Podsumowanie 23. kolejki Premier League

Podsumowanie 23. kolejki Premier League 21.01.2013, 23:10, Kamil 12 komentarzy

Za nami 23. kolejka Premier League, w której Arsenal przegrał z drużyną Chelsea. Przedstawiamy wam wszystkie wyniki, które padły w pozostałych spotkaniach.

Liverpool 5-0 Norwich

Bezproblemowe zwycięstwo The Reds. Gospodarze totalnie zdominowali Kanarki, o czym świadczy posiadanie piłki w okolicach 70%. Po tej kolejce, Liverpool jest na 7. pozycji w tabeli, Norwich jest na 13. miejscu.

26' [1 - 0] Henderson

37' [2 - 0] Suarez

59' [3 - 0] Sturridge

66' [4 - 0] Gerrard

74' [5 - 0] Bennett (sam.)

Manchester City 2-0 Fulham

Kolejne łatwe zwycięstwo Obywateli. Gospodarze nie dali najmniejszych szans zespołowi Fulham. Bohaterem meczu okazał się David Silva, który dwa razy trafił do siatki rywala. Po tej serii gier, Man City jest na 2. miejscu, Fulham na 14. pozycji.

2' [1 - 0] Silva

69' [2 - 0] Silva

Newcastle 1-2 Reading

Kolejna porażka Srok. Newcastle przed sezonem uważano za zespół, który będzie walczył o Ligę Europejską, ale prawdopodobnie będą walczyć o utrzymanie. Bardzo ważny komplet punktów dla Reading. Po tej kolejce, Newcastle jest na 16. pozycji w tabeli, Reading jest na 18. miejscu.

36' [1 - 0] Cabaye

71' [1 - 1] Fondre

78' [1 - 2] Fondre

Swansea 3-1 Stoke

Garncarze grają ostatnio fatalnie i z Walii wrócą na tarczy. Gospodarze nie byli zbyt gościnni dla Stoke i pewnie zgarnęli komplet punktów. Honor gości uratował weteran - Michael Owen. Po tej serii gier, Stoke jest na 10. miejscu, Swansea na 9. pozycji.

49' [1 - 0] Davies

57' [2 - 0] J.D. Guzman

80' [3 - 0] J.D. Guzman

90' [3 - 1] Owen

West Ham 1-1 QPR

Loic Remy zaliczył bardzo udany debiut w barwach gości. Francuz dobył pierwszego gola w meczu, ale Joe Cole dał wyrównanie Młotom w drugiej połowie. WHU to 12. zespół w tabeli, QPR jest na miejscu ostatnim.

14' [0 - 1] Remy

68' [1 - 1] Cole

Wigan Athletic 2-3 Sunderland

Czarne Koty odniosły ważne zwycięstwo na DW Stadium. W pierwsze połowie meczu padły aż 4 gole i goście spokojnie prowadzili. W drugiej połowie gospodarze zmniejszyli rozmiary porażki. Po tej kolejce, Wigan jest na 19. pozycji w tabeli, Sunderland jest na 11. miejscu.

5' [1 - 0] Vaughan (sam.)

17' [1 - 1] Gardner (k.)

20' [1 - 2] Fletcher

42' [1 - 3] Fletcher

79' [2 - 3] Henriquez

WBA 2-2 Aston Villa

Po pierwszej połowie nic nie zapowiadało, aby gospodarze zdobyli w tym meczu jakiekolwiek punkty. Faworyt przebudził się jednak w drugiej połowie i piłkarze WBA doprowadzili do remisu. Po tej kolejce, WBA jest na 8. pozycji w tabeli, The Villans są na 17. miejscu.

12' [0 - 1] Benteke

31' [0 - 2] Agbonlahor

49' [1 - 2] Brunt

83' [2 - 2] Odemwingie

Tottenham 1-1 Man Utd

W meczu Spurs z Czerwonymi Diabłami padł remis. Mecz rozgrywano w fatalnych warunkach. Goście prowadzili przez większą część spotkania, ale nie zdołali wygrać, tracąc gola w ostatniej minucie meczu. Podopieczni Sir Alexa Fergusona to liderzy tabeli, Tottenham znajduje się na 4. miejscu.

25' [0 - 1] Persie

90' [1 - 1] Dempsey

Southampton 0-0 Everton

Bezbramkowy remis na St Mary’s Stadium w ostatnim spotkaniu kolejki. Gospodarze byli drużyną lepsza w tym meczu, ale nie potrafili udokumentować swojej przewagi. Po tej kolejce, Southampton jest na 15. pozycji w tabeli, Everton są na 5. miejscu.

Podsumowanie autor: Kamil źrodło: Własne
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125124.01.2013, 16:40

Wyniki nawet spoko, oprócz 1-2 z Chelsea ;/

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57022.01.2013, 15:48

Dla Arsenalu było by lepiej jakby Everton i Kurczaki przegrali, ale zamiast patrzeć na innych trzeba samemu wygrywać.

michal192837465 komentarzy: 765422.01.2013, 13:12

Wreszcie Manury zrozumiały co to znaczy stracić gola w 90 minucie.

dawcio090909 komentarzy: 187222.01.2013, 12:35

No dobrze że southampton chociaż zremisowało.:)

Lukiner komentarzy: 194922.01.2013, 12:11

Fajnie, że Everton gubi punkty. Nic tylko gonić!

mitmichael komentarzy: 4924322.01.2013, 12:07

Niektore wyniki pod Nas ale co to daje skoro przegralismy z Chelsea. Wygrama + mecz zaległy to by jeszcze jakos to wszystko wygladało

Yakub97 komentarzy: 574622.01.2013, 10:58

Jak można w tym sezonie zdobyć mistrza przyprzegrywając większość ważnych meczy i zaliczając wpadki że sredniakami...

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1422.01.2013, 09:47

No ba. A do meczu z Chelsea jeszcze byłem pewien mistrza bo przecież mamy skład i jakość

zonkill komentarzy: 38722.01.2013, 08:13

Mówcie co chcecie ale mistrzostwo w tym sezonie zaczyna nam się wymykać z rąk.

TaYekARS komentarzy: 2474 newsów: 3422.01.2013, 00:33

Live i Sunderland grają ostatnio całkiem dobrze.

TakKrzysiu komentarzy: 893821.01.2013, 23:15

No jakość jest ale coś mam przeczucie że jednak mistrzostwa to nie bedzie Węgier ^^.