Oficjalnie: Martin Ødegaard Kanonierem!

Oficjalnie: Martin Ødegaard Kanonierem! 27.01.2021, 12:54, Jakub Całka 979 komentarzy

Wypożyczenie Martina Ødegaarda do Arsenalu było niemalże pewne już od około trzech dni, brakowało tylko oficjalnego potwierdzenia. Przed chwilą Arsenal za pośrednictwem oficjalnej witryny klubu ogłosił, że Norweg dołącza do zespołu na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu. Oto, co na temat tego ruchu ma do powiedzenia dyrektor techniczny Kanonierów - Edu:

- Z przyjemnością witamy Martina, który będzie występował u nas do końca sezonu. Chciałbym podziękować wszystkim w Realu Madryt oraz agentom Martina za współpracę w sfinalizowaniu tego wypożyczenia. Martin to wielki talent, jestem przekonany, że znacznie wzmocni nasz skład w pozostałych miesiącach sezonu dzięki swoim umiejętnościom ofensywnym.

Pare słów miał do dodania Mikel Arteta:

- Świetnie, że udało nam się sprowadzić Martina. Jest to zawodnik, którego znamy bardzo dobrze i mimo że dalej jest młody, to ma już doświadczenie w grze na najwyższym poziomie. Martin doda nam dużo jakości w grze ofensywnej i jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z nim.

Ofensywny pomocnik rozpoczął swoją karierę w norweskim Stromsgodet w 2014 roku, gdzie w wieku 15 lat został najmłodszym debiutantem w najwyższej klasie rozgrywkowej w Norwegii. Dzięki regularnym występom w barwach Stromsgodet zapracował sobie na transfer do Realu Madryt w 2015 roku, gdzie został najmłodszym piłkarzem w seniorskim składzie.

3 sezony od rozgrywek 2017/18, Martin spędził na wypożyczeniach kolejno do Heerenveen, Vitesse Arnhem oraz Realu Sociedad, któremu pomógł dojść do finału Copa Del Rey oraz zakwalifikować się do Ligi Europy.

22-latek zaliczył także 25 spotkań dla reprezentacji Norwegii, gdzie zaliczył debiut w 2014, tym samym zostając najmłodszym debiutantem w historii kraju.

Ødegaard będzie nosił koszulkę z numerem 11.

Nieoficjalnie mówi się, że Arsenal zapłacił 1,8 miliona funtów opłaty za wypożyczenie oraz będzie pokrywał całość zarobków Norwega w wysokości około 35 tysięcy funtów tygodniowo.

Martin OdegaardWypożyczenia autor: Jakub Całka źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia123456następna
adikovski_ komentarzy: 30529.01.2021, 18:38

Najpiękniejsze we wszystkim jest to, że oglądając mecze Premier League znowu jestem dumny z Arsenalu jak kiedyś :) Jutro tylko 3 punkty. COYG!

Rafson95 komentarzy: 697529.01.2021, 18:37

Ale ja mimo pewnych zbieżności światopoglądowych ani Bosaka ani Konfederacji nie popieram, ponieważ w wielu kwestiach są dla mnie niedopuszczalnie radykalni. A w jeszcze innych po prostu głupi (jak sam Ci chyba niedawno podesłałem filmik z wyliczeniami ekonoma Mentzena xd ).

Więc ja się zgadzam, że zarówno BLM jak i Bosak są rakotwórczy, ale ja ani z jednymi ani z drugimi się nie utożsamiam.

NineBiteWolf komentarzy: 13603 newsów: 4929.01.2021, 18:32

@Rafson95 napisał: "Ja o BLM, a Ty o marszu niepodległości, Bosaku i gejach xd"
BLM jest równie rakotwórcze co ONR i Bosak, nie mogę się powstrzymać od porównań. @Rafson95 napisał: "Miłego weekendu wszystkim :)"
Wzajemnie.

Rafson95 komentarzy: 697529.01.2021, 18:30

@NineBiteWolf:
Ja o BLM, a Ty o marszu niepodległości, Bosaku i gejach xd

Nie dam się dziś w nic takiego wciągnąć.

Miłego weekendu wszystkim :)

Kub4 komentarzy: 22229.01.2021, 18:29

@Pietraszko: nie nabiore się nie tym razem oj nie

gbn komentarzy: 132629.01.2021, 18:28

Nie mówiąc już o ludziach co odpowiadali za finanse BLM.

