O'Neill zdumiony po porażce Sunderlandu

O'Neill zdumiony po porażce Sunderlandu 10.02.2013, 09:37, Marcin Stefaniak 34 komentarzy

Martin O'Neill jest zawiedziony po porażce Sunderlandu we wczorajszym spotkaniu z Arsenalem. Czarne Koty zagrały dobre zawody i w drugiej połowie zdominowały wydarzenia na boisku, jednak nie były w stanie trafić do bramki rywala.

- To było świetne spotkanie od początku do końca. Tempo od pierwszych minut było bardzo wysokie i takie pozostało do końcowego gwizdka. Oczywiście Arsenal, jako jedna z najlepszych drużyn, tworzył pod naszą bramką wiele zagrożenia w pierwszej połowie, ale sądzę, że my również byliśmy groźni.

- W drugiej części spotkania postanowiliśmy zaatakować i przejęliśmy inicjatywę już przed czerwoną kartką Carla Jenkinsona. Spójrzcie na niektóre z naszych okazji do strzelenia gola, nie mam pojęcia jakim cudem futbolówka nie wpadła do bramki Szczęsnego.

Martin O'Neill autor: Marcin Stefaniak źrodło: Sky Sports
scKanonier94sc komentarzy: 318911.02.2013, 18:19

Gdyby np. Ramsey strzelil 200% okazje to wogole byloby duzo latwiej..

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125111.02.2013, 10:29

Jedną połową nie zawsze da radę wygrać mecz :)

Verminator97 komentarzy: 1490010.02.2013, 20:56

Ale widać było , że Carl zupełnie nie mógł sobie dać rady z Sessegnon , oby Kosa i Verma wrócili na Bayern bo będzie bardzo źle.

Leehu komentarzy: 1049610.02.2013, 20:33

@Chapman: Mignolet lepsze show robił w pierwszej połowie przynajmniej takie jest moje zdanie ale Wojtek miał rzeczywiście 2-3 bardzo dobre interwencje. Ciekaw jestem czy któryś z nich zostanie bramkarzem kolejki. ;P

A tak poza tym to Wenger będzie szukał konkurenta dla Wojtka myślę że Belg mógłby się świetnie sprawdzić w tej roli. ;P

Chapman komentarzy: 80810.02.2013, 18:23

Szczęsny Show. No i brak klasowych graczy u kociaków, którzy by mogli coś ekstra dołożyć to dwie przyczyny.
Za tydzień nikt nie będzie o tym pamiętał, 3 punkty to 3 punkty.

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41210.02.2013, 16:03

"nie mam pojęcia jakim cudem futbolówka nie wpadła do bramki Szczęsnego".

Bo Szczęsny był wczoraj zaje...

Leehu komentarzy: 1049610.02.2013, 15:53

@domino178: Dobry menadżer nie przychodzi ze swoją taktyką do klubu dobry menadżer umie dopasować taktykę do poszczególnych zawodników. Myślisz że mając w składzie Wilshere'a, Wallcota i AOC jakiś menadżer odważyłby się stawiać autobus w bramce. ;P

TakKrzysiu komentarzy: 893610.02.2013, 15:08

Gdyby Wilshere pozostał na boisku, Jenki nie dostał czerwieni a Ramsey w drugiej polowie zostal zmieniony przez Diaby'ego, przeważalibysmy dalej.

Frytek komentarzy: 319710.02.2013, 14:54

Nie no całkiem nieźle :) Widocznie upadłem na mózg. Sunderland tak gra, Aston Villa tak nie grała.

Lukiner komentarzy: 194910.02.2013, 14:32

Mecz bramkarzy i tyle...

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223710.02.2013, 13:06

Arek - tak, ale równie dobrze to Sunderland mógł wykorzystać swoje sytuacje, więc cieszmy się z 3 punktów, bo te są najważniejsze. Rozmiary wygranej to sprawa drugoplanowa.

Arekg95 komentarzy: 25710.02.2013, 13:01

No, Arsenal prezentował wysoki poziom, gdyby wykorzystał niektóre z tych sytuacji, to by wygrał spokojnie 3-0 lub więcej, troche przez tą kartkę było nerwowej gry, ale zasłużyliśmy na to zwycięstwo!

domino178 komentarzy: 243110.02.2013, 12:58

Frytek Ty na mózg upadłeś? Ja osobiście nie chciałbym aby Arsenal grał jak za dawnych lat.. "Boring boring Arsenal" to może jedynie zaoferować O'neil czyli pałac buckhingam w bramce i kontrataki a jeśli nie radzą sobie z przeciwnikiem to uciekają się do brutalnej gry.

lizaq komentarzy: 4610.02.2013, 12:55

poprostu jesteśmy wielkim klubem, a wielkie kluby z takimi sytuacjami jak gra 10 na 11 spokojnie sobie radzą :)

DamianKNZ komentarzy: 13010.02.2013, 12:50

farsa won od wojtka ! On jest nasz i jest super, fajnie ogldać Polaka w takim klubie :)

tyson880 komentarzy: 1049610.02.2013, 12:33

Sunderland* Przepraszam za spam.

tyson880 komentarzy: 1049610.02.2013, 12:31

No fakt. Mało brakowało, żeby Sunderlund wyrównał, ale długo by nie atakowali, gdyby nie czerwona kartka dla Carla.

schnor25 komentarzy: 1854610.02.2013, 12:25

Wojtek nie jest przeciętnym bramkarzem, ale też nie jest kotem na swojej pozycji. Spokojnie się mieści w TOP 30 najlepszych golkiperów na świecie :) Wojtek w formie spokojnie wystarczy Arsenalowi, Wojtek bez formy - nie. Dopiero wczoraj zagrał na miarę swoich oczekiwań. Dodał coś od siebie, coś ekstra, wybronił kilka piłek ponad stan i tego się oczekuje po bramkarzu grającym w czołowym klubie. Nie liczę, że w każdym meczu będzie popisywać się paradami i ratować Nam tyłki, ale od tego w sumie on jest :) Oby do końca sezonu zachował formę z wczorajszego spotkania, trochę szczęścia i jesteśmy w stanie wskoczyć na 4 miejsce!

