Pat Rice po meczu z Olympiakosem

Pat Rice po meczu z Olympiakosem 29.09.2011, 11:34, Dominik Kamocki 17 komentarzy

O występie drużyny...

Pierwsze 20- 25 minut w naszym wykonaniu było bardzo dobre. Potem nieco oddaliśmy inicjatywę i rywale prowadzili grę. W drugiej połowie musieliśmy wziąć się do roboty i zacząć walczy. Myślę, że to nam się udało.

O bramkach Arsenalu...

Żałuję, że nie udało nam się zdobyć trzeciej bramki. Jednak należy pamiętać, że goście w drugiej połowie mogli uzyskać remis. Mieli wiele szans, notowali mnóstwo przechwytów w środkowej strefie boiska. Byłoby to niesprawiedliwe, gdybym powiedział, że to my kontrowaliśmy cały czas przebieg gry. Jestem bardzo zadowolony z faktu, że udało nam się zdobyć trzy punkty.

O występie Chamberlaina...

To świetny zawodnik, który atakuje nie tylko ze skrzydła, ale potrafi też zejść do środka. Wszystko to robi w bardzo dobrym tempie, choć brakuje mu jeszcze nieco konsekwencji w grze. Jestem pewien, że Alex będzie pracował nad tym elementem. To bardzo inteligentny zawodnik, którego otaczają specjaliści, którzy zawsze służą mu dobrą radą.

To bardzo silny i pewny siebie zawodnik. Słucha tego co mówią do niego inni i wybiera najcenniejsze rady. Jest w bardzo dobrych stosunkach z Walcottem i wiele się od niego uczy.

Kibice jeszcze nie raz będą mogli podziwiać w akcji tego chłopaka. Kiedy tylko zacznie regularnie grać będzie miał dużą szansę by wygryźć Theo ze składu. Walcott jest jednak silnym zawodnikiem i nie odda tak łatwo miejsca w podstawowej jedenastce. Ta rywalizacja może wyjść im i reprezentacji Anglii na dobre.

O nerwowej nocy...

Po meczu z Borussią powiedziałem już, że funkcja menadżera nie jest tym o czym marzę. Nie było to nigdy moją ambicją, Cieszę się, że mogę być trenerem. Jednak w sytuacji zawieszenia menadżera, co według mnie jest decyzją błędną,muszę wziąć na siebie całą odpowiedzialność.

O postawie defensywy...

Nasi obrońcy zagrali dobrze, walczyli bardzo ciężko by utrzymać wynik. Druga połowa była dużo lepsza niż ostatnie 20 minut pierwszej części spotkania. Grecy rozgrywali piłkę, przegrywali ją z jednej strony na drugą, jednak taka gra nie sprawiała nam problemu. Często mieli piłkę, jednak patrząc na ilość interwencji Szczęsnego, nie mieli oni zbyt wielu klarownych szans.

O występie Olympiakosu...

Grecy zagrali naprawdę bardzo dobre spotkanie. Mecz na wyjeździe z nimi będzie naprawdę ciężki. Gdy zdobyli bramkę nasza defensywa zgubiła krycie. Zaskoczyli nas stałym fragmentem gry.

O absencji Robina...

Robin usiadł na ławce, ponieważ wystąpił w wielu spotkaniach, a Chamakh potrzebował gry. Postanowiliśmy postawić na Marokańczyka. Nie można powiedzieć, że się nie starał. Przy odrobinie szczęścia mógł zdobyć trzeciego gola.

O Tottenhamie...

To będzie zupełnie inny mecz. Najważniejsze dla nas będzie zwycięstwo, ponieważ przybliży nas do czołówki. Więcej o tym meczu pomyślimy w piątek, gdy ponownie wszyscy zbierzemy się na treningu.

Olympiakos PireusPat Rice autor: Dominik Kamocki źrodło: arsenal.com
fabregas1987 komentarzy: 2581929.09.2011, 21:55

z tottenhamem trzeba wygrac i podtrzymac ta passe (przypomne to juz 3 zwyciestwa z rzedu) ;]

Leehu komentarzy: 1049629.09.2011, 20:23

@Reamoner: Ja jak on przestrzelił tę akcje po podaniu Arshavina to powiedziałem że gdyby uderzał z to z główki to zdobyłby bramkę, ale chyba piłka była za nisko. ;P

Vendetta komentarzy: 277829.09.2011, 19:32

Oby tylko Kościelny wykurował się do soboty...

Ciasteck2 komentarzy: 446729.09.2011, 18:17

Chyba jednak Pat woli, żeby to Wenger był na stanowisku trenera :)

Kanonier95 komentarzy: 288229.09.2011, 17:34

pany przecież liczy się treśc :P a to czy mówi podobnie czy nie podobnie do bossa to już totalne nieporozumienie bo większosc takich newsów tłumaczy tutaj jeden redaktor i robi to na swój unikalny i rozpoznawalny sposób ;)

Reamoner komentarzy: 467429.09.2011, 16:02

Hamak może zdobyć bramkę tylko i wyłącznie przy ogromie szczęścia!!

Szogun komentarzy: 28734 newsów: 329.09.2011, 13:23

Przy odrobinie szczęścia mogliśmy zdobyć kolejne trzy gole powinno być i z wypowiedzi wynika,że szykują faktycznie Chamberleina na środek pola i wnioskować z tego można,że mogą już nikogo na tą pozycję nie wziąć ani żadnego Hazarda ani żadnego Goetze ani żadnego Unknowna.

IGWC komentarzy: 1052 newsów: 129.09.2011, 13:15

"Przy odrobinie szczęścia mógł zdobyć trzeciego gola. "

Pat pomylił słowo szczęście ze słowem umiejętności.

DeKa komentarzy: 964 newsów: 229.09.2011, 12:49

@Kanonier_14

W pierwszej chwili myślałem, że gość z avataru to Nasri ^^

Slaw441 komentarzy: 57729.09.2011, 12:22

moglibyscie dawaca inne zdjęcie Rice'a bo na tym wygląda troche dziadowato ;/

Kanonier_14 komentarzy: 63729.09.2011, 11:52

Oj tam, oj tam. Pewnie źle przetłumaczone, na pewno w angielskiej wersji padło słowo jakość :D

Ars3n komentarzy: 1235429.09.2011, 11:52

Mowi dokladnie tak jak Wenger i robi to samo co on czyli pozne zmiany :|

concrete13 komentarzy: 869829.09.2011, 11:52

to w takim razie Szaman potrzebuje wiele meczów..niech gra w rezerwach jak najwięcej

TomekZ komentarzy: 78229.09.2011, 11:47