Porażka na własne życzenie: Watford 2-1 Arsenal

Porażka na własne życzenie: Watford 2-1 Arsenal 14.10.2017, 19:42, Patryk Bielski 1247 komentarzy

Nie jest łatwo być kibicem Arsenalu. Boleśnie przekonaliśmy się o tym dzisiejszego wieczoru. Podopieczni Arsene'a Wengera po raz kolejny nie sprostali ciążącej na nich presji i zamiast wykorzystać potknięcia ligowych rywali, stracili punkty na Vicarage Road. Po dramatycznej drugiej części meczu, Kanonierzy przegrali z Watfordem 1:2, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry.

Arsenal przystąpił do tego meczu w dość eksperymentalnym składzie. W obronie w miejsce kontuzjowanego Mustafiego pojawił się kapitan zespołu, Per Mertesacker. Warto wspomnieć, że był to pierwszy mecz Niemca w wyjściowej jedenastce w lidze angielskiej od 532 dni! Wolne od Bossa dostali Aaron Ramsey oraz Alexis Sanchez, których reprezentacje nie awansowały na zbliżające się Mistrzostwa Świata. Na ławce po kontuzji zasiadł też Mesut Özil. W rezultacie w środku pomocy mogliśmy oglądać Xhake z Elnenym, zaś za poczynania ofensywne było odpowiedzialne trio Iwobi, Welbeck, Lacazette.

Arsenal: Cech - Koscielny (85' Holding), Mertesacker, Monreal - Bellerin, Elneny, Xhaka, Kolasinac - Iwobi, Welbeck (61' Özil) - Lacazette (68' Giroud)

Watford: Gomes, Femenia, Mariappa (63' Carrillo), Britos, Holebas, Doucoure, Kabasele, Pereyra (81' Capoue), Cleverley, Richarlison, Gray (63' Deeney).

Arsenal szybko przejął inicjatywę w meczu, a gospodarze skupili się na kontrowaniu zespołu Arsene'a Wengera. Posiadanie piłki nie przekładało się jednak na strzały i klarowne sytuacje.

Mimo początkowej przewagi Kanonierów, to Watford jako pierwsze stworzyło groźną sytuację. Na lewej flance do piłki doszedł Abdoulaye Doucoure, który zdołał dośrodkować w pole karne. Tam piłkę głową do siatki próbował skierować Roberto Pereyra, jednak Argentyńczyk miał zbyt mało czasu i uderzył obok bramki. Warto odnotować, że do tej pory był to pierwszy strzał w meczu. Po tej akcji gospodarze zaczęli grać aktywniej, częściej goszcząc na połowie Arsenalu.

W zespole Arsene'a Wengera wyróżniali się Alex Iwobi oraz Hector Bellerin, którzy aktywnie pracowali na całej długości boiska.

W 39. minucie Arsenal wyszedł na prowadzenie. Rzut rożny w pojedynku z Holebasem wywalczył Iwobi. Do piłki ustawionej w narożniku podszedł Granit Xhaka, który dośrodkował futbolówkę wprost na głowę Mertesackera. Niemiec zgubił krycie Cleverleya i mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

W końcówce pierwszej połowy Arsenal mógł podwyższyć stan meczu. Najpierw strzał z dystansu Xhaki obronił Gomes, a przy kolejnej próbie spudłował Bellerin. Gospodarze w pierwszej odsłonie meczu nie oddali ani jednego celnego uderzenia na bramkę Petra Cecha.

Na druga połowę spotkania Watford wyszło wyraźnie odmienione. Sygnał do ataku dał swoim kolegom Richarlison, który łatwo ograł Bellerina, jednak jego strzał z lewej strony pola karnego minął słupek bramki Cecha.

Kilka minut później Welbeck przegrał pojedynek w polu karnym Szerszeni i upadł na murawę trzymając się za mięsień uda. Uraz okazał się na tyle poważny, że Anglik w 61. minucie musiał opuścić murawę. W jego miejsce na placu gry zameldował się Mesut Özil. Niemiec nie potrzebował wielu minut, by dać o sobie znać rywalom. W 63. minucie świetnie dograł prostopadłą piłkę do Iwobiego, jednak strzał Nigeryjczyka jeszcze lepiej obronił Gomes.

W 68. minucie Alexandre'a Lacazette'a zmienił Olivier Giroud. Nowy nabytek Arsenalu miał obiecującą pierwszą połowę, jednak w drugiej, podobnie jak jego koledzy z zespołu, nie grał już tak przekonująco.

W 70. minucie Kanonierzy mieli drugą okazję na podwyższenie rezultatu i zabicie meczu. Tym razem Iwobi odwdzięczył się podaniem Özilowi, jednak reprezentant Niemiec w pozornie łatwej sytuacji, z szesnastu metrów, uderzył wprost w bramkarza Watfordu.

