Mertesacker o wracających do składu kolegach

Mertesacker o wracających do składu kolegach 27.12.2013, 14:02, Michał Kowalczyk 27 komentarzy

Per Mertesacker wyznał, że zawodnicy, którzy powracają do składu po długoterminowym leczeniu kontuzji będą ogromnym wzmocnieniem dla drużyny. Jednym z nich jest Lukas Podolski, który od sierpnia był poza grą, a we wczorajszym pojedynku z WHU zdołał strzelić bramkę i zaliczyć asystę. Blisko powrotu jest także Alex Oxlade-Chamberlain.

- Potrzebujemy właściwych wzmocnień - stwierdził rosły Niemiec.

- Wiele mówiło się o tym w lecie, kiedy przybył do nas Mesut. Teraz w Anglii jest wyjątkowy okres i potrzebujemy zawodników wracających po urazach.

- Straciliśmy na dwa, trzy tygodnie Ramseya, więc każde wzmocnienia są mile widziane. Mamy dobry skład, kolejne tygodnie będą kluczowe.

- W meczu z West Hamem wierzyliśmy w nasze siłę. Jesteśmy dumni z tego comebacku i chcemy rozpocząć kolejną zwycięską passę - podsumował Per.

Per Mertesacker autor: Michał Kowalczyk źrodło: Arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125129.12.2013, 13:01

Nawet Mertesacker wypowiada się o transferach, Wenger nie może zwlekać i musi kogoś kupić.

dudekns komentarzy: 605029.12.2013, 12:12

Jedni wracają po kontuzjach, a inni zastępują ich miejsce... Szkoda Ramseya.

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068728.12.2013, 10:26

Wszyscy wiemy ile te "3 tygodnie" będą trwały.

AnimeFan komentarzy: 52827.12.2013, 21:57

Najważniejsze żeby wszyscy byli do dyspozycji na mecz z Bayernem. Wtedy na 50,001% powinniśzmy awansować :)

mrsomebody komentarzy: 602127.12.2013, 21:12

Mertesacker powinien zostać kapitanem.

marcin04c komentarzy: 300027.12.2013, 17:48

Być mooże rambo wróci na najważniejszy moment w sezonie mam tu na myśli mecz z Bayernem. Będzie wtedynwypoczęty i głodny gry, ja tam się nie załamuje bo mamy dobrze obsadzony środek pola.

marcin04c komentarzy: 300027.12.2013, 17:44

Aaron wypada ale za to wraca Jacek i to właśnie od jego dyspozycji będzie zależała nasza gra na środku. Co do wracających zawodników to wydaje mi się że to będzie impuls dla zespołu i mam nadzieję że druga część sezonu będzie dobra w naszym wykonaniu tak jak co roku.

schnor25 komentarzy: 1854627.12.2013, 17:42

Ramsey nieco przygasł w ostatnich spotkaniach, już nie jest w takim mega gazie jak na początku sezonu, mimo to potrafi rzucić w meczu nie jedną, dobrą piłe. Szkoda, że Walijczyk wyleciał ze składu, ale nie jesteśmy w tragicznej sytuacji, jest kim go zastąpić. Do składu może wskoczyć Flamini, a Arteta może zagrać wyżej.

Gunner18AFC komentarzy: 3435 newsów: 327.12.2013, 17:22

2-3 tygodnie i Ramsey wróci... Skąd ja to znam?

stefan komentarzy: 48727.12.2013, 16:16

Gruszon18 ty z tym Walcottem tak serio? Gość wrócił kontuzji w 3 meczach w których zaczynał w podstawowym składzie strzelił 4 bramki (z 6 które strzeliła cała druzyna) jak dla mnie to nie jest dowód braku formy dla porównania Giroud ostatnią bramke strzelił 23.11 z Southampton. Cazorla wczoraj jak dla mnie najlepszy na boisku, Ozil gra dokładnie to samo co w Realu czesto jest niewidoczny ale daje mnóstwo otwierajacych podan i kazdy kto ma inne oczekiwania odnosnie tego gracza polecam obejrzec jakies mecze Realu z tamtego roku gdzie Mesut gral dokladnie tak samo z 1 róznica tam pilki dostawal Ronaldo a nie Giroud.