NineBiteWolf komentarzy: 13603 newsów: 4929.01.2021, 18:27

@Rafson95 napisał: "nawet według poprawnej politycznie wikipedii, zaledwie przez pierwsze 2 tygodnie(!) po śmierci Floyda zamieszki pod szyldem BLM pochłonęły ponad 19 ofiar śmiertelnych i straty materialne w wysokości 2 miliardów dolarów."
Rozumiem, że wikipedia jest "poprawna politycznie", bo pod naciskiem środowisk hippisowskich uznaje homoseksualizm za orientację, a nie chorobę? ;]

NineBiteWolf komentarzy: 13603 newsów: 4929.01.2021, 18:25

@Rafson95 napisał: "Jeżeli ktoś to wszystko popiera - moim zdaniem nie jest normalnym, społecznym człowiekiem." @Forever4 napisał: "Szach i mat."
Faktycznie, argument nie do odparcia. Zawsze zapala mi się ostrzegawcza lampka gdy na stronie pełnej sympatyków Krzyśka Bosaka ktoś używa słowa "normalny".

gbn komentarzy: 132629.01.2021, 18:25

BLM głównie miało na celu wywarciu presji na szybsze odejście Trumpa od władzy, co przyznała sama założycielka tego rakowiska...to o czym mowa ?

NineBiteWolf komentarzy: 13603 newsów: 4929.01.2021, 18:22

@Rafson95 napisał: "Żaden normalny, zdrowo myślący człowiek nie powinien popierać ruchu i działań BLM. Być może idea była słuszna, ale nawet według poprawnej politycznie wikipedii, zaledwie przez pierwsze 2 tygodnie(!) po śmierci Floyda zamieszki pod szyldem BLM pochłonęły ponad 19 ofiar śmiertelnych i straty materialne w wysokości 2 miliardów dolarów.
A to wszystko przecież trwało dużo dłużej, ale nie chce mi się już szukać kompletnych danych."

Myślisz, że osoby idące w Marszu Niepodległości w Warszawie biorą w nim udział, bo zgadzają się z ogólną ideą, czy też chcą wyrazić poparcie dla ONR-u, Młodzieży Wszechpolskiej i Roberta Bąkiewicza?

polishbrigadesx komentarzy: 942429.01.2021, 18:20

@Joker_224:

Ktoś próbuję zwrócić na siebie uwagę.

TW_Szczepan komentarzy: 181029.01.2021, 18:19

Argumentacja jak ta lala.

NineBiteWolf komentarzy: 13603 newsów: 4929.01.2021, 18:17

@Dziadyga napisał: "Tak,chodzi o czarnoskórą osobę.Nie znam osobiscie,ale domyslam się,że kazdy człowiek ma swój rozum i normalny człowiek ma dość,przeciez nie wierze,że kazdy czarnoskóry popiera takie akcje,no i jakis czas temu widziałem wypowiedź jednego chłopa który stwierdził,że mimo,że jest czarnoskóry to ma dosyc tego wariactwa i politycznych zagrywek."
Czy ty właśnie próbujesz na podstawie wypowiedzi JEDNEJ osoby określić poglądy liczącej dziesiątki milionów grupy? xD

Joker_224 komentarzy: 306829.01.2021, 18:11

Co tu się odrivaldowiło?

Rafson95 komentarzy: 697529.01.2021, 18:10

Dziadyga napisał jednie o BLM.
I ma 100% rację.

Żaden normalny, zdrowo myślący człowiek nie powinien popierać ruchu i działań BLM. Być może idea była słuszna, ale nawet według poprawnej politycznie wikipedii, zaledwie przez pierwsze 2 tygodnie(!) po śmierci Floyda zamieszki pod szyldem BLM pochłonęły ponad 19 ofiar śmiertelnych i straty materialne w wysokości 2 miliardów dolarów.
A to wszystko przecież trwało dużo dłużej, ale nie chce mi się już szukać kompletnych danych.

Wszelkiego rodzaju przestępstwa popełnione pod przykrywką walki o "prawa" murzynów podejrzewam, że liczyć można w tysiącach o ile nie w dziesiątkach tysięcy (wg. wiki przez 2 tyg aż 14 000 aresztowanych).
Oczywiście w większości ofiarami tego wszystkiego byli kompletnie niewinni ludzie.

Jeżeli ktoś to wszystko popiera - moim zdaniem nie jest normalnym, społecznym człowiekiem.

TW_Szczepan komentarzy: 181029.01.2021, 18:10

@kamo99111: Ewentualnie Pepe za Martinelliego bo jest po kontuzji.

