Mexes: Nie możemy świętować

Mexes: Nie możemy świętować 07.03.2012, 20:28, Marcin Stefaniak 25 komentarzy

Philippe Mexes uważa, że gracze Milanu nie mają powodów do dumy po wczorajszym spotkaniu z Arsenalem. Francuz przyznał, że Rossoneri nie mogą sobie pozwolić na kolejne tak słabe występy.

Podopieczni Allegriego byli pewni swego po pierwszym spotkaniu, w którym wygrali 4-0. Kanonierzy zaatakowali od pierwszych minut i jeszcze przed przerwą prowadzili trzema bramkami. Nie zdołali jednak strzelić czwartego gola i pożegnali się z Ligą Mistrzów.

- Pierwsza połowa nie poszła po naszej myśli i przeciwnik wykorzystał nasze błędy. Po przerwie zagraliśmy lepiej i mogliśmy kontrolować piłkę, nie dopuszczając do groźnych sytuacji.

- Nie możemy nigdy więcej dopuścić do takiej sytuacji. Po takim meczu nie możemy świętować. Udało nam się awansować do kolejnej rundy, ale jeśli chcemy przejść dalej, musimy zagrać dużo lepiej, niż wczoraj.

AC MilanPhilippe Mexes autor: Marcin Stefaniak źrodło: football-italia.net
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125121.03.2012, 11:31

Wątpię żeby dalej przeszli ;]

FryzjerPierwszy komentarzy: 76708.03.2012, 18:18

Widocznie byli lepsi dlatego przeszli dalej ale o tym nie warto już pisać. Ja tam im życzę jak najlepiej w tym sezonie LM.

arthas74 komentarzy: 234308.03.2012, 18:07

dalej to już nie przejdą

Fasol komentarzy: 1808.03.2012, 17:52

trumi
Jajco byście wygrali. Jakoś w drugiej połowie, kiedy Milan choć trochę zaczął przypominać drużynę, nic nie pokazywaliście. Na San Siro nie byłoby takiej pierwszej połowy, bo drużyna z Mediolanu grałaby spokojnie, błędy by się nie przydarzyły. A bramki które strzeliliście wynikało tylko i wyłącznie z błędów, nie stworzyliście ŻADNEJ akcji (a nie, przepraszam, jedna była, kiedy to UberHiperTurboNajlepsiejszy Van Persie nie trafił z dwóch metrów). Prawdopodobnie oglądalibyśmy wyrównany mecz, ale że Arsenal i równa forma jest tak prawdopodobna, jak Mourinho i nagroda Fai Play, to być może na Emirates zagralibyście kupe.

Kebo komentarzy: 388 newsów: 308.03.2012, 16:30

Ma rację tam nie ma gry w ogóle bez Princa i bez Ibry w formie nie mają szans na sukces w tych rozgrywkach odpadną w 1/4

majkolen komentarzy: 30808.03.2012, 15:52

milan gra tylko boatengiem i ibrą jak ma przebłysk a reszta to przeciętniaki. My gralismy za to rvp i rosą a i troche szczęsnym

trumi komentarzy: 114608.03.2012, 11:14

Fasol pierwszy mecz Arsenal przegrał bo był wtedy w ogromnym dołku. Popatrz sobie tylko na inne wyniki z ligi czy z pucharu. Co do Milanu to gdybyśmy byli w takiej formie jak jesteśmy teraz to myślę że w Mediolanie także wygralibyśmy z nimi wysoko. Milan miał szczęście i tyle.

karlo komentarzy: 906908.03.2012, 10:00

Trafią na królewskich i bye,bye

Fasol komentarzy: 1808.03.2012, 07:58

stefcio15
Nie masz racji. Była ogromna różnica, ponieważ pierwszy mecz to była sytuacja niejasna, żadna z drużyn do końca się nie znała, i Arsenal po prostu nie dał rady. Drugi mecz natomiast był po prostu olany przez Milan, gdyby piłkarze wiedzieli, że Arsenal pokaże taką wolę walki, jestem pewien, że cały mecz przypominałby drugą połowę, a na pewno nie doszłoby do tych błędów, po których padły bramki (fatalne wybicie, nieupilnowanie zawodnika w polu karnym, głupi faul)

milanista93 komentarzy: 2908.03.2012, 00:42

armata_PL - pierwszy komentarz

awansował dzięki poziomowi gry Arsenalu w pierwszym meczu? a może to Arsenal miał nadzieje, dzięki poziomowi gry Milanu w rewanżu?

Prawda jest taka, że Milan zasłużył na awans o wiele bardziej niż Arsenal. Pierwszy mecz - całkowita kontrola wydarzeń na boisku, drugi mecz - fatalne wejście i cała pierwsza połowa, druga połowa już o niebo lepsza, choć i tak poniżej oczekiwań, jednak wydaje mi się że w drugiej części rewanżu Milan był już drużyną lepszą :) Tak więc jak widać Rossoneri kontrolowali grę przez 2 połowy (ćwiartki? ;d), Kanonierzy przez 1 połowę, a 4 połowa z lekkim wskazaniem na Milan.

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223707.03.2012, 22:58

Oxidosis - to w takim razie wy pokazaliście na ES jak łatwo was pokonać? Trochę to zakrawa o hipokryzję, więc wyzywanie kogoś od hipokrytów jest nie na miejscu. Równie dobrze to Arsenal mógł wbić na ES też jeszcze 2/3 bramki. Widzę tutaj prowokatora, czyż nie?

Oxidosis komentarzy: 1507.03.2012, 22:24

mitmichael

Fuksa mieliście w pierwszym meczu, że nie dostaliście więcej bramek. Nie udało wam się awansowac, ale Milan pokazał w pierwszym meczu, jak łatwo was pokonać. Hipokryto.

mitmichael komentarzy: 4924307.03.2012, 22:08

Fuksa mieli wczoraj i tyle. Udalo im sie awansowac ale pokazalismy, ze łatwo ich pokonac.

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 107.03.2012, 21:37

moglibyscie nowe fotki wklejac tych piłkarzy, bo to boli

seba130794 komentarzy: 39207.03.2012, 21:37

Zgodze sie fajnie by bylo gdyby to Benfica wygrała;d

technik1302 komentarzy: 14207.03.2012, 21:24

Milan to nie jest zespol ktory jest w stanie wygrac LM!!!! Sa za slabi na korone Champions L..w 100%!!!

fabregas1987 komentarzy: 2581507.03.2012, 21:14

Mexes ma troche racji, gdyby w pierwszej polowie Milan zagralby bardziej skoncentrowany to napewno nie dałby sobie wbic 3 bramek :P

Fasol komentarzy: 1807.03.2012, 20:46

Racja, Milan w tym meczu zagrał jedną wielką kupę. Mam nadzieję, że będzie to jak kubeł zimnej wody, dzięki czemu nie będą już odpuszczali meczów. Mimo wszystko, jeśli będą się starali tak jak w meczu na San Siro, uważam, że przy dobrym losowaniu mogą dojść nawet do finału!

Control komentarzy: 146507.03.2012, 20:36

No to zależy jak ułoży się losowanie dla Włochów. Możliwe, że zajadą do półfinału.

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223707.03.2012, 20:35

armata - no i raczej właśnie to świętowanie ma się odnosić do awansu :D

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 407.03.2012, 20:32

"Po takim meczu nie możemy świętować. "

Przegrali 3-0 praktycznie w pierwszej połowie nie istanieli i niby chcieli świętować? Nie wróżę im dalekiej drogi w LM. Fakt, awansowali ale chyba głównie dzięki poziomowi gry Arsenalu w pierwszym meczu.