Nasri zadowolony z występu

Nasri zadowolony z występu 30.10.2009, 13:57, Michał Kowalczyk 24 komentarzy

Samir Nasri był pozytywnie zaskoczony swoim powrotem do wyjściowej jedenastki Kanonierów. Przypomnijmy, że Francuz pauzował przez pięć miesięcy z powodu poważnej kontuzji nogi, jednakże zdołał już się w pełni wykurować i wystąpił w, wygranym przez Arsenal 2-1, meczu z Liverpoolem.

- Najważniejsze jest teraz to, by kontuzja się nie odnowiła - wyznał pomocnik.

- Podczas meczu Carling Cup, Boss dwa, czy trzy razy pytał mnie, jak się czuję. Mieliśmy ustalony znak w razie jakiś niedogodności, jednak wszystko było w porządku.

- Jestem zadowolony z mojego powrotu do piłki. Po pięciu miesiącach bez gry, byłem naprawdę głodny wyzwań, chciałem biegać po boisku i jak najczęściej być przy piłce.

- Wiedziałem, że będzie ciężko, ale wraz z moim fizjoterapeutą ciężko pracowaliśmy, bym powrócił do sportu jak najszybciej. Obecnie, chcę tylko grać i grać - dodał Nasri.

Samir Nasri autor: Michał Kowalczyk źrodło: Sky Sports
waldek_89 komentarzy: 573530.10.2009, 21:33

dobrze, że wrócił;)

IronHide_AFC komentarzy: 164230.10.2009, 19:47

rozegrał mec na 6 !
myślałem że będzie gorzej ale świetnie operował pomocą, inicjował ataki, było go widać nie bał się starć ...
To się liczy pokazywał Ducha walki ze Spurs powinien strzelić bramkę

Gresiex komentarzy: 72030.10.2009, 17:52

To teraz pewnie odczuwa glod na stralanie bramek :D

grabos komentarzy: 59230.10.2009, 17:35

5 miesięcy ale mi to szybko minęło tak szczerzę xD ciesze się że już jest ;))

Arsenalius komentarzy: 151730.10.2009, 17:18

Będzie wielkim wzmocnieniem.

sector komentarzy: 129030.10.2009, 17:09

Bardzo zaluje, ze Nasri nie gral z nami od poczatku sezonu bo w meczu z Liverpoolem pokazl dlaczego jest nazywany nastepnym Zidanem. To co robil z obroncami Liverpoolu bylo naprawde rewelacyjne. Przechodzil 2 nawet 3 obroncow. Drybling, podania, poruszanie sie po boisku jest naprawde rewelacyjne. Jest to sama przynejmnosc dla oczu i wielki pozytek dla samej druzyny. Mysle, ze jak juz Nasri wroci na dobre do pelnej dyspozycji to Andrzej jak i Tomas beda mieli duzo roboty, zeby bic sie o 1 miejsce w skladzie a nasi rywale beda mieli pelne portki przed tym co nasza druzyna bedzie im wyprawiala w polu karnym.

Wojtas94 komentarzy: 23530.10.2009, 16:10

Rzeczywiscie dobry występ w wykonaniu Nasriego....Czekamy na nastepne takie mecze

fabri04 komentarzy: 338530.10.2009, 16:08

Na samym początku raczej trzeba wystawić Diabiego bo jest wysoki i ostatnio ma zwyżkę formy, a w drugiej połówce Nasri w razie kłopotów, chociaż mam nadzieję, że tym razem to my wygramy, to zwycięstwo jest bardzo ważne!

pietraz komentarzy: 158830.10.2009, 15:37

O taaak Nasri za Diaby'ego nawet jeśli nie od początku to w drugiej połowie!!!
Już nie mogę się doczekać "prawdziwego" powrotu Samira, kiedy będzie zaczynał mecz w pierwszym składzie. Między nimi jest jednak różnica klas

