Oceny pomeczowe Goal.com i Sky Sports

Oceny pomeczowe Goal.com i Sky Sports 19.10.2011, 23:32, Marcin Kurek 26 komentarzy

Po dość przeciętnym widowisku na Stade Velodrome Kanonierzy wywożą z Marsylii niezwykle cenne 3 punkty. Wszystko wskazywało na to, że spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem, lecz w 92. minucie spotkania jeden z najbardziej krytykowanych ostatnio piłkarzy Arsenalu – Aaron Ramsey – zdobył jedynego gola i jednocześnie ustalił wynik meczu. Tradycyjnie redaktorzy Goal.com i Sky Sports przedstawili swoje oceny pomeczowe.

dnx_the_gunner komentarzy: 35220.10.2011, 12:07

Za ten mecz nikt nie powinien dostać oceny powyżej 5...

entap komentarzy: 151320.10.2011, 11:00

moim zdaniem wczoraj na boisku najlepszy był Nicolas Nkoulou (pomimo błędu w końcówce)

HellSpawn komentarzy: 618520.10.2011, 09:31

Moim zdaniem Laurent MotM. Czyścił wszystko.

arthas74 komentarzy: 234320.10.2011, 09:27

Jak dla mnie to Santos był lepszy od Pera. może nie grał zbyt czysto ale nie dawał się tak łatwo ogrywać . Walcott szkoda gadać ...

kb8konrad komentarzy: 143220.10.2011, 08:20

Alex Song - podobal mi się wczoraj jego występ.

madjer komentarzy: 553420.10.2011, 07:42

Arteta 8 ??? Za co ??

pepe126p komentarzy: 66120.10.2011, 07:34

Uważam, że Jenkinson zagrał kapitalnie... o wiele lepiej od Santosa więc nie dziwi tak dobra ocena. Arteta trochę za dobra ocena, nie pokazał nic nadzwyczajnego. Ramsey za strzelenie bramki dał bym 10 ;]

sriver komentarzy: 23320.10.2011, 07:17

gervinho po wejsciu na boisko ożywil gre, mozna by mu dac wiecej a jenkinson tak duzo?

IGWC komentarzy: 1052 newsów: 120.10.2011, 00:12

@imprecis

Fajne ocenki ale jak dla mnie wszyscy o 1 w dół. Patrząc na takie oceny bez oglądania meczu stwierdziłbym, że zagraliśmy nie najgorzej, a było tragicznie. Jednak najważniejsze 3 punkty.

Jadymy dalej, GO GUNNERS!!!

Hortex komentarzy: 102420.10.2011, 00:02

Szczęsny dostawał nieraz takie same oceny, jak wybronił ze 2 sety, a teraz będąc praktycznie bezrobotnym 6,5/7

nurmi15 komentarzy: 36020.10.2011, 00:01

a tak poza tym to dobry mecz Carla Jankinsona :) naprawde chłopak zagrał dobre zawody :> nie spodziewałem się aż tak dobrej gry z jego strony ;>

nurmi15 komentarzy: 36019.10.2011, 23:59

Ale z każdą minutą myślełem że Kanonierom pasuje ten remis :> jakoś nie rzucili sie do przodu a to i dobrze bo mogli by stracić bramke :) dobry wynik średni mecz :>

vergil99111 komentarzy: 128819.10.2011, 23:54

Mathieu Valbuena 5 / 8. Ta ocena najbardziej mi sie podoba. Wg jednych najlepszy wedlug innych najgorszy. Szkoda ze my oglądaliśmy inny mecz redakcja sky sport inny i goal.com tez inny.

paw3u komentarzy: 563019.10.2011, 23:49

@bialysul
dokladnie, masz racje.Arteta ma takie zadanie na boisku tak jak kolega napisal box to box...za rozgrywanie i kreowanie sytuacji odpowiedzialny byl dzis Rosa..

bialysul komentarzy: 369919.10.2011, 23:45

Lavvekal

czlowieku Arteta dzis gral box to box, mial wiecej zadan defensywnych, i spisywal sie bardzo dobze, nie pozwalal na rozegranie rywalom, bardzo szybko dochodzil presingiem, nie tracil pilek, madrze podawal, niewiem co ty i inni sie go uczepiliscie

Maikelosik komentarzy: 4654 newsów: 219.10.2011, 23:43

dobre oceny pokazują jak słabe mieliśmy dzisiaj skrzydła. Moim zdaniem dobry mecz Mikela Artety ! 1 11 wygrywamy i 10 pkt a dortmund remisik i pewny awans :) !!!

Thrust komentarzy: 59219.10.2011, 23:43