Pomeczowa wypowiedź Wengera

Pomeczowa wypowiedź Wengera 17.04.2011, 20:29, Michał Kowalczyk 117 komentarzy

O wyrównującej bramce Liverpoolu...

Karny został podyktowany w jedenastej minucie doliczonego czasu gry, mimo że sędzia doliczył osiem minut. Nie ma mowy o rzucie karnym i nie wiem, skąd sędzia wytrzasnął te trzy minuty.

Więc nie należał się rzut karny?

Nie, Emmanuel Eboue nic nie zrobił. To Lucas wbiegł przed niego i zatrzymał go przed przejęciem piłki. Eboue szedł do piłki, a nie do rywala.

Czy to już koniec marzeń o mistrzostwie?

Nie wiem, dziś straciliśmy dwa punkty. Graliśmy dziś z dobrze broniącą się drużyną Liverpoolu, która nastawiła się tylko na defensywę. Ciężko było stworzyć jakąkolwiek sytuację strzelecką przy tak głęboko broniących się rywalach. Kiedy tylko przejmowali piłkę, posyłali górne podania do przodu. Musieliśmy być czujni, by nie popełnić błędu z tyłu. Przeciwnicy, jak każda wizytująca tu drużyna z Premier League, zagrali dobrze w defensywie.

O nieumiejętności stworzenia sytuacji strzeleckich...

Liverpool bronił się bardzo głęboko. Za każdym razem, gdy byliśmy przy piłce, to graliśmy na połowie rywala ośmiu kontra dziesięciu. Trzeba uszanować defensywne poczynania rywali. Staraliśmy się na wszelkie sposoby rozwiązać akcje, ale nie mieliśmy wielu sytuacji strzeleckich, a w takich meczach to właśnie one decydują o rezultacie. Zarówno Sunderland jak i Liverpool przyjechały do nas z podobnym nastawieniem. To prawda, że obecnie mamy problem ze stwarzaniem dogodnych sytuacji bramkowym. Może jesteśmy zbyt zmęczeni, niektórzy piłkarze mają za sobą 40-45 spotkań. Próbowaliśmy z całych sił, ale brakowało momentami przyspieszenia.

O tegorocznych rozczarowaniach...

Do ostatniego meczu sezonu musimy dawać z siebie wszystko, by zobaczyć, czy jest to nasz rok, czy nie. W ostatnich trzech meczach u siebie zostaliśmy srogo skarceni. Z Sunderlandem nie uznano nam prawidłowo zdobytej bramki i nie odgwizdano karnego. Z pewnością mamy ostatnio ogromnego pecha.

Co sędzia powiedział Bossowi po zakończonym spotkaniu?

Nic mi nie wytłumaczył.

O porażce United z City...

Chodzi tylko o nasze zwycięstwa. Nadzieja jest wciąż żywa, ale to od nas zależy, czy wygramy kolejny mecz. Jesteśmy niepokonani od 15 spotkań w lidze, ale nie zdobywamy wystarczająco wiele punktów.

Arsene WengerLiverpool autor: Michał Kowalczyk źrodło: Arsenal.com
poprzednia123 następna
HellSpawn komentarzy: 618517.04.2011, 20:36

I Wenger ma rację... Sędzia pipa doliczył 8 minut to ma być osiem a nie 11.. Co on na zegarku się nie zna?

sadisticpleasure komentarzy: 43317.04.2011, 20:36

pajace przestancie *******ic...zastanowcie sie ile doliczyl,l sedzia i skonczcie mecz w tym momenice a nie *******icie

rev komentarzy: 161517.04.2011, 20:36

Festwial krytykowania wypowiedzi Wengera uwazam za otwarty!

Kiedy zrozumiecie, ze on nie mowil, nie mowi i nie bedzie mowil o grze swojego zesolu w inny sposob?

Topek komentarzy: 13967 newsów: 12617.04.2011, 20:36

Karny był cholernie mocno naciągany. W normalnych warunkach nigdy by czegoś takiego nie zagwizdano. Mniej więcej jak pchnięcia Rosicky'ego z Newcastle. Niemniej jednak, powinniśmy to skończyć dużo wcześniej, jak nie golem, to ruchem futbolówki.

David92 komentarzy: 640017.04.2011, 20:36

Niech lepiej Dalglisha przeprosi bo tylko sobie wstydu narobil... mial pretensje jak by to trener Lpoolu podyktowal tego karnego

Asiek69 komentarzy: 236617.04.2011, 20:35

faktem jest, że sędziowie w tym sezonie wyczyniają cuda ;x te dodatkowe 3 min były głęboko z dupy wzięte, ale nie zmienai to też faktu, że kanonierzy powinni to wygrać spokojnie, a nei odpuszczać i odwalac taką manianę na ostatnią sekundę
wina leży dzisiaj po wielu stronach, ale po stronei naszych piłkarzy jest największa cześć tej winy niestety

sadisticpleasure komentarzy: 43317.04.2011, 20:35

walter....nienormalny jestes ty...przeanalizuj caly mecz na spokojnie i zakoncz go na czasie na ktorym powinien sie skonczycz cyli na tym co sedzia mial doliczyc...ogarnij sie koles...dziwicie sie flustracji Wengera?ja sie mu nie dziwie przegrali wygrany mecz a przegrali go bo sedzia doliczyl cos czego nie mial prawa doliczyc

Biggestfan87 komentarzy: 129217.04.2011, 20:34

Wenger nie umie przegrywac, to nie przypadek panie Wenger, że któryś raz tracimy punkty w głupi sposób, tu czegoś brakuje to widac czarno na białym

ostriket komentarzy: 665617.04.2011, 20:34

"Ciężko było stworzyć jakąkolwiek sytuację strzelecką przy tak głęboko broniących się rywalach"
dlatego trzeba czasami strzelić z dystansu, zagrać coś niekonwencjonalnego a nie klepać do 20 meta i pakować się w 16stkę gdzie stoi 7 obrońców ;/

ryba11 komentarzy: 22117.04.2011, 20:33

Niech zarzad Arsenalu pozwie tego sedziego!!

kcpr komentarzy: 31917.04.2011, 20:32

tak jak myślałem będzie kara za wypowiedź odnośnie sędziów wiedziałem to od początku jak zawsze po takich meczach

arsfan1990 komentarzy: 189 newsów: 4217.04.2011, 20:32

"Wengeruj to..." cóż więcej można dodać?

DayMan_15 komentarzy: 59617.04.2011, 20:32

no nie wiem. Mimo wszystko sędzia miał powód odgwizdac karnego. Przynajmniej tak to wyglądało

arsenal33fan komentarzy: 149817.04.2011, 20:32

niewiem co o tym myslec ale poraz pierwszy Arsen powiedizal nie ale no 3 minuty, tez niewiem jak sie znalazly,,

walter komentarzy: 2017.04.2011, 20:31