Podsumowanie 26. kolejki Premier League

Podsumowanie 26. kolejki Premier League 11.02.2013, 23:30, Kamil 6 komentarzy

Za nami 26. kolejka Premier League, w której Arsenal wygrał 1-0 z drużyną Sunderlandu na Stadium of Light. Poniżej przedstawiamy Wam wyniki, które padły w pozostałych spotkaniach.

Tottenham 2-1 Newcastle

Gareth Bale to zdecydowanie najlepszy piłkarz Spurs. Walijczyk udowodnił to w spotkaniu przeciwko Newcastle, w którym zaliczył dwa trafienia. Koguty robią kolejny krok w walce o TOP4. Newcastle w tabeli jest na 16. miejscu, Tottenham jest 4.

5' [1 - 0] Bale

24' [1 - 1] Gouffran

78' [2 - 1] Bale

Chelsea 4-1 Wigan Athletic

Jedno z lepszych spotkań Chelsea w 2013 roku. The Blues byli znacznie lepszym zespołem na Stamford Bridge i zasłużenie wygrali. Po tej kolejce - Chelsea jest na 3. miejsce, a Wigan znajduje się na 19. pozycji.

23' [1 - 0] Ramires

56' [2 - 0] Hazard

58' [2 - 1] Maloney

87' [3 - 1] Lampard

90' [4 - 1] Marin

Norwich 0-0 Fulham

Jedyny bezbramkowy mecz tej kolejki. Gospodarze lekko przeważali, ale nie dali rady zdobyć zwycięskiego gola. Zdecydowanie najnudniejszy mecz kolejki. Po 26. rozegranych meczach - Norwich na 14. miejscu, Fulham jest 12.

Stoke 2-1 Reading

Po pierwszej słabej połowie nic nie zapowiadało, aby w drugiej części gry miało się coś zmienić, jednak stało się inaczej. Stoke jest 10. w tabeli, Reading jest na 18. pozycji.

67' [1 - 0] Huth

81' [2 - 0] Jerome

83' [2 - 1] Mariappa

Swansea 4-1 QPR

Gładkie zwycięstwo Łabędzi. Michu nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w walce o koronę najlepszego strzelca ligi, zdobywając 2 gole. Swansea w tabeli jest na 7. miejscu, QPR jest na ostatniej pozycji.

8' [1 - 0] Michu

18' [2 - 0] Rangel

48' [2 - 1] Zamora

50' [3 - 1] Hernandez

67' [4 - 1] Michu

Southampton 3-1 Manchester City

Święci rozegrali najlepszy mecz w tym sezonie, pokonując Mistrza Anglii. Jeszcze chyba nikt nie zdominował tak City w tym sezonie. Fatalne zawody rozegrał Gareth Barry. Southampton w tabeli jest na 15. miejscu, Man City jest na 2.

7' [1 - 0] Puncheon

22' [2 - 0] Davis

39' [2 - 1] Dzeko

48' [3 - 1] Barry (sam.)

Aston Villa 2-1 WHU

Wynik nie odzwierciedla przebiegu gry. To Młoty lekko przeważały przez większość spotkania. Aston Villa awansowała na 17. miejsce w tabeli, WHU jest na 11. pozycji.

74' [1 - 0] Benteke (k.)

79' [2 - 0] N´Zogbia

88' [2 - 1] Westwood (sam.)

Manchester United 2-0 Everton

Kolejne zwycięstwo Czerwonych Diabłów. Wygląda na to, że już nikt nie dogoni Manchesteru United. Podopieczni Sir Alexa Fergusona to zdecydowani liderzy tabeli, Everton znajduje się na 6. miejscu w ligowej tabeli.

13' [1 - 0] Giggs

45' [2 - 0] Persie

Liverpool - WBA

The Reds dominowali przez cały mecz, mieli nawet rzut karny, ale nie potrafili choćby zremisować z The Baggies. Liverpool w tabeli jest na 9. miejscu, WBA jest na 8.

81' [0 - 1] McAuley

90' [0 - 2] Lukaku

Podsumowanie autor: Kamil źrodło: Własne
Lukiner komentarzy: 194912.02.2013, 20:20

No no, Bale szaleje...

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57012.02.2013, 15:14

Michu ładnie sobie radzi w PL. Lepszy niż Torres, a różnica cen była wysoka.

Leehu komentarzy: 1049612.02.2013, 13:22

@michal192837465: Szkoda że go Wenger nie ściągnął jak Cole odchodził teraz nie martwilibyśmy się kto zagra na lewej obronie z Bayernem. ;P

BeelzeBoSS komentarzy: 31412.02.2013, 12:54