Podsumowanie 21. kolejki Premier League

Podsumowanie 21. kolejki Premier League 02.01.2013, 23:18, Kamil 11 komentarzy

Arsenal od remisu rozpoczął zmagania w 2013 roku. Kanonierzy tylko zremisowali na St. Mary Stadium z drużyną Świętych 1-1. Poniżej przedstawiamy Wam wyniki, które padły w pozostałych spotkaniach.

West Bromwich 1-2 Fulham

Niewątpliwie zwycięstwo Fulham na The Hawthorns to niespodzianka. Gospodarze zawiedli swoich fanów, których rozpieścili w tym sezonie dobrymi występami. Po tej serii gier, WBA jest na 7. miejscu, Fulham na 13. pozycji.

39' [0 - 1] Berbatov

49' [1 - 1] Lukaku

58' [1 - 2] Kacaniklic

Manchester City 3-0 Stoke

Obywatele rozegrali bardzo dobre zawody przeciwko Stoke. Mecz był bardzo jednostronny, ale drużyna gospodarzy nie może być całkiem zadowolona. W tym meczu kontuzji nabawił się Sergio Aguero i nie wiadomo ile czasu będzie pauzował. W tabeli Man City zajmuje 2. miejsce, Stoke jest 10.

43' [1 - 0] Zabaleta

56' [2 - 0] Dzeko

74' [3 - 0] Aguero (k.)

Swansea 2-2 Aston Villa

The Villans wreszcie się przełamali i nie przegrali swojego meczu, ale również nie mogą być do końca zadowoleni bo mogli wygrać. Łabędzie jednak grali do końca i rzutem na taśmę udało im zremisować mecz. Po tej kolejce - Swansea jest 9. w tabeli, Aston Villa zajmuje 16. miejsce.

9' [1 - 0] Routledge

44' [1 - 1] Weimann

84' [1 - 2] Benteke (k.)

90' [2 - 2] Graham

Tottenham 3-1 Reading

Na White Hart Lane zespół Tottenhamu podejmował Reading. Drużyna Kogutów była zdecydowanym faworytem tego meczu i nie zawiodła swoich fanów, mimo że to goście zdobyli pierwszego gola. Spurs to 3. zespół w tabeli, Reading jest na miejscu 19.

5' [0 - 1] Pogrebnyak

10' [1 - 1] Dawson

51' [2 - 1] Adebayor

79' [3 - 1] Dempsey

West Ham 2-1 Norwich

Na Upton Park drużyna Młotów podejmowała dzielne Kanarki. Ciężko było wskazać tym spotkaniu faworyta, ale ostatecznie cenny komplet punktów został w Londynie. Po 21. meczach, West Ham jest 11. w tabeli, Norwich jest na 12. pozycji.

3' [1 - 0] Noble (k.)

26' [2 - 0] O´Brien

89' [2 - 1] Martin

Wigan 0-4 Manchester United

Kolejne bezproblemowe zwycięstwo Czerwonych diabłów. Man Utd pewnie zmierza po swój kolejny tytuł, tym razem Wigan nie było wstanie się przeciwstawić liderowi tabeli. Podopieczni Sir Alexa Fergusona to zdecydowani liderzy tabeli, Wigan znajduje się na 18. miejscu w ligowe tabeli.

35' [0 - 1] Hernandez

43' [0 - 2] van Persie

63' [0 - 3] Hernandez

88' [0 - 4] van Persie

Chelsea 0-1 QPR

Jedna z największych sensacji sezonu! Na Stamford Bridge to drużyna The Blues była zdecydowanym faworytem, ale zespół Rafaela Beniteza przegrała z QPR - Ostatnim zespołem w tabeli. W tabeli Chelsea zajmuje 4. miejsce, QPR jest 20.

78' [0 - 1] S.W. Phillips

Liverpool 3-0 Sunderland

The Reds z kolejnym kompletem punktów. Gospodarze pokonali bez najmniejszych problemów Sunderland. Kolejne genialne zawody rozegrał lider drużyny z Anfield Road - Luis Suarez. Liverpool w tabeli jest na 8. miejscu, Sunderland jest na 14.

19' [1 - 0] Sterling

26' [2 - 0] Suarez

53' [3 - 0] Suarez

Newcastle 1-2 Everton

Sroki z kolejną porażką. Tym razem to Everton okazał się lepszy wygrywając na terenie Newcastle. Goście nie zwalniają tempa i wyglądają na groźnego rywala w walce o TOP4. Po tej serii gier, Newcastle jest na 15. miejscu, Everton na 5. pozycji.

2' [1 - 0] Cisse

43' [1 - 1] Baines

60' [1 - 2] Anichebe

Podsumowanie autor: Kamil źrodło: Własne
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125104.01.2013, 16:11

Bardzo się zaskoczyłem tą porażką Chelsea.

gunners007 komentarzy: 954303.01.2013, 17:07

Trzeba będzie pokonać Liverpool na ES. Będzie to jedno z kluczowych spotkań w walce o top 4.

Lr556 komentarzy: 153603.01.2013, 16:13

Chelsea i WBA zbierają kosy, jak miło

Lukiner komentarzy: 194903.01.2013, 16:06

Teraz przy porażce Chelsea widać dopiero, jak szkoda że tylko zremisowaliśmy z Soton...

mitmichael komentarzy: 4924303.01.2013, 15:07

Po tej porazce Chelsea jestesmy jeszcze wiekszymi frajerami bo moglismy sie do Nich zblizyc.

Yakub97 komentarzy: 574603.01.2013, 14:32