Podsumowanie 22. kolejki Premier League

Podsumowanie 22. kolejki Premier League 13.01.2013, 22:52, Kamil 8 komentarzy

Za nami 22. kolejka Premier League, w której Arsenal przegrał 2-0 z drużyną Manchesteru City. Poniżej przedstawiamy Wam pozostałe wyniki, które padły w sobotnich oraz niedzielnych spotkaniach.

QPR 0-0 Tottenham

Gospodarze sprawiają kolejną niespodziankę. Tym razem zespół Spurs nie potrafił pokonać bramkarza gospodarzy - Julio Cesara. QPR zaczyna zdobywać punkty i wygląda na to, że jeszcze powalczą o utrzymanie. W tabeli QPR zajmuje 20. miejsce, Tottenham jest 4.

Aston Villa 0-1 Southampton

Kolejna porażka The Villans. Święci otrząsnęli się po pogromie jaki dostali od Chelsea w FA Cup i ograli fatalny ostatnio zespół Aston Villi. Drużyna z Villa Park zajmuje 18. miejsce w tabeli, Southampton jest na 15. pozycji.

35' [0 - 1] Lambert (k.)

Everton 0-0 Swansea

Nuda na Goodison Park. Gospodarze nie zdołali zdobyć kompletu punktów i tylko bezbramkowo zremisowali ze Swansea. Ten mecz zapowiadał się bardzo ciekawie, ale niestety rozczarował. Po tej serii gier, Everton jest na 5. miejscu, Swansea na 9. pozycji.

Fulham 1-1 Wigan

Mecz na Craven Cottage lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy objęli prowadzeni w 1. połowie meczu. Gracze Wigan jednak nie poddali się i wyrównali w 2. połowie i wywieźli cenny remis z Londynu. Fulham w tabeli jest na 13. miejscu, Wigan jest 17.

22' [1 - 0] Karagounis

71' [1 - 1] D. Santo

Norwich 0-0 Newcastle

Na Carrow Road zespół Norwich podejmował Newcastle. Mecz nie należał do najciekawszych i rozczarował wszystkich fanów. Po 22. meczach, Norwich jest 12. w tabeli, Newcastle jest na 16. pozycji.

Reading 3-2 West Bromwich

Bardzo ciekawy pojedynek zobaczyli kibice zgromadzeni na Madejski Stadium. Do 88. minuty goście prowadzili, ale gospodarze zagrali kapitalną końcówkę i zgarnęli komplet punktów. Reading zajmuje 19. miejsce w tabeli, WBA jest na 7. pozycji.

19' [0 - 1] Lukaku

69' [0 - 2] Lukaku

82' [1 - 2] Kebe

88' [2 - 2] Fondre (k.)

90' [3 - 2] Pogrebnyak

Stoke 0-4 Chelsea

Jonathan Walters rozegrał swój najgorszy mecz w życiu. Zawodnik Stoke "zdobył" dwa gole dla Chelsea i jakby tego było mało to nie wykorzystał rzutu karnego. Nadspodziewanie łatwe zwycięstwo The Blues. Chelsea to 3. zespół w tabeli, Stoke jest na miejscu 10.

45' [0 - 1] Walters (sam.)

63' [0 - 2] Walters (sam.)

66' [0 - 3] Lampard (k.)

73' [0 - 4] Hazard

Sunderland 3-0 West Ham

Czarne Koty zdominowały Młoty w meczu rozegranym na Stadium of Light. Pięknym trafienie w tym meczu popisał się były piłkarz Arsenalu - Sebastian Larsson. Po tej kolejce, Sunderland jest na 14. pozycji w tabeli, WHU jest na 11. miejscu.

12' [1 - 0] Larsson

47' [2 - 0] Johnson

74' [3 - 0] McClean

Manchester Utd 2-1 Liverpool

W derbach Anglii - Man Utd podejmował Liverpool. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie i nie rozczarował neutralnych kibiców. Czerwone Diabły pewnie zmierzają po kolejne mistrzostwo. Podopieczni Sir Alexa Fergusona to zdecydowani liderzy tabeli, Liverpool znajduje się na 8. miejscu w ligowej tabeli.

19' [1 - 0] Persie

54' [2 - 0] Vidic

57' [2 - 1] Sturridge

Podsumowanie autor: Kamil źrodło: Własne
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125115.01.2013, 19:03

KFC zremisowało, a my zamiast to wykorzystać to znowu przegrana.. To samo remis z Soton . ;)

Lukiner komentarzy: 194914.01.2013, 19:28

Dużo remisów i mimo wielu spotkań, które zapowiadały się ciekawie były po prostu nudne.

Yakub97 komentarzy: 574614.01.2013, 14:18

Takie Qpr mogłoby spaść i pokazać że pieniądze nie grają lecz Harry wyciągnie tę drużyne w góre tabeli zobaczycie

mitmichael komentarzy: 4924314.01.2013, 12:03

Kolejka pod Nas a przez Koscielnego wszystko trafił szlak. Jak Wenger miał 25 lat to ostatnio City wygrało z Nami na wyjeździe i takie piekne statystyki poszły sie walic.

Lr556 komentarzy: 153614.01.2013, 10:52

Szkoda Waltersa...jak QPR się utrzyma to za parę sezonów mamy drugie City...

DeptaGUNNER komentarzy: 210013.01.2013, 23:56