"Pierwsza bramka powinna iść na moje konto!"

"Pierwsza bramka powinna iść na moje konto!" 14.01.2017, 21:07, Mateusz Kolebuk 22 komentarzy

Alex Iwobi zaliczył tego popołudnia bardzo dobry występ przeciwko Swansea, ale ostatecznie jego nazwisko nie znalazło się ani razu na liście strzelców. Nieformalnie Nigeryjczyk był autorem dwóch trafień, które zostały zapisane jako gole samobójcze.

- Pierwsza bramka powinna iść na moje konto! Strzał był w światło bramki, więc gol powinien zostać uznany jako mój. Rykoszet był co prawda spory, ale według zasad uderzenie idące w światło bramki zostaje przypisane strzelcowi jako gol.

Iwobi wyznał również, że w czasie przerwy Arsene Wenger zasugerował większą bezwzględność w grze. Przyniosło to zamierzony skutek i zaowocowało trzema bramkami.

- Boss powiedział nam, że potrafimy grać lepiej, skupiając się na posyłaniu szybszych piłek. W drugiej połowie zastosowaliśmy się do tych zaleceń, pokazaliśmy jakość i w efekcie zdobyliśmy pewnie 3 punkty.

- Swansea zaserwowała nam trudny początek, ich pressing był bardzo dobry, pokazywali chęć gry piłką. Nasz występ był jednak bardzo dobry i koniec końców to my dopisaliśmy sobie 3 oczka w ligowej tabeli.

Alex IwobiArsene WengerSwansea City autor: Mateusz Kolebuk źrodło: Arsenal.com
zly_kanonier komentarzy: 511116.01.2017, 13:03

Zasłużył na tego gola i powinni mu go zaliczyć skoro strzał leciał w światło bramki.

ZelGrey komentarzy: 252416.01.2017, 09:44

Iwobiego w pierwszej połowie nie było widać na boisku prawie wcale, ale w drugiej już naprawdę wyszedł odmieniony - dynamiczny, ciągnący akcję za akcją, szybko grający piłką.
Oby tak dalej, bo papiery na grę to on ma :)

Radek97 komentarzy: 138115.01.2017, 19:33

Zwala z ludzi co by go sprzedali,mlody chlopak,utalentowany,on nie ma techniki? No blagam,to kto ją ma ??

Forever_gunner komentarzy: 255515.01.2017, 19:01

Dobry mecz młodego Nigeryjczyka. Oby tak dalej.

AlexVanPersie komentarzy: 806415.01.2017, 17:56

"Boss powiedział nam, że potrafimy grać lepiej, skupiając się na posyłaniu szybszych piłek. W drugiej połowie zastosowaliśmy się do tych zaleceń, pokazaliśmy jakość i w efekcie zdobyliśmy pewnie 3 punkty. "

Jakie to wszystko proste ;o

Gunnerrsaurus komentarzy: 1189715.01.2017, 16:43

Też mi się wydaje, że to była jego bramka

tyson880 komentarzy: 1049615.01.2017, 16:11

Iwobi ma rację. Tego dnia mògł sobie nieźle nabić statystyki a nie ma ani asysty ani gola. Szkoda bo rozegrał naprawdę dobry mecz.

DexteR_000 komentarzy: 762515.01.2017, 12:14

Ja tam sie od dzieciaka uczylem ze jak pilka leci w bramke to jest gol strzelajacego

AntonioThe komentarzy: 3817 newsów: 515.01.2017, 10:42

Zdecydowanie powinna to być bramka Alexa. Marcos Alonso wczoraj też oddał strzał przy sporym rykoszecie i zaliczyli właśnie jemu tego gola. No trudno, ważne że w głowach kibiców AFC Iwobi ma 2 gole i naprawdę dobry mecz za sobą.

Sparku komentarzy: 340215.01.2017, 08:58

Mihex
To był mecz przeciwko stoke
A tak poza tym to ja bym go sprzedał, technicznie dziadostwo, do tego najmlotsy już nie jest, no i się łamie

Romekzupa komentarzy: 1415.01.2017, 03:30

Ambalabamba nawet jak strzela to nie strzela.

Mihex komentarzy: 2360414.01.2017, 23:56

Jak dla mnie Iwobi może mieć słabe strzały póki jego centrostrzały kończą się samobójami :P Szkoda, że nie nabija tak cyferek, ale co ugra to jego. No i wykończyć akcję potrafi, jak chociażby to jego wykończenie a'la Henry (już nie pamiętam z kim :V)

PawloPro komentarzy: 65814.01.2017, 22:38

Ma rację. To powinno zostać uznane jako gol Iwobiego.

Armata500 komentarzy: 4359 newsów: 13014.01.2017, 22:37

Też uważam, że pierwsza bramka powinna być uznana jako jego, ale tak naprawdę, nie ma to znaczenia. Ważne są 3 pkt, a Iwobi wykonał dzisiaj dobrą robotę i może być z siebie zadowolony.

Marioht komentarzy: 611414.01.2017, 22:35

Dobry mecz Arsenalu, również Iwobiego.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 814.01.2017, 22:34

Fakt. Strzały to Iwobi ma bardzo słabe, ale technicznie wykańczać akcje potrafi ładnie.

molo13 komentarzy: 30314.01.2017, 22:08

Alex najpierw drużyna! Potem walka o jakieś tam indywidualne osiągnięcia.

alekwlodarz komentarzy: 24614.01.2017, 21:58

miejsce w top 6 tym razem na to wygląda w tej chwili

mitmichael komentarzy: 4924314.01.2017, 21:37

Swietny mecz Iwobiego. Zdecydowanie mogli mu zaliczyc tego gola, juz bardziej ewidentny był drugi samoboj bo pilkarz nie szła w bramke. Oby wiecej takich wystepow bo cos ostatnio przystopowal

kaman17 komentarzy: 498614.01.2017, 21:22

Ciężko powiedzieć, że strzały były mierne kiedy wpadły dwie bramki. Być może gdyby uderzył czysto, Fabianskiemu byłoby łatwiej obronić i gole by nie padły. Przynajmniej próbuje uderzać i daje to jakieś efekty.

fabregas1987 komentarzy: 2578914.01.2017, 21:13

Mnie jakoś gra Arsenalu ostatnio nie przekonuje, nie porywa. Kiedyś niemalże przy każdej akcji była ekscytacja, a teraz to szukanie miejsca wokół pola karnego jest nudne i przewidywalne. Jedynie podczas kontr serce trochę szybciej bije!

Barney komentarzy: 2091014.01.2017, 21:13