Pomeczowa wypowiedź Wengera

Pomeczowa wypowiedź Wengera 24.11.2016, 12:58, Adam Cygański 11 komentarzy

O wyniku…

Uważam, ż zostawiliśmy na boisko wiele sił i z wielkim zaangażowaniem podeszliśmy do tego spotkania, podczas którego w pewnym momentach byliśmy drużyną dominującą. Na początku pozwoliliśmy jednak PSG na zbyt wiele i to oni lepiej weszli w ten mecz. Po 25 minutach odnaleźliśmy już jednak swój rytm i pod koniec pierwszej połowy doprowadziliśmy do remisu 1-1. Po raz kolejny dobrze zaczęliśmy drugie 45 minut, jednak po strzeleniu drugiego gola odpuściliśmy pressing, za co zostaliśmy skarceni. Frustrujące jest to, że strzeliliśmy sobie gola samobójczego z piłki, która w zasadzie nie była w stanie nam zagrozić. Szkoda tego wyniku, jednak należy pamiętać, że graliśmy przeciwko bardzo dobrej drużynie.

Czy zawodnicy PSG was zdominowali…

Na początku ciężko było nam odnaleźć odpowiednią pozycję na boisku, gdyż byliśmy za bardzo niezdecydowani, przez co nie napieraliśmy do przodu.

Czy w ostatnich tygodniach Arsenal zatracił swoją formę…

Nie uważam, żeby tak było, po prostu ostatnio przestaliśmy wygrywać mecze. Należy jednak pamiętać, że graliśmy dziś przeciwko dobrej drużynie.

Czy Boss cieszy się, że listopad dobiega już końca…

Nie, nie odbieram tego w ten sposób. Uważam, że w tej drużynie panuje wspaniała atmosfera i jesteśmy w stanie odnosić dobre rezultaty. W końcu jesteśmy niepokonani od 18 meczów. Musimy utrzymać ten trend, jednak z tą małą różnicą, żeby zamiast remisów kończyć mecze zwycięstwami. Nie ma jednak powodu do paniki.

Arsene WengerPomeczowa wypowiedźPSG autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
fabregas1987 komentarzy: 2581524.11.2016, 21:36

Oczywiście Wenger musi zachować spokój, ale szkoda, że nie wypowiedział się o rażących błędach w podawaniu, wielu stratach po prostych błędach i 1(!) celnym strzale w całym meczu i to po karnym, który był prezentem od Krychowiaka. Fatalny mecz, nic nie wskazywało na zwycięstwo, a pomimo to było blisko. Iwobi będzie miał nauczkę, bo też głupio się zachował, nie tylko pechowo.
Na razie w listopadzie mamy 1,5 punktu na mecz, czyli średnia nawet obniżona, ale przy dwóch zwycięstwach będzie 2.

PawloPro komentarzy: 65824.11.2016, 18:07

Nie zapominajcie, że ostatnio mieliśmy ciężki terminarz: Totki, MU i PSG. Żadnego z tych meczów nie wygraliśmy, ale i nie przegraliśmy.

Marioht komentarzy: 611424.11.2016, 17:33

"Uważam, że zostawiliśmy na boisko wiele sił i z wielkim zaangażowaniem podeszliśmy do tego spotkania, podczas którego w pewnym momentach byliśmy drużyną dominującą."

Aha. Z takim zaangażowaniem jak w pierwszej połowie to przy dobrych lotach zakwalifikujemy się do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie.

Verminator97 komentarzy: 1490024.11.2016, 17:21

Też uważam, że nie ma powodów do paniki. Wiadomo, że nie gramy ostatnio dobrze, ale udaje nam się nie przegrywać tych spotkań, a rywale w ostatnich starciach byli wymagający. W poprzednich sezonach Arsenal bez formy zbiera lanie na OT, dostaje od PSG i się zaczyna. Teraz mimo braku formy wywozimy 1 punkt z OT i remisujemy z PSG, z którym mogliśmy wygrać gdyby nie niepotrzebny błąd przy rzucie rożnym. Teraz trzeba szybko odpowiedzieć zwycięstwem nad Bournemouth i lecimy dalej z serią bez porażki, która już jest imponująca.

mitmichael komentarzy: 4924324.11.2016, 17:05

Znowu mamy problemy w meczach z mocnymi ekipami. Pokonalismy tylko Chelsea i to wszystko. Z Liverpoolem porazka, z MU remis (tutaj w sumie dobry wynik bo na wyjezdzie), znowu remis z Tottenhamem u siebie i teraz remis z PSG (to samo w pierwszym meczu).

PawloPro komentarzy: 65824.11.2016, 16:17

Wenger chyba kłamie co do listopada i się cieszy, że dobiega końca :P.

losnumeros komentarzy: 1318924.11.2016, 14:38

Padłem, wg Wengera nasza gra i forma jest idealna tylko przeciwnicy są za mocni, widać że nasze wyniki to wina rywali

baranek19 komentarzy: 134124.11.2016, 13:32

Gdzie jest pytanie: Dlaczego w kolejnym meczu nie reagujesz na sytuacje na boisku?

Traitor komentarzy: 10307 newsów: 2424.11.2016, 13:20