Młodzi Kanonierzy w reprezentacjach

Młodzi Kanonierzy w reprezentacjach 22.06.2015, 23:39, Michał Pałasz 8 komentarzy

Trzech piłkarzy Arsenalu miało szanse na występ w ostatnich dniach w meczach drużyn U21. Oto jak zaprezentowali się oni do tej pory na młodzieżowych Mistrzostwach Europy rozgrywanych w Czechach:

Carl Jenkinson, Calum Chambers

Anglia U21 0-1 Portugalia U21, 18 czerwca

Anglia U21 1-0 Szwecja U21, 21 czerwca

Carl Jenkinson był jednym z najlepszych piłkarzy meczu z młodzieżową reprezentacją Szwecji. Stanowił dla rywali duże zagrożenie na boku boiska i był blisko otworzenia wyniku spotkania. Również w starciu przeciwko Portugalii spędził na placu gry pełne 90 minut. Calum Chambers nie pojawił się na boisku.

Serge Gnabry

Niemcy U21 1-1 Serbia U21, 17 czerwca

Niemcy U21 3-0 Dania U21, 20 czerwca

Serge Gnabry w spotkaniu przeciwko Serbii nie wystąpił, a w wygranym meczu z reprezentacją Danii zaliczył ostatnie 10 minut.

Carl JenkinsonReprezentacjeSerge Gnabry autor: Michał Pałasz źrodło: Arsenal.com
Fabi44 komentarzy: 112124.06.2015, 02:22

Jestem ciekaw jak nasi zagrają dzisiaj. Licze na wytep Chambersa

eMeL komentarzy: 44623.06.2015, 12:13

Może teraz niektórzy oglądając skrót tego spotkania Anglii zrozumieją jak bezsensu były ich wypowiedzi na temat pozostawienie Bellerina kosztem Carla, bo ten pierwszy jest milion razy lepszy w ofensywie :) Trzeba przyjąć do wiadomości, że Jenkinson to nie ten sam chłopak, który jeszcze nie tak dawno ładował samobója do naszej bramki. Gość notuje niesamowity progres i jeśli nic nie pójdzie źle to zapowiada się nam obrońca na lata. I mogę spać spokojnie, że żadna Barcelona, City nam go nie podkupią.

shark31 komentarzy: 601323.06.2015, 11:21

Tez cos czuje ze moze byc fajne zastepstwo za Debuchego. Jenki robi male postepy ale regularnie. Jak tak dalej pojdzie to za rok moze byc 1 wyborem w AFC.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185223.06.2015, 10:40

coś czuję, że jak tak dalej będzie to Debuchy odejdzie jakoś za rok, a o miejsce w składzie będzie rywalizował Bellerin z Jenkinsonem

kepha komentarzy: 21123.06.2015, 10:34

Niech się Jenki dalej tak rozwija! Niedługo Debuchy odpadnie z rywalizacji, mimo wszystko za miesiąc 30 stuknie. A rywalizacja Hector-Carl powinna na rozwój obydwu graczy dobrze wpłynąć

tyson880 komentarzy: 1049623.06.2015, 07:20

Jenki robi coraz większe postępy. Widać to gołym okiem.

tyson880 komentarzy: 1049623.06.2015, 07:19

shark31 komentarzy: 601322.06.2015, 23:50

Jenki kapitalnie grał w ofensywie w meczu ze Szwecja. Stwarzał większe zagrożenie niz skrzydłowi.