Niewykorzystane sytuacje się mszczą... Kilka sekund później Neil Swarbrick wskazał na wapno po dyskusyjnym faulu Bellerina na Richarlisonie. Powtórki pokazały, że jeśli doszło do kontaktu, był on minimalny. Hiszpan dał jednak pretekst sędziemu do podyktowania jedenastki. Do piłki podszedł Troy Deeney, który kilka minut wcześniej zameldował się na placu gry, i pewnym strzałem w prawy róg bramki wyrównał stan spotkania.

Od momentu utraty bramki zespół Arsene'a Wengera nie przypominał drużyny z górnej części tabeli. Kanonierzy zamiast rzucić się do odrabiania strat, oddali pole rywalom. Spory w tym udział Deeneya, z którym Szerszenie faktycznie "kąsały". W 83. minucie gości po strzale Capoue uratował słupek.

Na domiar złego, dwie minuty później boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Laurent Koscielny, a zmienił go Rob Holding.

Kiedy wydawało się, że Arsenal dowiezie remis do końca, w doliczonym czasie gry szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy przechylił Tom Cleverley. Anglik wykorzystał zamieszanie w polu karnym Petra Cecha i z 10 metrów skierował piłkę do pustej bramki Arsenalu.

Kanonierzy stracili w tym meczu nie tylko cenne trzy punkty, ale i kontuzjowanych piłkarzy. Szczególnie martwi uraz Laurenta Koscielnego, który w obliczu absencji Mustafiego wydaje się być sporym problemem. Pozostaje zadać pytanie, czy Francuz zbyt wcześniej nie został wprowadzony do pierwszej jedenastki po przebytej kontuzji? Na odpowiedź pozostaje nam jednak czekać do szczegółowych badań lekarzy.

Począwszy od dzisiejszego meczu, macie szansę oceniać piłkarzy Arsenalu za ich występy. Aby to zrobić, należy kliknąć w poniższy link:

Oceń piłkarzy Arsenalu po meczu z Watfordem

Raport pomeczowyWatford autor: Patryk Bielski źrodło: wlasne
timiiiii komentarzy: 196315.10.2017, 11:34

dla rozluznienia:

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747415.10.2017, 11:33

Czyli co, kiedys najmocniejsza formacja AFC czyli pomoc dzis najsłabsza.

Troche tu symbolem upadku dla mnie jest Elneny, on kiedys w dawnym AFC nie zagrzał by miejsca, a chyba czesto wysmiewany Denilson byl lepszy.

mistiqueAFC komentarzy: 2676915.10.2017, 11:32

@polandblood

Panie kierowniku.Utworzysz dla nas listę tych rzeczy do obstawiania na nadchodzący sezon NBA?Ja coś chciałem teraz zrobić na szybko ale tak się wczoraj nachlałem po meczu, że nie dam rady.Trzy punkty wymyśliłem i już mo łeb paruje :D

Ogólnie to ktoś jeszcze związany z NBA chciałby się z nami w te typy zabawić?Można się smialo zgłaszać.Im będzie nas więcej, to tym lepiej.Śmialo, smialo, zapraszamy wszystkich zainteresowanych :D

ZielonyLisc komentarzy: 2028515.10.2017, 11:28

@hot995: nie chce mi się czytać twojego wypracowania ale na zachętę masz plusa

hidd3nly komentarzy: 448 newsów: 315.10.2017, 11:25

@hot995: Ale Real gra z typowym DP - Casemiro, a PSG - Thiago Motta.

ziomek1245 komentarzy: 106715.10.2017, 11:22

Bramka w doliczonym czasie dla Watfordu nie miała prawa paść, wstyd dla obrony Arsenalu. Nie będę pastwił się nad Wengerem, bo inni zrobią to i tak za mnie, ale piłkarze w tym klubie zachowują się jak dzieci. Kiedy padła niekorzystna decyzja, ci strzelili focha i przestali się jakby strać.