Frytek komentarzy: 319710.02.2013, 12:20

Jeśli ktoś mówi, że Szczęsny jest przeciętnym bramkarzem, chyba nie ogląda go w akcji. To w głównej mierze dzięki niemu jesteśmy obecnie w LM. Obrona karnego z Udine, albo choćby obrona karnego strzelanego przez Kuyta, przecież gdyby nie te 3 pkt. to dzisiaj Tottenham byłby w LM, nie my. Jest genialny, popełnia błędy jak każdy, ale suma summarum jesteśmy dzięki niemu na plus.

Co do Martina O'Neila to bardzo go szanuję. Głównie za to co zrobił z Aston Villą. Za jego czasów ten klub był postrachem dla wszystkich w PL grając na Villa Park. Chciałbym, żeby to on albo David Moyes objęli stery nad Arsenal po odejściu Wengera. Ale dopiero za parenaście lat jak Wenger zdobędzie z nami LM, PL i co jeszcze będzie chciał :)

mitmichael komentarzy: 4924310.02.2013, 12:00

Ja tez nie mam pojecia jakim cudem nie strzelilismy w 1 połowie 3 goli bo była do tego okazja. Takie głupie pierdzielenie

Lr556 komentarzy: 153610.02.2013, 11:49

Oj, biedny Mari.

Maikelosik komentarzy: 4654 newsów: 210.02.2013, 11:42

Ja nigdy w Wojtka ani przez sekundę nie zwątpiłem. Nawet na Euro wszyscy gadali o nim źle a ja cały czas wierzyłem.

Wręcz przewiziałem, że Tytoń to nie jest bramkarz tej klasy. Stoi na lini bramkowej jakby ktoś go przyspawał, nie daje pewności obrońcą. I dlatego nie gra w PSV

Maikelosik komentarzy: 4654 newsów: 210.02.2013, 11:40

generalnie nie stworzyli sytuacji po normalne akcji z gry tylko same stałe fragmenty gry. Raz Fletcher był sam na sam tyle, że tam była ewidentna ręka!

Leehu komentarzy: 1049610.02.2013, 11:16

W tym meczu wygrała drużyna lepsza. I to nie powinno raczej nikogo dziwić patrząc na tabelę. Gdyby nie pudła Giroud i słupek Wallcota to ten mecz mógłby skończyć się pogromem, ale o każdym meczu można powiedzieć coś takiego. ;P

Yakub97 komentarzy: 574610.02.2013, 11:14

I co nadal uważacie że wojtek formę stracił??

FryzjerPierwszy komentarzy: 76710.02.2013, 11:09

Zdumiony ? W pierwszej połowie dominacja a w drugiej to Sunderland musiał gonić wynik i czerwona karta Carla więc nie ma co się dziwić że 2 połowa tak wyglądała.

ArsenalNr1 komentarzy: 11910.02.2013, 11:02

Ten cud to Wojtek Szczęsny :D

gruszon18 komentarzy: 62610.02.2013, 10:27

A tam.. Dla mnie takie coś jak wychwalanie Szczęsnego jest nie na miejscu.. Ja wierzę w każdego piłkarza w składzie Arsenalu. No może po za SS'manem. Ale irytyje mnie fakt że kibice Arsenalu raz narzekają a za chwile jak coś się stanie wychwalają pod niebiosa. Rozumiem, że pewnym piłkarzom należy się krytyka , ale to wszystko zaczyna się dlatego że jeden powie złe słowo a cała reszta zaraz powtarza.

roni komentarzy: 91610.02.2013, 10:18

Co z tego, że psim swędem, że tyle zmarnowanych setek się nie zemściło jakimś cudem (Wojtek?).

Teraz nie ma co narzekać, 3 punkty w takich meczach to konieczność, choć do czerwonej kartki wyglądaliśmy naprawdę dobrze (Znowu skuteczność..)

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52410.02.2013, 10:17

Tym razem to my mieliśmy więcej szczęścia.

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 110.02.2013, 10:07

Bo właśnie Szczęsny stał na bramce ;D

rayuuuu komentarzy: 313210.02.2013, 09:43

Bo to odróżnia wielkie zespoły od "średniaków". Sunderland przecież ma całą kadrę wspaniałych piłkarzy, którzy potrafią robić niesamowite rzeczy z piłką. I tak można powiedzieć o każdej drużynie z PL. Jednakże to Arsenal "jakimś cudem" utrzymał korzystny dla niego rezultat. Najlepszym przykładem na to jest Man Utd, który często w swoich meczach jest cieniem samego siebie, ale osiągane przez nich wyniki są niepodważalne.