Oceny Kanonierzy.com: Everton 2-5 Arsenal

Oceny Kanonierzy.com: Everton 2-5 Arsenal 24.10.2017, 00:33, Kamil Garczorz 32 komentarzy

Poniżej prezentujemy oceny spotkania przygotowane przez redakcję oraz użytkowników Kanonierzy.com. Tym razem ocenione zostało wyjazdowe spotkanie z Evertonem.

Oceny zostały wyciągnięte ze średniej głosów 9 redaktorów i 169 użytkowników.

Petr Cech

Nie miał w tym meczu zbyt wiele pracy. W pierwszej połowie popełnił błąd, który mógł zakończyć się stratą bramki.redakcja: 4.1użytkownicy: 4.7

Hector Bellerin

Solidny mecz Bellerina. Przez 90 minut pracował na całej długości boiska.redakcja: 6.8użytkownicy: 6.2

Laurent Koscielny

Pewny punkt defensywy Arsenalu.redakcja: 7.2użytkownicy: 6.8

Per Mertesacker

Miał swój udział przy pierwszej straconej bramce, kiedy to nie zaatakował Rooneya, dzięki czemu Anglik miał dużo miejsca na oddanie strzału.redakcja: 6.9użytkownicy: 6.6

Nacho Monreal

Dobry mecz Hiszpana. Zdobył wyrównującego gola, jednak nie ustrzegł się błędu. Jego zbyt lekkie podanie do Cecha zakończyło się golem dla Evertonu.redakcja: 7.3użytkownicy: 7.5

Sead Kolasinac

Mecz bez echa w jego wykonaniu. Niczym szczególnym się nie wyróżnił.redakcja: 6.4użytkownicy: 6.5

Aaron Ramsey

Przyzwoity mecz Ramseya, a swój występ uhonorował zdobyciem gola.redakcja: 6.6użytkownicy: 6.6

Granit Xhaka

Szwajcar zagrał poniżej oczekiwań, a jego strata w pierwszej części meczu skutkowała golem dla Evertonu.redakcja: 5.1użytkownicy: 5.7

Alexis Sanchez

Alexis w tym meczu pokazał, że wraca do pełnej dyspozycji. Zaliczył ładną asystę przy golu Özila, a tuż przed końcem ustalił wynik spotkania.redakcja: 8.2użytkownicy: 7.8

Mesut Özil

Takiego Özila wszyscy chcemy oglądać. W drugiej połowie wyprowadził Arsenal na prowadzenie, a później asystował przy bramce Lacazette'a. Wykreował dla swojego zespołu aż 8 sytuacji bramkowych.redakcja: 9.2użytkownicy: 9.0

Alexandre Lacazette

Zdobył gola, ale powinien zakończyć mecz z większym dorobkiem.redakcja: 7.1użytkownicy: 7.5

Jack Wilshere

Pojawił się na boisku w 77. minucie, a kilka minut przed końcowym gwizdkiem zaliczył asystę przy golu Ramseya.redakcja: 7.1użytkownicy: 7.3

Francis Coquelin

Grał zbyt krótko.redakcja: -użytkownicy: -

Oceny autor: Kamil Garczorz źrodło: własne
Tokalau81 komentarzy: 9525.10.2017, 19:01

"Przyzwoity mecz Ramseya"... Po kilka stuprocentowych okazji zmarnowanych w KAŻDYM meczu, nie inaczej z Evertonem. Bramka mu się dostała jak ślepej kurze ziarno. Frustracja Alexisa po jego niecelnych podaniach (których na pęczki) mówi sama za siebie

XandeR komentarzy: 957124.10.2017, 18:06

Xhaka w każdym kolejnym meczu udowadnia że jest na poziomie gry w Legii, a nie jakimś poważnym klubie.
Dobrze że AFC to bardziej kabaret niż drużyna bo miałby ciężkie życie.

Jsatrzab komentarzy: 22624.10.2017, 17:25

Wy tak na serio z Cechem? Mały błąd w pierwszej połowie? A co powiecie o drugim golu dla Evertonu?