Chlopek komentarzy: 1782 newsów: 129.01.2021, 18:09

@kamo99111: Pepe będzie

kamo99111 komentarzy: 491429.01.2021, 18:05

Panowie, skoro wygląda na to, że Tierney, Thomas i ESR są dostępni to jutro chciałbym tak:

________________Laca_______________
Martinelli_______ESR___________Saka
__________Xhaka______Thomas______
Tierney__Gabriel____Holding__Cedric
_______________Leno________________

Chyba najlepsze co na dzień dzisiejszy jesteśmy w stanie wyłożyć.

Dziadyga komentarzy: 223029.01.2021, 18:01

@NineBiteWolf napisał: "Rozumiem, że przez "normalnego mudzynka" rozumiesz czarnoskórą osobę, która w pełni zgadza się z Twoimi poglądami? Znasz kogoś takiego w ogóle?"

Tak,chodzi o czarnoskórą osobę.Nie znam osobiscie,ale domyslam się,że kazdy człowiek ma swój rozum i normalny człowiek ma dość,przeciez nie wierze,że kazdy czarnoskóry popiera takie akcje,no i jakis czas temu widziałem wypowiedź jednego chłopa który stwierdził,że mimo,że jest czarnoskóry to ma dosyc tego wariactwa i politycznych zagrywek.

MuodyWenger komentarzy: 912 newsów: 1229.01.2021, 17:56

@Pietraszko: będzie rekord plusów xd

GunnersFan9 komentarzy: 6759 newsów: 829.01.2021, 17:55

Mimo ze sa na fali ostatnio to sa zwyklym sredniakiem, ktory w LM nie zagra poraz 5 z rzedu pewnie bo LE nie wygraja raczej i to nie te wojny co kiedyś za Vieiry i Keano , trzeba tam jechać bez jakichkolwiek kompleksow i wypunktowac ich oczywiście niewyobrazam sobie innego zestawienia jak to poniżej.

nasz stary znajomy reddevils.

Garfield_pl komentarzy: 649229.01.2021, 17:54

@Rafson95 napisał: "Czuje nową edycję "Tylko jeden komentarz""
Może to ten sam użytkownik ;)

Rafson95 komentarzy: 697529.01.2021, 17:52

Czuje nową edycję "Tylko jeden komentarz"

Pietraszko komentarzy: 106629.01.2021, 17:47

Moja dotychczasowa przygoda z tą stroną na pewien czas dobiega końca. Będę tu czasem zaglądał, plusował komentarze, wystawiał oceny pomeczowe, ale nie mam już ochoty na czytanie setek informacji, które niewiele wnoszą do mojego życia. Fajnie się z niektórymi rozmawia, ale szkoda życia na dyskusje z jakimiś Garfieldami. Bawcie się dobrze. Liczę jutro na kompromitacje United.

polishbrigadesx komentarzy: 942429.01.2021, 17:44

@Garfield_pl:

https://youtu.be/eByZoq3nxpM :D

MuodyWenger komentarzy: 912 newsów: 1229.01.2021, 17:44

najsmutniejsze jest dla takich osób jak Pietraszko, że nie tylko w realu, nawet w internecie każda grupa ich wypluwa. Mam nadzieję, że znajdziesz swoje miejsce w świecie i zostaniesz zrozumiany

ronczo komentarzy: 61 newsów: 229.01.2021, 17:43

Są tu jacyś programiści? Chciałbym podpytać :)

Garfield_pl komentarzy: 649229.01.2021, 17:43

@MarkOvermars napisał: "to Martinelli liczę na Ciebie"
Chyba jednak Pepe, a Martinelli z ławki, bo jeśli Pepe ma odpalić, to posadzenie go na ławce po dobrym meczu to błąd.

Garfield_pl komentarzy: 649229.01.2021, 17:38

@arsenalfreak: wygląda na to, że 7 dniowe ostrzeżenie nie podzialało, więc może admini zbanują go na dłużej, bo ani to zabawne, ani zbyt mądre, a może pójdzie na devilpage. No chyba że czeka do wygranej utd z nami i się ujawni, a póki co udaje kibica AFC

