Multimedia: Chelsea vs Arsenal

Multimedia: Chelsea vs Arsenal 21.01.2013, 09:09, Marcin Stefaniak 12 komentarzy

We wczorajszym spotkaniu z Chelsea Kanonierzy odnieśli kolejną porażkę 1-2, głównie przez fatalny występ w pierwszej połowie spotkania.

W drugich 45 minutach podopieczni Wengera pokazali się z lepszej strony, ale wystarczyło to tylko na gola honorowego, który był dziełem Theo Walcotta.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć i skrót wczorajszego pojedynku:

Chelsea v Arsenal przez dm_50fb35738cfee

Lukiner komentarzy: 194921.01.2013, 17:09

Jak się można cieszyć porażkami? Wy normalni jesteście?

bartek komentarzy: 29221.01.2013, 16:32

Trzeba się cieszyć że tylko 1:2. Dobrze że przegrywamy bo tylko sezon albo dwa poza jakimikolwiek pucharami może coś zmienić w podejściu zarządu i doprowadzić do odejścia Wengera.

schnor25 komentarzy: 1854621.01.2013, 13:33

Gdyby Oli strzelił na początku gola to wszystko mogło by się inaczej potoczyć. Szczęsny, tak czy siak potrzebny mu dobry konkurent przy którym bd mógł jeszcze podnieść swoje umiejętności, bo na dobrą sprawę nie mamy rezerwowego bramkarza na miarę PL. Szkoda tego spotkania, bo jak zwykle była szansa na ugranie czegokolwiek i jak zwykle daliśmy ciała :/ No cóż, teraz musimy po raz kolejny się odbudować i zniszczyć WHU.

arthas74 komentarzy: 234321.01.2013, 13:31

aaron

nie no oczywiście Sagna był nie lepszy, zgadam siew 100 %, stał kilka metrów za akcja ale patrz chociażby przy 1 bramce gdzie jest Szczęsny, na 6 metrze + niezdecydowanie, najpierw chce wyjsc by potem się cofać... cóż szkoda, niezła gra w drugiej połowie nie wystarczyła. niestety ale licza się bramki a tego jakoś nie potrafimy zdobywac...

aaron komentarzy: 336621.01.2013, 12:55

arthas74 zachowanie Szczęsnego?!? to popatrz na Sagnie ...

Lr556 komentarzy: 153621.01.2013, 12:54

Nie wyglądało tak źle - u nich grał Torres, mogliśmy wygrać

Saphomus komentarzy: 57521.01.2013, 12:46

mnie*

jackwilshere10

Tottenham ma gorszą kadrę od nas!? Wg każda ich formacja jest lepsza, bądź równa naszej.

Puli komentarzy: 2421.01.2013, 09:56

tottenham ma konkretnych środkowych napastników którzy wykorzystują swoje szanse, a u nas brak Gerv, AOC, i Podolskiego oznaczało że Walcot musiał iść na skrzydło a Giroud wrócił do formy z początku sezonu, z kolei Cazorla też zagrał na skrzydle co oznaczało że Wilshere zajął jego miejsce a jak pisałem w poprzednim poście to póki co środek Diaby i Coq szału nie robi. Myślę że duży wpływ na wynik meczu miał właśnie brak naszych skrzydłowych który odbił się tym że inni zawodnicy musieli zając ich miejsce a to skończyło się kiepską grą w środku. Czyli wniosek prosty, krótka ławka... ale my przecież nie potrzebujemy transferów bo mamy jakość.

Puli komentarzy: 2421.01.2013, 09:50

Pierwsza połowa tragiczna, nawet pomimo tego że pierwszy gol po faulu na Coq, a drugi po karnym którego wg mnie nie powinno być to nie zmienia faktu że w pierwszej połowie nie mieliśmy nic do powiedzenia, obrona słabo a środek Diaby i Coq to póki co nie wypał (akcja po której był karny po stracie Diabiego w środku pola ;/), może jak Diaby odzyska formę będzie to inaczej wyglądało. Druga połowa podobnie jak ze Swansea, graliśmy dobrze, dużo wrzutek, rzutów rożnych i rzutów wolnych ale co z tego skoro nie potrafimy tego wykorzystać, skuteczność też podobna jak w meczu ze swansea co akurat nie jest na plus.

arthas74 komentarzy: 234321.01.2013, 09:50