Verminator97 komentarzy: 1490024.10.2017, 16:15

Mecz z Eve naprawdę napawa optymizmem. Trio Ozil, Laca, Alexis zagrało super i w końcu w ofensywie wyglądało to jak powinno. Nie można się przyczepić to gry tej trójki, wiadomo mogła być lepsza skuteczność, ale nie bez przesady. ;) Cieszy też powrót Jacka do coraz to lepszej dyspozycji. Dzisiaj z Norwich powinien znów zagrać pełne 90 minut, jeszcze trochę i czas na podstawę w PL bo chłopak robi postępy i widać, że będzie tylko lepiej. Już nie mogę się doczekać, aż Jack odpali w tym sezonie :)

PrzeArs komentarzy: 278424.10.2017, 15:16

Jejku co te oceny takie niskie, ja w większości same 8 i 9 wystawiłem. Po za cechem chyba. Ludzie trochę więcej optymizmu

Elastico07 komentarzy: 1243724.10.2017, 15:02

@MartinJack: Obniżka Xhaki,on kiedys miał wysoką forme który potrafił utrzymać przez conajmniej 10 spotkań,ja sobie nie przypominam,z całym szacunkiem ale nie pasuje do Arsenalu.

Elastico07 komentarzy: 1243724.10.2017, 15:01

Straszne było tak jak Ramsey odstawał poziomem od reszty,nawet od miernego Xhaki przez którego tracimy 70% bramek w tym sezonie.

Diam51 (zawieszony) komentarzy: 3238 newsów: 18424.10.2017, 14:52

Kolasinac ponad 6? Pełno głupich fauli, strat, w ofensywie też nic.
Ramsey słabizna kompletna, żadnego porządnego podania.
Lacazette 7? XDXD Koleś zmarnował setkę, nie pokazał kompletnie NIC, strzelił tylko bramkę z kontry z grającym w dziesiątkę Evertonem... Tydzień temu pieprzenie, że przez niewykorzystaną setkę Mesuta padł gol, w tym tygodniu cisza.
Xhaka poza kilkoma przerzutami też cienko.
Cech za jeden błąd dostaje 4, a wyżej wymieniona ekipa za marne spotkanie 6 czy 7 XDDDDDDDDDDDDDDDDD
To był najsłabszy Everton od lat, który nie potrafił nawet strzelić gola Burnley u siebie, a oceny, jakby nasi wygrali z City.

ozzy95 komentarzy: 1846 newsów: 124.10.2017, 14:11

Monreal owszem zbyt lekko podał piłkę do Cecha, ale no ludzie przecież to nie doprowadziło do utraty bramki, ergo Cech ponosi bezpośrednią winę. Przecież ta akcja nie musiała się tak skończyć, Petr mógł spokojnie ją uratować i wypieprzyć piłkę w trybuny (kąt był). Całą drugą połowę nudził się i stracił koncentrację- to chyba najlepsze wytłumaczenie jego zachowania.

Gunerxxx komentarzy: 235124.10.2017, 13:55

Xhaka za nisko poza tą strategię po której padła bramka dobry występ.

szyszak komentarzy: 93624.10.2017, 13:34

Nacho nie za wysoko? Popełnił dość poważny błąd jak na obrońce a nota wyższa od Aarona....

miki9971 komentarzy: 6230 newsów: 224.10.2017, 12:50

Opisy ocen tak smutne, że aż przykro... Nie lepiej Wam poczekać z wrzuceniem nowego newsa, ale rozbudować je?

Marioht komentarzy: 611424.10.2017, 12:08

@MartinJack: Akurat Cech poza ostatnim spotkaniem prezentował bardzo dobrą formę.

MartinJack komentarzy: 7424.10.2017, 11:54

Cieszy że Jack wraca do formy to samo Ozil i Alexis. Laca zaczyna coraz lepiej grać, druga część sezonu będzie jego ;) Martwi mnie obniżka formy Xhaki i Cecha bo jak środek nie będzie dobrze funkcjonował i Cech nie będzie bronił tak jak powinien to sezon nie będzie za dobry.

Amadi komentarzy: 51124.10.2017, 11:39

@Monszur: longpassy są dobre, gorzej jak zamieniają się w shortpassy do przeciwnika, idealne na kontrę :D wydaje mi się, że zdarza się to zdecydowanie za często i na ogól po czymś takim jest gorąco pod naszą bramką.

PS. Ox przynajmniej wywalał te piłki w aut :D

thide komentarzy: 32389 newsów: 185224.10.2017, 11:09

gdzize można głosować?

Monszur komentarzy: 27424.10.2017, 10:59

Hoho, Aaron gdyby nie ta brameczka to też w okolicach 5-ki by latał. Xhaka ma chociaż te longpassy i świetny strzał z dystansu - nie dość że silny to precyzyjny, praktycznie zawsze wali w światło bramki, nawet jeśli często w środek to zawsze jest szansa że bramkarz wypluje jak choćby wczoraj. Ani jeden ani drugi z selfieboyow nie ma natomiast pojęcia o kryciu, odpowiedzialności i odbiorze pilki. Tak czy owak to Xhaka jest lepszym piłkarzem bo ma jakiekolwiek walory czego nie można powiedzieć o walijczyku

Kysio2607 komentarzy: 1336024.10.2017, 10:14

Xhaka widzę regularnie już kozlem ofiarnym :D

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1424.10.2017, 10:07

Jeszcze będzie Wenger płakać, że skreślił Szczęsnego. Czech swoje wielkie lata ma już dawno za sobą.

erykgunner (administrator) komentarzy: 2357 newsów: 161724.10.2017, 10:01

@Marioht:

Też tak myślałem. Z wielką przyjemnością oglądałem jego występy w Borussii i liczyłem, że z miejsca ogarnie nasz środek. Na razie jest tak, jak mówisz.

