Partey zostaje w Arsenalu na czas przerwy reprezentacyjnej

Partey zostaje w Arsenalu na czas przerwy reprezentacyjnej 09.11.2020, 15:07, Jakub Całka 7 komentarzy

Thomas Partey był jednym z najlepszych piłkarzy w meczu z Manchesterem United, a w spotkaniu przeciwko Aston Villi prezentował się solidnie, lecz nie był w stanie powrócić na boisko po przerwie, ze względu na uraz. Na wczesnym etapie pojedynku, Thomas złapał kontuzję w starciu z Emiliano Martinezem.

Mikel Arteta zapytany po meczu o stan zdrowia reprezentanta Ghany odpowiedział, że nie wie, jak poważny jest uraz i nie był przekonany czy zdoła pojechać na najbliższe zgrupowanie kadry. Dziś jednak Chrales Watts - wiarygodny w sprawach Arsenalu dziennikarz - potwierdził, że 27-latek nie będzie uczestniczył w najbliższych spotkaniach reprezentacji. Watts twierdzi, że były zawodnik Atletico Madryt pozostanie w klubie, gdzie zostanie poddany leczeniu, aby jak najszybciej powrócić do pełnej sprawności.

Arsenal następne spotkanie rozegra 22 listopada, kiedy pojedzie na Elland Road, aby zmierzyć się z Leeds United. Wydaje się, że kontuzja nie jest poważna i Thomas powinien szybko powrócić do gry, lecz Arsenal nie ma zamiaru ryzykować pogłębienia urazu, dlatego Partey zostanie w klubie na czas przerwy reprezentacyjnej.

KontuzjePrzerwa reprezentacyjnaThomas Partey autor: Jakub Całka źrodło: Goal/Charles Watts
killer0303 komentarzy: 36609.11.2020, 22:02

Będzie Łomot od Leeds United.

kuzguwu komentarzy: 538609.11.2020, 18:32

Dobrze, że przerwa teraz wypadła to się spokojnie wykuruje.

Alonso komentarzy: 1282409.11.2020, 17:13

@Dominik11 potrzebne, lepiej się ogląda repre Polski niż Arsenal

Dominik11 komentarzy: 2016309.11.2020, 16:54

W takim momencie przerwa reprezentacyjna to idiotyzm.I nikomu te mecze nie są potrzebne.

bizooon komentarzy: 690209.11.2020, 16:01

Takie sytuacje gdzie nie ma szans ominąć bramkarza z piłką trzeba odpuszczać moim zdaniem. co Najwyżej ustawiać się na drodze piłki żeby bramkarz cie obił piłką. Szkoda zdrowia, ale łatwo wyrokować z boku. Facet miał nadzieje na gola w tej sytauacji

metjuAFC komentarzy: 5698 newsów: 109.11.2020, 15:22

Partey to świetny zawodnik. Z obecnej kadry tylko on i Gabriel starają się trzymać poziom. Nie ma co się jednak oszukiwać i liczyc na to, że ta dwójka nas zbawi. Póki co to zakrywanie syfa pudrem. Partey nie może odbierać, kreować i strzelać. Mikel wraz z zarządem popełnili ogromny błąd nie decydując się na sprowadzenie kreatora do środka pola. City ma KDB, Chelsea Havertza, ManU Fernandesa, a my ustawiamy się dwoma defensywnymi pomocnikami. Co to za styl? Ktoś jeszcze z tego korzysta? Do niedawna grała tak reprezentacja Polski ake nawet wuja Brzęczek zauważył, ze to zbyt defensywne ustawienie, które nie pozwala przejść płynnie z obrony do ataku.