Pomeczowa wypowiedź Wengera

Pomeczowa wypowiedź Wengera 31.10.2015, 20:04, Michał Kowalczyk 16 komentarzy

O występie jego drużyny...

To był ciężki mecz, graliśmy przeciętnie w pierwszej połowie, a Swansea po raz kolejny pokazała piłkarską jakość. Może brakuje im nieco pewności siebie w tej chwili, ale to dobra ekipa. W pierwszej połowie było ciężko, ale po zmianie stron zwiększyliśmy tempo gry i kombinacyjnych podań. Po strzeleniu pierwszej bramki zaczęliśmy dominować w tym spotkaniu i wygraliśmy.

O teście w pierwszej połowie...

Było ciężko, ale daliśmy radę. W środę dałem odpocząć ośmiu zawodnikom, dlatego trochę czasu zajęło nam dojście do odpowiedniego tempa w tym meczu. Cieszę się, ponieważ udało się zachować czyste konto w trudnych momentach tego pojedynku, a my nie spieszyliśmy się, by zaryzykować i zaatakować. Po pierwszym golu, obraz gry uległ diametralnej zmianie.

O strzeleniu 2000 bramek pod jego wodzą...

Trzy punkty są najważniejsze. Cieszę się, że strzelamy bramki, ponieważ ludzie przychodzą na mecze, by oglądać bramki. Najważniejsze są jednak trzy punkty.

O formie Chelsea...

Lepiej się nie będę wypowiadał. Skupmy się na sobie. Skoncentrujmy się na naszej grze, odnajdźmy odpowiednią równowagę pomiędzy głodem zwyciężania, pokorą, a pewnością siebie. Nie patrzmy na innych.

O bramce Koscielnego...

Gwoli szczerości, to nie był faul. Może coś przeoczyłem, musiałbym zobaczyć powtórkę. Trenerzy zwykle mają różne opinie w takich sytuacjach. Dla mnie to nie było takie jasne.

Monk wyznał, że Swansea podarowała wam wygraną...

Za każdym razem, gdy tracisz bramkę, to popełniasz średnio pięć błędów. Nie patrzyłem się na rywali, jak strzelaliśmy bramki, ciężko mi się wypowiedzieć.

Arsene WengerPomeczowa wypowiedźSwansea City autor: Michał Kowalczyk źrodło: Arsenal.com
Barney komentarzy: 2058601.11.2015, 16:55

Po strzelniu przez nas na 1-0 to Swansea nas przycisneła i to ostro, po golu na 2-0 bylo pozamiatane.

tyson880 komentarzy: 1049601.11.2015, 13:21

To fakt. Jak Wenger nie zgarnie nagrody dla menadżera października, to się zdziwię.

pierre_afc komentarzy: 1207101.11.2015, 12:34

Najlepszy manager BPL w październiku, GRATULACJE Papcio! :-)

losnumeros komentarzy: 1315801.11.2015, 09:07

Fajnie ze wygrali po tym co pokazali w 1 połowie, ale Alexis jest zajechany ogólnie gra słabo, oczywiście grał w kilku meczach na swoim poziomie, ale za to odpowiada Wenger, chłopak potrzebuje ciut dłuższego odpoczynku

stefan komentarzy: 48701.11.2015, 01:03

Takie mecze jak ten utwierdzają mnie w przekonaniu, że coś dobrego się stało z tą drużyną. Rok temu mecz z Łabędziami był podobny do dzisiejszego dziś mimo znacznej przewagi w 1 połowie Swansea udało się utrzymać 0-0 a po przerwie byliśmy bezwzględnie skuteczni. Wiele lat piłkarze naszego klubu mówili o wygrywaniu w brzydki sposób o nie spalaniu się przed rywalami z topu i w tym sezonie w końcu to widać.

Co do meczu bramka Koscielnego jak dla mnie prawidłowa Fabiański popełnił błąd skoczył na plecy Francuza i poniósł tego konsekwencje. Szkoda, że Iwobi wszedł tak późno bo przy stanie 3-0 mógł zagrać choć ten kwadrans

fabregas1987 komentarzy: 2570601.11.2015, 00:18

Bardzo dobra druga połowa i cenne 3 pkt., a propos Chelsea to obejrzyjcie sobie pomeczową wypowiedź Mou xd

AlexVanPersie komentarzy: 806431.10.2015, 22:46

Arsene Taktyk Wenger:
" W środę dałem odpocząć ośmiu zawodnikom, dlatego trochę czasu zajęło nam dojście do odpowiedniego tempa w tym meczu."

Arsene Statystyk Wenger:
"Za każdym razem, gdy tracisz bramkę, to popełniasz średnio pięć błędów."

Arsene Yoda Wenger:
"odpowiednią równowagę pomiędzy głodem zwyciężania, pokorą, a pewnością siebie odnajdźmy"

IAlwaysTrust komentarzy: 139531.10.2015, 22:35

moze w innych federacjach by gwizdneli ta akcje na 2-0 i nie byloby bramki, ale nie w Anglii. Sedzia Friend, wiec nie gwizdna, nazwisko zobowiazuje :D

pawlo12 komentarzy: 114331.10.2015, 21:19

jestem mega szcześliwy że tak nam dobrze idzie,mam nadzieję że tak pozostanie..
Różnicą w tym sezonie jest to,że gdyby ten mecz był rozegrany rok temu i na bramce stał by Szczesny/Ospina przegrywalibyśmy 2:0,a tak było 0:0 i wygraliśmy to !!!

Słowa niektórych że Cech da nam 10 pkt dzisiaj się sprawdziły,bo Czech dał nam te 3 pkt..:)!!!

Simpllemann komentarzy: 52809 newsów: 52431.10.2015, 21:16

Takie mecze jak dzisiejszy i wcześniejszy z Watford mogą dać nam mistrzostwo.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 131.10.2015, 20:58

Zapytany o Chelsea AW mógł odpowiedzieć:
"I have nothing to say" ^o^

Co do bramki na 0-2 to moim pierwszym wrażeniem było, że był faul Giroud i przy tym pozostaję.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125131.10.2015, 20:58

Nike1910

fullmatchesandshows.com/2015/10/31/swansea-city-vs-arsenal-highlights-full-match/

Nike1910 komentarzy: 7131.10.2015, 20:54

Nie ma ktoś linku do całego spotkania bo po pierwszej połowie musiałem lecieć i nie obejrzałem ??

tyson880 komentarzy: 1049631.10.2015, 20:52

To był mecz w którym przy odrobinie szczęścia Swansea, mogliśmy przegrać, ale daliśmy radę i to się liczy. Pokazaliśmy, że jesteśmy klasową drużyną.

kubex komentarzy: 573531.10.2015, 20:33

"Za każdym razem, gdy tracisz bramkę, to popełniasz średnio pięć błędów." - święte słowa. Jak wygrywamy to nawet Wenger mądrze mówi :)

ljungberg77 (zawieszony) komentarzy: 202331.10.2015, 20:31

"zaczęliśmy dominować to spotkanie" , "lepiej mnie o tym nie mówić"? :)

Wyższa Szkoła Robienia Kiełbasy w redakcji? Gang Albanii robimy i nawet na tej stronie będziemy ogłupiać dzieciaki?
Serio nie mam problemu, że być może wrzucacie na translator te wszystkie wiadomości no ale proszę o przynajmniej to minimum jeśli chodzi język polski.