Marioht komentarzy: 611424.10.2017, 09:46

@erykgunner: Dodatkowo odnoszę wrażenie, że Szwajcar ma ogromne problemy z koncentracją. Szkoda bo oglądając go zanim przyszedł do Arsenalu myślałem, że będzie większym wzmocnieniem.
A póki co to takie niezłe uzupełnienie składu. Zaledwie.

Oceny w miarę obiektywne. Ramsey też super meczu nie grał, żeby go oceniać wyżej.

TlicTlac komentarzy: 596724.10.2017, 09:34

@AaronRambo:

pa, śmieszne, a w większości podobne, co użytkowników,

nie masz co robić w życiu, tylko czepiać się subiektywnych ocen? - w sumie to szkoda Ci odpisywać na tego posta.

AntonioThe komentarzy: 3817 newsów: 524.10.2017, 09:33

Zdecydowanie 2 bramka to wina Cecha. Po pierwsze nie wystartował do piłki od razu po podaniu, a po drugie jak już i tak doszedł do niej pierwszy, to powinien wybijać na aut a nie bawić się w przepychanki czy zakładanie siatki. Według mnie Cech już będzie tylko słabszy więc pora się rozejrzeć za klasowym bramkarzem. Marzenie to byłoby wyciągnąć Oblaka.

erykgunner (administrator) komentarzy: 2357 newsów: 161724.10.2017, 09:17

@f4bregas:

W grze Xhaki widać brak odpowiedzialności. Nie gra twardo na nogach, kiedy trzeba oddalić zagrożenie od bramki to wypuszcza sobie za daleko piłkę, nie myśli tak, jak powinien ktoś, kto gra w środku. Fajnie, że potrafi uderzyć i dograć długą piłę, ale gra nonszalancko i za bardzo na luzie. Stąd taka ocena.

f4bregas komentarzy: 103724.10.2017, 09:10

Nie za niska ocena dla Xhaki? Nie mozemy robic z niego kozla ofiarnego tego meczu, koniec koncow dzieki niemu wyrownalismy. A summa summarum przy bramce Rooniego byl faulowany.

swimmer_slepy komentarzy: 6524.10.2017, 08:55

Skoro ocenę wyjściową przyjmujemy jako 6, to czemu Granit ma tak mało? Owszem zawalił bramkę ale miał udział przy wyrównaniu + całą drugą połowę trzymał cały środek gdy Aaron sobie hulał po boisku.

dudekns komentarzy: 605024.10.2017, 08:05

Mesut zasłużył na taką notę - oby jak najczęściej rak grał.

AaronRambo komentarzy: 128024.10.2017, 07:43

Oceny na tym portalu są śmieszne oceniać tak nisko niektórych graczy w wygranym 3 bramkami meczu ma się nijak do rzeczywistości :/ Szkoda czasu na te wasze wypociny z ocenami.

mikowhy komentarzy: 3208 newsów: 1024.10.2017, 07:38

Nie no, przypisać straconą bramkę tylko Monrealowi to przegięcie. Przeciez Cech w ogóle nie ruszył do tej piłki, nie wiem o czym myślał. W pierwszej połowie jego popisy kosztowały nas prawie utratę drugiego gola i kto wie jakby wtedy się mecz potoczył.

Barney komentarzy: 2058624.10.2017, 06:18

Hahaha Cech popełnił w 1polowie blad i prawie podarował gola gospodarzom.
Potem straciliśmy drugiego również przez niego podanie Macho było dobre, a co widać na powtórce reakcja cechą mocno spóźniona i to był jego błąd.
Nawet komentatorzy to przyznali, bramkarze otrzymują takie podania to normalne. Widać już starość reakcja staruszka

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 124.10.2017, 02:02

Surowe oceny. Zwłaszcza mam na myśli noty Xhaki i Ramseya.

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 324.10.2017, 00:39

Drugi gol to 80% winy Cecha i 20% Monreala, a Ramsey w kluczowych momentach tracil pilke lub strzelal w obroncow, takze zagral przyzwoicie jak na siebie, ale mizernie jak na Arsenal.