Garfield_pl komentarzy: 649229.01.2021, 17:34

@Joker_224 napisał: "nie odpisuj mu nawet, tak jak chłopaki niżej, na ostatniej stronie komentarzy były już trzy nieudane prowokacje, próba trollowania dyskusji @call_me i @Forever4, ale go olali więc uderzył do Ciebie"
Masz rację, nie ma sensu, bo to troll który sam sobie zaprzecza komentarzami, przyczepił się do mojego o Parteyu, gdzie chłopaki mi szybko odpowiedzieli, że Partey przed każdym meczem wrzuca takie relacje, no ale jego zdaniem to był z mojej strony trolling lub robienie syfu :D mnie zawsze zastanawia, jak przykre życie mają trolle,że satysfakcji szukają w sieci, dodając durne komentarze, prowokują i mają z tego satysfakcję. I skąd tyle czasu na to? Tyle lepszych, pożytecznych rzeczy mogliby zrobić, ale wychodzi na to że ani znajomych, ani zainteresowań, i chyba to ich sposób na dowartosciowanie się :D

arsenalfreak komentarzy: 11729.01.2021, 17:33

Jestem pewien, że troll Pietraszko podobnie jak paru innych ekstremalnych naiwniaków tutaj jest bootem zrobionym przed adminow żeby wkręcać prowokować ludzi i nabijać cenne odsłony dla reklamodawców. :)) Był taki inny boot impercis czy coś.;) Ja się znam na ludziach (przepraszam na bootach) bo obejrzałem wszystkie sezony black mirror.

mruw komentarzy: 169129.01.2021, 17:32

@Pietraszko: ja cie plusowałem bo śmiesznie trollowałeś xD

MuodyWenger komentarzy: 912 newsów: 1229.01.2021, 17:30

https://www.youtube.com/watch?v=gTv43gyWeqY&ab_channel=Kemeez

Pietraszko komentarzy: 106629.01.2021, 17:21

@Joker_224 napisał: "na ostatniej stronie komentarzy były już trzy nieudane prowokacje, próba trollowania dyskusji @call_me i @Forever4, ale go olali"

Manipulujesz kolego. Moje odpowiedzi były najbardziej plusowane w tej dyskusji, nie napisałem nic naciąganego, ale łatwo jest wykorzystać czyjąś łatkę i użyć jej do manipulacji i zmieniania rzeczywistości na swoją korzyść

NineBiteWolf komentarzy: 13603 newsów: 4929.01.2021, 17:21

@Dziadyga napisał: "Normalny mudzynek ma w 4 literach tą akcje taka prawda."
Rozumiem, że przez "normalnego mudzynka" rozumiesz czarnoskórą osobę, która w pełni zgadza się z Twoimi poglądami? Znasz kogoś takiego w ogóle?

mruw komentarzy: 169129.01.2021, 17:10

Ktoś z Kanonierów inwestował w słynne GME?

Joker_224 komentarzy: 306829.01.2021, 17:09

@Garfield_pl: nie odpisuj mu nawet, tak jak chłopaki niżej, na ostatniej stronie komentarzy były już trzy nieudane prowokacje, próba trollowania dyskusji @call_me i @Forever4, ale go olali więc uderzył do Ciebie

Nicsienieda komentarzy: 301 newsów: 129.01.2021, 17:05

@Dziadyga napisał: "mudzynek"

Dziadyga komentarzy: 223029.01.2021, 17:02

Znowu te lewicowo-ideologiczne dyskusje.

Czytałem te wszystkie komentarze i wystarczy podsumowanie takie czy niby piłkarze wszyscy popierają te całe akcje z klekaniem dla BLM,to wystarczy spojrzec,ze w coraz wiecej meczach niby "zapominają" tego kleku,pospieszają się z grą,bo "zapomnieli" a to tylko iche sugerowanie z ich strony,zeby w koncu ten cyrk zakonczyc.Tyle.
Normalny mudzynek ma w 4 literach tą akcje taka prawda.

Pietraszko komentarzy: 106629.01.2021, 17:01

@Garfield_pl napisał: "Zobaczcie relacje na ig Parteya, właśnie mi się wyswietliła i coś mi pachnie powrotem.."

wystarczyło wejść w losową stronę komentarzy i już fake news, że Partey jest dostępny na Chelsea. Jak każdy pamięta wtedy nawet na ławce go nie było.

losnumeros komentarzy: 681929.01.2021, 17:01

@Jacek1s napisał: "bo nie trzeba mieć żadnych umiejętności żeby kopnąć piłkę z karnego"

