O'Harra wróci na mecz z Arsenalem?

O'Harra wróci na mecz z Arsenalem? 05.02.2009, 12:26, Szymon Ortyl 15 komentarzy

Jamie O'Harra jest zdeterminowany, aby wrócić do składu Tottenhamu na mecz z jego byłym klubem - Arsenalem.

Pomocnik "Kogutów" przez długi czas nie mógł grać w piłkę z powodu kontuzji, której nabawił się w półfinale Curling Cup, w którym Tottenham zmierzył się z Burnley.

Trener drużyny z White Hart Lane - Harry Redknapp powiedział:

"Jamie może zdążyć wyleczyć się do czasu meczu z Arsenalem. Nasz skład na te spotkanie będzie wyjątkowo silny."

O'Harra opuścił Arsenal, aby dołączyć do Tottenhamu w 2003 roku mając 16 lat. W Tottenhamie poza Jamiem przebywa także inny były gracz Arsenalu - David Bentley, jednak nie zagra on z Arsenalem z powodu zawieszenia.

Darren Bent najprawdopodobniej rozpocznie mecz z Arsenalem na ławce rezerwowych, a w ataku "Kogutów" ujrzymy Romana Pavlyuchenko oraz Robbiego Keane'a, który powrócił do Tottenhamu z Liverpoolu.

Harry RedknappJamie O'HarraTottenham Hotspur autor: Szymon Ortyl źrodło: Daily Mail

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223705.02.2009, 14:26

Niech wraca i tak licze na wygrana Arsenalu , musimy sie zrewanzowac za ta porazke (remis) w meczu na Emirates :/

solar komentarzy: 146505.02.2009, 13:50

w sumie trochoe dobrze ze Bent nie bedzie od pierwszej minuty:P nie chce mi sie znowu powtarzac, ze chce zeby wygrali a pozniej znowu sie zawiesc :(

pioafc komentarzy: 4392 newsów: 205.02.2009, 13:11

baska_17skc---> ja tez nie pisalem o wpuszczeniu go od 1-szych minut. Tylko jakos tego nie widze pilkarz, ktory sam mowi, ze bedzie potrzebowal jeszcze z 2,3 tygodni by dojsc do formy ma nam tylek ratowac?^^ Licze na to, ze nie bedzie musial wchodzic na boisko albo wejdzie jak bedziemy prowadzic 2:0 albo wiecej zeby sie z kibicami przywitac:P

Arsen258 komentarzy: 3466 newsów: 97905.02.2009, 12:54

Oby, bo jak będą przegrywać 3-0 to nie wiem czym zacznę rzucać w telewizor

baska_17skc komentarzy: 3161 newsów: 205.02.2009, 12:53

Arsen158--> to był tylko taki przykład

Arsen258 komentarzy: 3466 newsów: 97905.02.2009, 12:52

ivexo - skąd ci przyszło do głowy, że będziemy przegrywać 3-0?

baska_17skc komentarzy: 3161 newsów: 205.02.2009, 12:52

pioafc--> a czy ja powiedziałem że ma wyjść w pierwszy składzie. Licze że AA wyjdzie na boisko chociaż na ostatnie minuty (znają Arsenal do 80 minuty będzie 0:0) i pomoże rozegrać akcje po której padnie bramka.

ivexo123 komentarzy: 176605.02.2009, 12:44

arshavina pewnie pusci z ławki na ostatnie minuty, no chyba ze bedziemy przegrywac wiecej niz 3;0 to wczesniej...

pioafc komentarzy: 4392 newsów: 205.02.2009, 12:42

no nie wiem wszyscy tak licza na Arshavina,a on nie trenuje z zespolem nawet tygodnia:/ nie jest zgrany ani w ogole wypuszczenie go na boisko byloby aktem desperacji ze strony Wengera

Fierce_girl komentarzy: 219405.02.2009, 12:35

A niech wraca. My musimy pokazać, że jesteśmy od nich lepsi.

baska_17skc komentarzy: 3161 newsów: 205.02.2009, 12:34

Oby Kean nie przeprosił swoich kibiców za przeprowadzke do LFC strzelająć bramke w meczu z Arsenalem. Mam nadzieję że Arszawin wyjdzie na boisko i pomoże kanonierom wygrać to spotkanie.

Patrycek4 komentarzy: 16505.02.2009, 12:32