DawidAFC komentarzy: 155830.10.2009, 15:36

Rzeczywiście zagrał świetny mecz, pewnie z Tottenhamem wejdzie w drugiej połowie.

bartek_1910 komentarzy: 142 newsów: 230.10.2009, 15:33

jak dla mnie to Nasri powinien zagrac jutro w miejsce Rosy w srodku pomocy :D ale watpie raczej zagra Diaby kurczaki maja wysokich zawodnikow i wzrost abou sie przyda jak nie bedzie strzelal do wlasnej bramki ;p

Filip151 komentarzy: 1885 newsów: 230.10.2009, 15:02

Bardzo fajnie że wrócił do nas Samir i jest zadowolony z gry, naprawdę zagrał bardzo dobre spotkanie w Anglii jak po takiej kontuzji to zagrał naprawdę przyzwoicie i naprawdę jestem pod wrażeniem jego gry po tak długiej przerwie.Teraz tylko poczekać aż wróci do optymalnej formy i pokaże swój dobry poziom w lidze.Tylko oby mu się kontuzja nie odnowiła bo będzie wtedy kiepsko, a w naszym zespole to nigdy nie wiadomo z kontuzjami.Jednak myślę że nie wystąpi od początku w meczu z Tottenhamem już w tą sobotę, ale zobaczymy jak postąpi Wenger mam nadzieję że już nie będzie tak długo kontuzjowany Nasri bo naprawdę jest dla nas dużym wzmocnieniem.

Cesc_Fabri_4 komentarzy: 113430.10.2009, 14:55

On jest żałosny! Adebayorek się ośmiesza

Cesc_Fabri_4 komentarzy: 113430.10.2009, 14:54

futbol.pl/artykul/66904.html

Cesc_Fan komentarzy: 452430.10.2009, 14:39

Nie oczekujcie ,że Eduardo czy Nasri rozpoczną mecz od początku z Tottenhamem . To było ,by dla nich wielkie zmęczenie . W środę grali obaj pełne 90 minut ,a trzy dni później mają zacząć mecz od początku ? Jak zagrają to góra 30 minut w 2 połowie .

Cesc_Fabri_4 komentarzy: 113430.10.2009, 14:38

no nawet ładnie zagrał ten mecz

topol95 komentarzy: 152730.10.2009, 14:31

Bardzo się cieszę ,że wrócił do gry. Oby zagrał w meczu z Tottenhamem zamiast Diaby'ego.

Grzegorz4 komentarzy: 1930.10.2009, 14:30

Super że Nasri już gra teraz mamy mocna kadrę i możemy wygrywac z Barceloną Realem Chelsea czy z Manchesterem

milosz1984 komentarzy: 13430.10.2009, 14:23

Zagral niezle zawody. Z kazdym meczem bedzie tylko lepiej. Mam nadzieje , ze ze spurs lub juz w nastepnym spotkaniu zagra od pierwszych minut i na dobre zadomowi sie w pierwszej ,,11"

Maciekkk10 komentarzy: 258330.10.2009, 14:21

Hahhahahaha - Cashdebayor powiedział, że Fabregas przejdzie do city . Sorry za off-top, ale nie mogłem ;]

kubas40 komentarzy: 73130.10.2009, 14:14

No i w końcu! Mam złe przeczucia, bo mamy taktykę 4-3-3. Trzeba będzie trochę zmienić ten mechanizm. Ktoś ze skrzydła zejdzie, a tego się obawiałem, ponieważ wszystko działa należycie, no ale cóż... Nasri to bardzo dobry skrzydłowy!

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12630.10.2009, 14:07

Nasri zaliczył bardzo dobry występ w meczu z Liverpoolem i mam nadzieję, że będzie już zdrowy.

buba14, ja bym jednak oczekiwał Diaby'ego. Samir pewnie usiądzie na ławie, by nie ryzykować urazu.

buba14 komentarzy: 24930.10.2009, 14:02

licze na Ciebie w meczu z Tottenhamem : - )