Żeby kopnąć piłkę to nie trzeba mieć umiejętności, ale żeby gola strzelić to już tak. Nie ma co porównywać Bruno do Pepe, bo ten pierwszy całkowicie odmienił grę UTD a Iworyjczyk u nas to nieporozumienie. Chyba niedoceniasz Portugalczyka, bo gra w UTD? To chyba jedyne wytłumaczenie. Jak w Arsenalu by ktoś tak grał, to byłby już tutaj określony mianem wybitnego gracza. Każdy ma swoją opinię i szanuję twoją. Dla mnie Bruno to aktualnie najlepszy transfer w PL, zobaczymy co będzie dalej. Nie przypominam sobie, kto w 1 roku gry w PL, wyglądał tak jak Fernandes. Nie każdy, musi go docenić ;)

pierre_afc komentarzy: 1061229.01.2021, 16:49

Ostatnio Arsenal często pomija informacje niby kontuzjowanych zawodników przed ważnymi meczami. Wszyscy myślą, że nie zagrają, a oni w pierwszym składzie biegają XD

MarkOvermars komentarzy: 731629.01.2021, 16:47

Tierney, Partey i Magalhaes od pierwszych minut tak to widzę xd

Garfield_pl komentarzy: 649229.01.2021, 16:44

Za to Tierney, ESR, Thomas wszyscy trenowali, wiec skład będzie dobry i ławka niezła :)

MarkOvermars komentarzy: 731629.01.2021, 16:43

@Garfield_pl: to Martinelli liczę na Ciebie

Garfield_pl komentarzy: 649229.01.2021, 16:42

@Pietraszko napisał: "zwracam honor tym razem, ale inne zarzuty są prawdziwe."
Jakie zarzuty, czekam na nie. Coś piecze bo Ci zwróciłem uwagę? Pokaż mi gdzie wymyślam jakieś historie na temat kontuzji, czy wklejam z daremnych źródeł informacje? Oj serio, Ty chyba o sobie mówisz i o szukaniu atencji przez trollowanie ;)

Garfield_pl komentarzy: 649229.01.2021, 16:40

Pierre-Emerick Aubameyang won't be available for tomorrow's game against Manchester United. #AFC https://t.co/lXo9VEhbyZ

Jednak bez Auby

Pietraszko komentarzy: 106629.01.2021, 16:39

@Garfield_pl napisał: "Pomyliłeś użytkowników, zdecydowanie, bo ja pisałem o tym,że Odegaard nie ma kontuzji, i raczej nie wklejam za bardzo płot z the Sun itp, tylko jeśli już wklejam to coś co podał Romano, Ornstein Watts, lub Wheatley bezpośrednio."

zwracam honor tym razem, ale inne zarzuty są prawdziwe.

Garfield_pl komentarzy: 649229.01.2021, 16:39

@mel75 napisał: "Właśnie słucham konfrencji przedmeczowej na Youtubie. Odegaard jest dostępny na sobotę , Auba prawdopodobnie tez ;) Ani słowa o kontuzjach Parteya i Emila ;)"
Dlatego zapytałem Elastico skąd takie plotki wstrząsnął, okazało się że z Flashscore

Garfield_pl komentarzy: 649229.01.2021, 16:37

@Pietraszko napisał: "Użytkownik @Garfield_pl ma to do siebie, że lubi fake newsy z The Sun czy innego syfu powklejać, albo samemu wymyślić by zrobić zamęt na stronie i zwrócić na siebie uwagę."
Pomyliłeś użytkowników, zdecydowanie, bo ja pisałem o tym,że Odegaard nie ma kontuzji, i raczej nie wklejam za bardzo płot z the Sun itp, tylko jeśli już wklejam to coś co podał Romano, Ornstein Watts, lub Wheatley bezpośrednio.

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City27205265
2. Manchester United27149451
3. Leicester27155750
4. Chelsea27138647
5. Everton26144846
6. West Ham26136745
7. Liverpool27127843
8. Tottenham26126842
9. Aston Villa251231039
10. Arsenal261141137
11. Leeds261121335
12. Wolves27971134
13. Crystal Palace27971134
14. Southampton26861230
15. Burnley27781229
16. Brighton265111026
17. Newcastle26751426
18. Fulham274111223
19. West Brom27381617
20. Sheffield Utd27422114
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah173
Bruno Miguel Borges Fernandes1510
H. Kane1411
Son Heung-Min138
P. Bamford135
Dominic Calvert-Lewin130
J. Vardy125
İ. Gündoğan111
C. Wilson105
Ollie Watkins103
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.33
Gracz lutego wybór redaktorów Mathew Ryan
Mathew Ryan
7
Gracz lutego wybór użytkowników Mathew Ryan
Mathew Ryan
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl