Podsumowanie 34. kolejki Premier League

Podsumowanie 34. kolejki Premier League 22.04.2013, 23:02, Kamil 12 komentarzy

Za nami 34. kolejka Premier League, w której Arsenal pokonał Fulham 1-0. Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki, które padły w pozostałych spotkaniach.

Norwich 2-1 Reading

Dopiero w drugiej połowie zobaczyli gole kibice, którzy zgromadzeni byli na Carrow Road. Bohaterem meczu został Elliott Bennett, który zdobył obie bramki dla gospodarzy. Norwich w tabeli jest na 13. pozycji, Reading jest na ostatnim miejscu.

50' [1 - 0] Bennett

52' [2 - 0] Bennett

72' [2 - 1] McCleary

QPR 0-2 Stoke

Kolejny bardzo słaby występ QPR. Gospodarze mają już tylko iluzoryczne szanse na utrzymanie w lidze. Dla gości to bardzo ważny komplet punktów. Teraz piłkarze Stoke mogą spać spokojniej. QPR w tabeli jest na 19. miejscu, Stoke jest na 15.

42' [0 - 1] Crouch

77' [0 - 2] Walters (k.)

Sunderland 1-0 Everton

Czarne Koty to zupełnie inny zespół pod wodzą Paolo Di Canio. Tym razem Everton, walczący o europejskie puchary, nie dał rady Sunderlandowi. Po 34. meczach, Sunderland jest 15. w tabeli, Everton jest na 6. pozycji.

45' [1 - 0] Sessegnon

Swansea 0-0 Southampton

Kolejny mecz bez porażki Świętych. Goście grają ostatnio bardzo dobrze i pokonać ich jest naprawdę bardzo trudno. Po tej kolejce - Swansea jest na 9. pozycji w tabeli, Southampton jest 12.

West Bromwich 1-1 Newcastle

To spotkanie miało dziwny przebieg. Dominacja Newcastle w pierwszej połowie, a w drugiej to West Brom przejął kontrolę nad wydarzeniami na boisku. Po tej kolejce, West Bromwich Albion jest na 8. miejscu w tabeli, Newcastle jest na 16. pozycji.

9' [0 - 1] Gouffran

64' [1 - 1] Jones

West Ham 2-0 Wigan

Zasłużone zwycięstwo West Hamu na Upton Park. Młoty mogą być już spokojne - utrzymanie jest już pewne. Gorzej z Wigan, gdyż ten zespół znajduje się w strefie spadkowej. West Ham w tabeli jest na 10. miejscu, Wigan jest na 18.

21' [1 - 0] Jarvis

80' [2 - 0] Nolan

Tottenham 3-1 Manchester City

Zabójcze 7 minut Tottenhamu! Gospodarze przez większość spotkania przegrywali, ale dzięki kapitalnej końcówce wygrali z byłymi już mistrzami Anglii. To nie najlepszy wynik dla Arsenalu. Tottenham w tabeli jest na 5. miejscu, Man City jest na 2.

5' [0 - 1] Nasri

75' [1 - 1] Dempsey

79' [2 - 1] Defoe

82' [3 - 1] Bale

Liverpool 2-2 Chelsea

Ciekawe zawody na Anfield Road. Goście dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, ale nie zdołali wygrać, tracąc drugiego gola w 7. minucie doliczonego czasu gry. Liverpool w tabeli jest na 7. miejscu, Chelsea jest na 4.

26' [0 - 1] Oscar

52' [1 - 1] Sturridge

57' [1 - 2] Hazard (k.)

90' [2 - 2] Suarez

Man Utd 3-0 Aston Villa

A więc wszystko jasne, Manchester United nowym mistrzem Anglii! Czerwone Diabły bez problemów pokonały zespół The Villans i 20. tytuł mistrzowski stał się faktem. Aston Villa w tabeli jest na 17. miejscu.

2' [1 - 0] Persie

13' [2 - 0] Persie

33' [3 - 0] Persie

Podsumowanie autor: Kamil źrodło: Własne
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125123.04.2013, 18:18

Szkoda, że Totki wygrały..

Yakub97 komentarzy: 574623.04.2013, 16:03

Wlasnie tez mi sie tak wydawalo co mowi Domzi...

emiratesstadium98 komentarzy: 17723.04.2013, 11:25

Głupie araby

mitmichael komentarzy: 4924323.04.2013, 10:27

Szkoda tylko, ze City dalo dupy.

macjaw komentarzy: 38923.04.2013, 08:55

Jest plus niemal na pewno zobaczymy w przyszłym sezonie Arsenal w europejskich pucharach

Mariusz28 komentarzy: 495123.04.2013, 07:49

5 miejsce już nasze :D

fusit komentarzy: 245 newsów: 623.04.2013, 06:57

haha no racja :D poprawcie newsa :D

Domzi komentarzy: 15723.04.2013, 06:51

w meczu norwich bramki strzeliło dwoch roznych bennetow, a nie eliot dwie bramki :>

napkin komentarzy: 75823.04.2013, 00:54

h t t p://w w w.101greatgoals.com/blog/bild-bayern-munich-sign-borussia-dortmund-playmaker-mario-gotze-e37m/

syneusz komentarzy: 1119 newsów: 323.04.2013, 00:21

CHWDvP

BudziK komentarzy: 103022.04.2013, 23:34

jeśli nie stracimy punktów za tydzień to dalej już teoretycznie z górki. Spursi i Chelsea mają bezpośredni mecz do odrobienia i wtedy się wszystko wyjaśni

Zdygany komentarzy: 135622.04.2013, 23:08