Najbardziej nieskuteczni napastnicy w Premier League

Najbardziej nieskuteczni napastnicy w Premier League 16.04.2013, 20:25, Adam Cygański 24 komentarzy

Wielu kibiców zadaje sobie pytania, kto jest najgorszym, a dokładnie najbardziej nieskutecznym napastnikiem w Premier League.

Wielu z was pomyśli Fernando Torres, inni Andy Carroll, a jeszcze ktoś, że jest to Marouane Chamakh.

Jak się jednak okazuje, biorąc pod uwagę czas spędzony na boisku (tylko zawodnicy powyżej rozegranych 1000 minut) do ilości zdobytych bramek, to gola najrzadziej zdobywa napastnik Manchesteru United – Danny Welbeck. Anglik jak dotąd rozegrał 1204 minuty w lidze, w ciągu których jedynie raz trafił do bramki rywali. Drugi w tym zestawieniu jest Carlton Cole (gol co 653 minuty), a trzeci Jonathan Walters (479,3).

Spośród zawodników Arsenalu najgorzej pod tym względem prezentuje się Olivier Giroud – gol co 193,8 minuty, co daje mu 26. miejsce w lidze, ex æquo z Rickiem Lambertem. 29. jest Lukas Podolski (bramka co 183,1 minuty).

Najbardziej nieskuteczni napastnicy w Premier League:

Image and video hosting by TinyPic

Danny WelbeckPremier League autor: Adam Cygański źrodło: dailymail.co.uk
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125117.04.2013, 16:25

Jakby nie patrzeć to Welbeck to na skrzydle gra.

Yakub97 komentarzy: 574617.04.2013, 16:02

Walters to tez nie jest typowy napastnik

Marcel90 komentarzy: 814617.04.2013, 13:03

Yave:

Prosze bardzo :)

setoku_ komentarzy: 22017.04.2013, 12:57

Di Santo nie jest typowym napastnikiem, ale to samo można powiedzieć o Podolskim, a jednak ten ma okazje

Gunner18AFC komentarzy: 3435 newsów: 317.04.2013, 09:04

Dziwna ta tabela.

Kobrzec komentarzy: 9616.04.2013, 23:56

Lista trochę niesprawiedliwa, Welbeck wiele razy w tym sezonie grał bardziej jako skrzydłowy niż napastnik, bo prostu musiał sobie szukać miejsca na boisku, jak ma rywalizację w postaci RvP, Rudego czy nawet Hernandeza... Pozatym zawsze duzo dawał na boisku swoją frą, niekoniecznie oddaną w statystykach.

witek_23 komentarzy: 24916.04.2013, 23:21

nasi ida w gore w tej tabeli po dzisiejszym meczu

zgubilemlodowke komentarzy: 70016.04.2013, 23:08

Jacy najbardziej nieskuteczni? Skuteczność powinna być liczona jako stosunek goli do okazji/strzałów, nie minuty potrzebne na strzelenie gola. Bo jak nazwać np. 0 goli Waltersa w meczu Stołków z MU, w którym ci pierwsi bronią się przez 90 minut? Chyba nie nieskutecznością?

migus11 komentarzy: 131416.04.2013, 22:59

Spróbowałbym Podolskiego na środku ataku w nast. meczu. ;)

FanArse komentarzy: 7816.04.2013, 22:52

Idealny artykuł. Podczas dzisiejszego meczu pisaliśmy właśnie o nieskuteczności Giroud. Ja osobiście wolę Podolskiego na jego miejsce, niby zajmuje to 29. miejsce, ale trzeba brać pod uwagę, że on przeważnie wchodzi z ławki, a Olivier z podstawowej 11, więc coś tu jest ewidentnie nie tak i coś z tym trzeba zrobić, żeby nie skakać w przyszłym sezonie, tak jak falowaliśmy w tym.

Yave komentarzy: 170416.04.2013, 21:09

heh :d i ja rozszerzoną matmę zdawałem :D fakt, wtedy by było 680. dzięki ;)

Marcel90 komentarzy: 814616.04.2013, 20:46

Yave:

Jednak gdyby strzelil to mylisz sie tez z obliczeniami bo jakby taka sytuacja miala miejsce to wg sredniej wychodzi, ze na zdobycie 4 bramek potrzebuje +/- 770 minut co za tym idzie jak w jednym meczu by zdobyl 3 bramki (90 minut) to na czwarta musielibysmy czekac jeszcze okolo 680 minut ;P

Yave komentarzy: 170416.04.2013, 20:46

a ok :D popisałem się ;d ale w kazdym razie tak to było liczone tak?

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 116.04.2013, 20:44

Biorę z pocałowaniem ręki tego " nieskutecznego" Welbeck'a za Giroud.

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 116.04.2013, 20:44

I taki Karton Kol zabiera miejsce w składzie Szamanowi -.-

Sama statystyka według mnie bez sensu, chyba zrobiona żeby oczyścić właśnie Carolla czy Girouda...

mitmichael komentarzy: 4924316.04.2013, 20:42

Za daleko jest Nasz napastnik. Powinnismy miec takiego ktory w takim zestawieniu byłby w czolowce.

InArseneWeTrust09876 komentarzy: 29416.04.2013, 20:39

a ciekawe kto jest.najlepszy pod tym względem?

pelek komentarzy: 214616.04.2013, 20:39

Poprzekręcane i tak od dupy strony. Dlaczego 'najbardziej nieskuteczni' skoro można było normalnie to ułożyć, od najskuteczniejszego w dół.
Wtedy Poldi 11, Giroud 14

Szejkistiven komentarzy: 21116.04.2013, 20:39

A kiedy strzelił 3 bramki w jednym meczy???

damianARSENAL komentarzy: 851716.04.2013, 20:38

@Yave
kiedy Giroud strzelił hat-tricka?;d

Yave komentarzy: 170416.04.2013, 20:34

poprawcie mnie jeśli się myle, ale jeśli Żiry zdobył 3 bramki w jednym meczu, to później musieliśmy czekać prawie 600 minut na kolejnego?

theo100 komentarzy: 2675 newsów: 216.04.2013, 20:34

nonsens, przeciez kazdy wie ze Welbeck jest lepszym graczem od Giroud. To ze nie strzelil bramki od tylu min mnie nie dziwi, bo w united jest porzadna rywalizacja.

tymin12 komentarzy: 16716.04.2013, 20:33