepszym przyśpieszeniem to byłby naprawdę kompletnym obrońcą, ale i tak nie jest źle, są duże postępy

bartosz93m komentarzy: 103503.09.2012, 13:48

raz sędzxia mógł odgwizdac faul na suarezie i powinien byc karny

luzak79 komentarzy: 106903.09.2012, 13:46

dobrze że w tym sezonie prezentuje się dużo lepiej niż w poprzednim

_Dennis_Bergkamp_ komentarzy: 997303.09.2012, 13:35

no Per, zeby tylko jeszcze gral od I minuty a nie od 20 i bedzie swietnie...

michal192837465 komentarzy: 765403.09.2012, 13:34

Giroud się odblokuje i jest git!

Wbeta komentarzy: 108303.09.2012, 13:33

Per widać, że bardzo pracował nad swoją grą ale tak to już z Nimcami bywa taka mentalność.
Brakuje mu motoryki i zwrotności ale dobrym ustawianiem się i myśleniem na boisku da się wszystko nadrobić.
Oby tak dalej.

Mizii komentarzy: 419103.09.2012, 13:24

Niemiec w końcu się u nas zaaklimatyzował. Tak samo Jenkinson daje radę. Ciekawe jaka będzie forma Sagny po długiej kontuzji.

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078403.09.2012, 13:23

w ogóle per jak na stopera to mało łapie kartek,w bundeslidze chyba przez parę lat gry 8 kartek

Arsenal_1886 komentarzy: 1952103.09.2012, 13:18

Jestem pełen podziwu dla Mertesackera ,że po 5 minutach gry wczoraj miał już na koncie żółty kartonik ,ale potrafił wytrzymać 85+ minut czasu gry bez żadnego faulu . Dobry mecz Niemca ,a przed meczem tak się obawiałem ,że może sobie nie poradzić z Suarezem czy Borinim ,którzy są zwinni . Per może nie jest szybki ,ale świetnie czyta grę . Oby tak dalej :)
COYG !!!

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52403.09.2012, 13:14

Nawet Per zagrał wczoraj niezłe zawody.Oby tak dalej.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1503.09.2012, 13:14

Jeśli Per zacznie jeszcze dobrze grać po ziemi to będziemy mieli bardzo dobrą 3-jkę ŚO. Z meczu na mecz coraz lepiej gra nasz rosły Niemiec.