Neville: Nie rozumiem zmiany Welbecka

Neville: Nie rozumiem zmiany Welbecka 23.10.2014, 15:13, Adam Cygański 25 komentarzy

Były zawodnik Manchesteru United - Phil Neville - przyznał, że nie jest w stanie zrozumieć, dlaczego Arsene Wenger we wczorajszym meczu z Anderlechtem przy stanie 0-1 postanowił zdjąć z boiska Danny'ego Welbecka.

Miejsce Welbza w 75. minucie zajął Joel Campbell.

- Nie potrafię zrozumieć zmiany Danny'ego Welbecka. Arsenal w końcówce meczu miał ogromne szczęście, gdyż wcześniej nie był w stanie wykreować sobie okazji bramkowych. Jeśli The Gunners by dziś przegrali, nad Arsenem Wengerem zebrałyby się czarne chmury - uważa Neville.

- W takich meczach musisz grać do ostatniego gwizdka. Młodzi zawodnicy mogą być mniej skoncentrowani, a wówczas duże znaczenie zaczyna odgrywać jakość zespołu. Oczywiście ten zespół ma charakter i ducha walki, jednak do 80. minuty oceniałem ich występ bardzo słabo.

Phil Neville autor: Adam Cygański źrodło: squawka.com
4ARSENal4 komentarzy: 23124.10.2014, 10:56

Ja w ogóle nie rozumiem zmian...Ramsey powinien opuścić boisko, jedyna trafna zmiana to Flamini ale to każdy wie że on jest pierwszy do zmiany...ja tylko się ironicznie śmiałem jak komentatorzy mówili że Flamini to serce drużyny :) haha, na pewno nie tej...denerwuje mnie jak on ciągle gada bije brawo jakoś pseudo motywuje zamiast grać w piłkę...i tu mi się przypomina jak wypowiadał się Barton że Wenger nie lubi wojowników, ale przy tym trzeba grać w piłkę jeszcze a Flamini tego nie robi więc nie wiem czy tak do końca Weneger nie lubi wojowników

atemisan komentarzy: 131024.10.2014, 07:22

Myślałem,że Papa zmieni wpierw Ramseya i Flaminiego ale fakt,że Danny zagrał słabo(do czego przyczyniła.
Szkoda,że Papa nie zrobił zmian koło 60 minuty tylko liczył na jakieś przełamanie chłopaków,a było coraz gorzej.

Koroniarz komentarzy: 1019323.10.2014, 19:32

Jakby na to nie spojrzeć dzięki zmianom wygraliśmy :p

al_jazeera1 komentarzy: 42123.10.2014, 19:15

Sam sobie kretyn przeczy."Arsenal wcześniej nie był w stanie wykreować sobie okazji bramkowych" to zdjęcie welbecka a wstawienie joela miało spowodować wykreowanie tych sytucji

Ashburton komentarzy: 451423.10.2014, 18:02

Ja wam mówię wengeroutowcy że z pustego to i Salomon nie naleje.

Ashburton komentarzy: 451423.10.2014, 18:00

Ten zespół nie ma ducha walki, jak by go miał to było by więcej niż tylko 2 zwycięstwa w 8 kolejkach.

gunnereight komentarzy: 40123.10.2014, 17:56

Ja za to jestem pod wrażeniem gry zawodnika Anderlechtu - Dennisa Praeta. To jak się zabierał z piłką, jak ją kontrolował to na prawdę wysoki poziom jak na jego wiek.

Ljunberg07 komentarzy: 1523.10.2014, 17:48

może przez to że był już zmęczony a świeży, dobrze grający Campbell mógł się lepiej pokazać ?

Z drugiej strony papcio taktykiem jakimś genialnym to nie jest więc mogła to być taka zmiana, ot tak sobie...

Dominik11 komentarzy: 2019723.10.2014, 17:38

chyba nikt nie rozumie już wengera chyba tylko on sam

hei007 komentarzy: 352823.10.2014, 17:35

To są zmiany Wengera, inaczej mówiąc nie na miejscu.

mitmichael komentarzy: 4924323.10.2014, 17:22

Ramsey gra kiepsko, zagubił sie chłopak ale go Wenger wystawia chyba tylko dlatego, ze to Ramsey ktory zawsze był pupilkiem Wengera w poprzednim sezonie błyszczał a teraz powrocił stary nic nie grajac Aaron. Walcott niech szybko wraca i niech bedzie w formie moze przynajmniej zaczniemy grac dwoma prawdziwymi skrzydłowymi

Elastico07 komentarzy: 1255623.10.2014, 16:41

nie szkodzi ze wygralismy ta zmiana jest niezrozumiala i wengerowi nalezy sie krytyka z kazdej strony wenga out

Verminator97 komentarzy: 1490023.10.2014, 16:35

Może dlatego, że chciał wygrać 2:1? Już nie róbmy jaj, że będziemy krytykować Wengera za zmiany, który jakby nie patrzeć dały nam trzy punkty w tym meczu.

Leehu komentarzy: 1049623.10.2014, 16:29

@KingThierryHenry: Santi jak Santi ale Jack i Ramsey są ostatnio bez formy i na pewno nie powinni grać po 90 minut, Flamini w takiej formie w ogóle nie powinien pokazywać się na stadionie.

A co do zmiany Welbecka to w sumie Wengerowi się nie dziwie to jego jedyny napastnik z prawdziwego zdarzenia to musi o niego dbać nawet jak wynik jest niekorzystny. :)

Paniu76 komentarzy: 1246423.10.2014, 16:19

Nie rozumiem, czemu np. taki Joel nie gra w podstawie, a jeśli już, to czemu wchodzi tak późno.

KingThierryHenry komentarzy: 12523.10.2014, 16:14

Ogólnie zmiany Wengera są denne bo tacy piłkarze jak Ox i Campbell powinni grać od początku a nie Cazorla na przykład

mlody13 komentarzy: 337423.10.2014, 16:12

" (...) ale po meczu, w którym trener wprowadził napastnika, który w 90+1 minucie strzelił zwycięskiego gola nie ma co narzekać. "
O, to, to. Słuszna uwaga @pauleta.

rysiek098 komentarzy: 248923.10.2014, 16:11

pauleta19; To Weneger często robi zmiany w 60+ minucie? Większość jego zmian jest po 75 minucie, gdzie mecz zazwyczaj jest zabity. Zmiany się robi jeżeli po wyjściu z szatni nic się nie zmienia, czyli idealnie w 60 minucie. Jak dla mnie wprowadzanie kogoś w 80-85 minucie i liczenie na niego, że coś zmieni jest co najmniej żałosne. To że Podolski tam stał...? Prawdopodobnie stałbym tam Welbeck gdyby był na boisku, więc raczej dupa nie zmiana. Czysty farm, a Wenger i jego taktyki i zmiany i wszystko inne jest daleko w plecach za nowoczesnym futbolem, dlatego dostajemy w pałkę.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 123.10.2014, 15:51

Nie przepadam za polityką zmian Wengera, w której nowi gracze wprowadzani są najwcześniej w 60+ minucie chyba, że ktoś wcześniej odniósł kontuzję, ale po meczu, w którym trener wprowadził napastnika, który w 90+1 minucie strzelił zwycięskiego gola nie ma co narzekać.

xfam0us komentarzy: 645 newsów: 123.10.2014, 15:51

Zmiana byla dobra wprowadził świeżyc, szybkich zawodników liczył na zrywy, dośrodkowania. Bywalcy gorsze zmiany, ta akurat była trafna i przemyślana Danny mogl czuć sie zmęczony a to nie było akurat nam potrzebne.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125123.10.2014, 15:39