Co do wypowiedzi Pera to sam ciesze sie ze wrocil Theo Poldi a teraz wraca OX bo da nam to wieksze pole manewru prawdziwa gre skrzydlami gdyz granie 5 srodkowymi pomocnikami (co czesto sie zdazalo) powodowalo ze gralismy czesto w coraz bardziej przewidywalny sposob. Miejmy tylko nadzieje ze Ramsey bedzie kontuzjowany na serio tylko 2-3tyg teraz sa w miare latwe mecze w lidze wiec i bez niego damy rade.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 127.12.2013, 16:00

2-3 tygodnie? zerwanie/naderwanie mięśnia? nie chce mi się wierzyć, że tak krótko.

mlody13 komentarzy: 337427.12.2013, 15:49

Oby nie 'arsenalowskie' 3 tygodnie.

Verminator97 komentarzy: 1490027.12.2013, 15:35

Szkoda Aarona. Te 2-3 tygodnie to stara gadka u nas, pewnie wróci w okolicach marca. :( Lukas wczoraj zagrał kapitalnie po wejściu na boisko. Nie spodziewałem się tego po nim po tak długiej przerwie spowodowanej kontuzją, teraz z niecierpliwością czekam na powrót Chambo. A jeśli chodzi o Ramseya to wierzę, że naprawdę za 2 tygodnie wznowi już treningi.

Vassiriki komentarzy: 17827.12.2013, 15:13

gruszon18

fatalna dyspozycja Cazorli? Oglądałeś w ogóle wczorajszy mecz? Z Oezilem też się trochę zapędziłeś, gra źle, ale na pewno nie fatalnie.

Kurczak007 komentarzy: 76327.12.2013, 14:49

Kaziu

Nie byłbym tak optymistyczny, jest flamibi Rosa, santi, mikel czy jack ale nie kazdy z nich prezentowal taka forme jak Aaron

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078427.12.2013, 14:42

master
nie ma takiej długiej przerwy, bo gramy w niedzielę, potem w środę, a potem znowu w niedziele z F.A.

gruszon18 komentarzy: 62627.12.2013, 14:30

Poldi wrócił, będzie ciągnąć Arsenal puki co, ale będzie nas bolał brak Ramsey'a. Kilka faktów jest dla mnie straszliwie bolesnych. Po pierwsze fatalna dyspozycja Giroud, Cazorli i jak by nie było Ozila. Po drugie, obawiam się że Papcio nadal będzie stawiać na Girouda, i to mnie bardzo boli mimo że jestem wielkim fanatykiem Oliviera a także geniuszu Wengera. Trzecią sprawą jest to, że Walcott niczym nie przypomina piłkarza sprzed roku. strzela bramki, faktycznie ale razi mnie jego nie udolność, to co pokazał w pierwszej połowie z WHU ( chodzi mi o fenomenaln podanie Ramsey'a i strzał Theo obok bramki ). Dodatkowo wydaje mi się że Wenger nie ściągnie nikogo znaczącego na atak.

Ale jak by nie było, na mecz z Newcastle licze że Wenger się obudzi, maxymalnie da pograć Giroud pierwszą połowę jeśli ten bedzie ślamazarzył jak to miało miejsce wczoraj i jeśli taki obrót sprawy bedzie w drugiej połowie zmieni go czym prędzej choćby na podolskiego który widocznie ma wielki głód gry..

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 327.12.2013, 14:26

rozegramy 2 spotkania teraz bez Ramseya, ale pozniej jest dluga przerwa, takze moze nie bedzie az tak zle

mar12301 komentarzy: 2313727.12.2013, 14:24

jeśli 2-3 tygodnie, czyli wróci dopiero bliżej wiosny, gdzieś w marcu... ;/

my to mamy szczęście..

Paniu76 komentarzy: 1246427.12.2013, 14:20

Ja pierdziele... akurat teraz musiało go to złapać...
Dobrze, że wraca Poldi

kowalski komentarzy: 269727.12.2013, 14:19

2-3 tygodnie, więc powrót gdzieś w marcu :(
Coś niesamowitego z tymi kontuzjami. Który to już raz ...

kaziu874 komentarzy: 673527.12.2013, 14:16

kurczak --> O to chodzi, ze za Ramseya moze wskoczyc ktos inny, bo lawka jest. Tylko Chambo oprocz niego ma kontuzje, ale to jest inna pozycja. Szkoda tylko, ze wypada nam zawodnik, ktory mial mega forme i jednym zagraniem mogl zmienic losy meczu.

Bardziej martwi mnie to ''wypada na 3 tygodnie''. Jesli tak, to moze w lutym go zobaczymy.. obym sie mylil.

Sakahai komentarzy: 206027.12.2013, 14:11