Pomeczowe oceny Goal.com i Sky Sports

Pomeczowe oceny Goal.com i Sky Sports 15.05.2011, 19:34, Marcin Stefaniak 23 komentarzy

W dzisiejszym spotkaniu rozgrywanym na The Emirates Kanonierzy ulegli drużynie Aston Villi. Już w 11. minucie po świetnym podaniu Walkera bramkę na 1-0 strzelił Darren Bent. Cztery minuty później Anglik wykorzystał dobre podanie Younga i podwyższył na 2-0. Mimo wielu dogodnych sytuacji Kanonierzy nie byli w stanie pokonać Brada Friedela. Bramka kontaktowa padła dopiero w 90. minucie, zamieszanie w polu karnym wykorzystał Robin van Persie. Oto pomeczowe oceny Goal.com i Sky Sports

fabregas1987 komentarzy: 2577916.05.2011, 19:53

slaby mecz naprawde ... a myslalem, ze chociaz zakoncza na miare Kanonierow !!! ;/

Ciasteck2 komentarzy: 446716.05.2011, 16:19

Mogliśmy to wygrać...Oceny dziwne, jak zawsze ;)

laskowski19051995 komentarzy: 494516.05.2011, 15:10

Kolejny słaby mecz Kanonierów, ta końcówka sezonu to kompletna porażka :(

gargamel800 komentarzy: 53216.05.2011, 14:48

Za wysoko!

malyglod komentarzy: 648716.05.2011, 14:30

Walcott nawet jak nie gra to ma 7. Kpina.
Nie zagraliśmy źle w drugiej połowie, ale zabrakło szczęścia i przychylności arbitra, który szukał dziury w całym.

MateuszekArsenal komentarzy: 48616.05.2011, 14:27

Dla mnie Chamakh 6,5 albo 7 , nawet nieźle grał .

galon komentarzy: 72716.05.2011, 12:34

Brytyjczycy rządzą ! Wychodzi na to,że potrzeba nam jeszcze trzech i mamy mistrza...

damcioo komentarzy: 58515.05.2011, 22:52

Wallcot mniej Robin i CHamak wiecej

karlo komentarzy: 906915.05.2011, 21:42

Jakoś dziwnie wysokie te noty.

clash123 komentarzy: 187915.05.2011, 20:36

leehu

swieta racja, mielismy zbyt male jaja by , przy tylu dogodnych sytuacjach, siegnac po tytul w tym roku. Sami sobie jestesmy winni , bo sedziowie myla sie tez na niekorzysc naszych przeciwnikow ( no, moze poza united hehe) ale nie zmienia to faktu ze dzisiejszy mecz przegral nam sedzia, i mowcie co chcecie ale nie gralismy wcale tak zle.

Leehu komentarzy: 1049615.05.2011, 20:30

Co nie oznacza że powinniśmy cieszyć się już z mistrzostwa. Ja przypominam sobie 3 mecze gdzie sędziowie zawalili nam mecz(Newcastle 4-4,Sunderland 0-0 i ten z Aston Villą 1-2), a przegraliśmy 7 meczów, więc odjąć jeden to 18 ptk(86 ptk) wiem że nie każdy mecz można wygrać ale te frajerskie przegrane i remisy z dużo słabszymi rywalami to one nie pozwoliły nam zdobyć mistrzostwa. powiedzmy że nawet zostawiamy porażkę z Manchesterem i nie wiem z kim i tak mamy 80 ptk i jesteśmy mistrzem więc sędziowie nie zabrali nam mistrzostwa my po prostu nie mieliśmy siły wziąść go i podnieść jak leżał 5 metrów od nas.

^Slim^ komentarzy: 26715.05.2011, 20:08

Muszę się zgodzić z clash123, gdyby tak wyciąć pierwsze 30minut to zagraliśmy całkiem dobry mecz. Zabrakło trochę szczęścia, wykończenia i zimnej krwi.
A to co robi sędzia to też była jakaś parodia.

TOmm1 komentarzy: 121515.05.2011, 20:04

Chamakh zdecydowanie niedoceniony... 7 spokojnie powinien mieć.

ryomiyaichi

za wysokie? mysle ze w wiekszosci sa ok, nie zagralismy zlego spotkania, gdyby nie sedziowie to byloby 3-2 i wtedy nie kwestionowalbys wysokosci ocen. To sedziowie pozbawili nas punktow i dzis wenger bedzie mial racje jesli o tym wspomni. zazwyczaj tez mnie wkurza to u wengera ze szuka dziury w calym ale dzis bedzie mial duzo racji

KondzioElite

to prawda, z tymi ocenami sie nie zgadzam, chamakh nie zagral gorzej od Theo...

michalnisko komentarzy: 1915.05.2011, 20:01

Song jak zwykle niedoceniony

Szef komentarzy: 1303515.05.2011, 19:58

przegralismy walke o podium, druga porazka z rzedu..

ryomiyaichi komentarzy: 1615.05.2011, 19:57

oceny i tak za wysokie

KondzioElite komentarzy: 618715.05.2011, 19:57

Theo 7, a Chamakh 5,5?
bez komentarza.

TheoS komentarzy: 96715.05.2011, 19:56

gdyby nie sędziowie, to pewnie byśmy mieli 4 trofea. W następnym sezonie musimy być tak zaje*iści aby przeskoczyć nie tylko pozostałe drużyny, ale także sędziów!!

clash123 komentarzy: 187915.05.2011, 19:42

dodam tylko ze gdyby nie sedzia to ten mecz po prostu bysmy wygrali

clash123 komentarzy: 187915.05.2011, 19:41

bijcie gromami we mnie ale zagralismy niezly mecz, sedzia wypaczyl calkowicie wynik meczu, widzialem juz mecze kiedy Arsenal gral duzo gorzej i zdobywal jakies punkty i nikt wtedy nie wyklinal pilkarzy i trenera