hot995 komentarzy: 5997 newsów: 515.10.2017, 11:14

Można zacząć wyciągać kolejne wnioski, choć nie są one wcale trudne do dostrzeżenia. Za nami osiem kolejek i nadal nie widziałem w akcji tercetu: Özil-Alexis-Lacazette. Nie oszukujmy się, ale 99% z nas przed sezonem ostrzyło sobie zęby, żeby własnie oglądać całą w/w trójkę w akcji jednocześnie na boisku. Rozumiem, że były urazy i inne problemy, ale okazje do tego, aby desygnować ich wszystkich w jednym momencie były. Alexandre nie gra może na wybornym poziomie (ma przebłyski), ale sam zespół i trener nie pomagają. Nie od dziś wiadomo, że napastnik żyje głównie z podań, a mając za partnerów Welbecka, Walcotta, czy Iwobiego można się złapać za głowę i dostać depresji wiedząc, że w klubie grają zawodnicy pokroju Chilijczyka i Niemca. To czasami wygląda jakby Wenger sabotował Francuza. Umówmy się. Mesut czasami drażni, ale jego jakości piłkarskiej nie wypada podważać i wbrew tym pomyjom, które zostały tutaj na niego wylane przez zmarnowaną okazję pokazał, że nadal ma to "coś". Fakt, że wypracował dogodną sytuację Nigeryjczykowi i sam znalazł się w takowej tylko temu dowodzi. Po prostu zrobił różnicę i dał sygnał, że niekoniecznie musi być już "po drugiej stronie". Przestrzelił? Przestrzelił. Zdarza się każdemu. Lepsi i w ważniejszych starciach chybiali. Druga kwestia to psioczenie na Alexisa. Bez niego drużyna traci znacznie na wartości. Jeżeli ktoś myślał, że klub jest w stanie poradzić sobie w tym sezonie bez niego, to grubo się mylił. Piłkarz jego pokroju nierzadko decyduje o losach meczu i brakowało właśnie wczoraj kogoś takiego jak Sanchez, kto weźmie odpowiedzialność na swoje barki i przeprowadzi tą jedną, jedyną akcję, czyli tak jak już wielokrotnie robił. Cóż, może będzie mi jeszcze dane zobaczyć w akcji Niemca, Chilijczyka i Francuza razem w bieżącej kampanii, ale z Wengerem za sterami nie jestem o tym przekonany. Kolejna kwestia - nic odkrywczego. Druga linia woła o pomstę do nieba. Idealnym środkiem pola dysponują w tej chwili dwa zespoły: Real i PSG. Najlepszy wariant w pomocy, jeżeli chodzi o dzisiejszy football, to chyba model obu tych klubów, czyli cała trójka gra (walczy w defensywie, kreuje w ofensywie). Każdy jest od wszystkiego i nie ma wyjątku ani podziału na DP, B2B i /10/. Sprawy nie ułatwia też formacja, która nie podoba mi się już od dłuższego czasu. Wyraźnie widać, że Arsenal leży w tym obszarze boiska prezentując się po prostu fatalnie. Cały czas czekam na powrót do starego ustawienia.

Marioht komentarzy: 611415.10.2017, 11:05

@Adrian12543:
"Śląsk to co prawda była zgoda Wisły, ale większej wrogości chyba nie ma (?)"

I tutaj lepiej spuścić zasłonę milczenia.
Ogólnie rzecz biorąc nigdy nie przepadałem za Śląskiem, w ogóle jakoś nie żyłem złudzeniami tych całych zgód.
Ale to co się dzieje teraz można nazwać jednym słowem: przedszkole.
Góra robi interesy, reszta się napina.

Kosa na całego, tak żebyś był w temacie.

TomekO komentarzy: 275015.10.2017, 10:53

Chyba naprawdę szkoda życia i czasu na to żeby to oglądać, chyba kibicowania Arsenalowi to frajerstwo i zajęcie dla masochistow.
W tym sezonie jesteśmy napewno po za Top 4 jak wogole doczlapiemy do pucharów.

kluivert000 komentarzy: 15015.10.2017, 10:53

Oglądam właśnie powtórkę Lyon z Monaco fajnie się patrzy i jak sobie przypomnę nasza grę to aż mnie ciarki przechodzą. Gramy brzydko, bez polotu i zaangażowania. Tragedia i nie zanosi się że będzie lepiej. Xhaka to taki nie wypał transferowy że szkoda gadać.Patrząc szczególnie na cenę Ani to def. pomocnik, ani do rozegrania się nie nadaje

Marioht komentarzy: 611415.10.2017, 10:53

@fizjo_afc: O tym samym wczoraj pisałem. Trener obecnie jeden ze słabszych w PL, ale jakość jest również nieporównywalnie niższa.
Oczywiście za tym stanem rzeczy stoi wiele osób w klubie, od właściciela, przez Wengera aż po skautów również.

Marioht komentarzy: 611415.10.2017, 10:50

@Adrian12543: Przecież napisałem wyraźnie i pokornie; "tak jak Wisła".

Marioht komentarzy: 611415.10.2017, 10:46

@AceVenturaLFC: Złapał go w pół i nie było karnego?
Ewidentny karny.

Uciszyła, uciszyła.
Entuzjazm we Wrocławiu był przed tym meczem ogromny, ale Wisła pokazała Śląskowi miejsce w szeregu. Od co kolejna niezła ekipa w naszej słabej Ekstraklasie, tak jak Wisła.

Marioht komentarzy: 611415.10.2017, 10:44

@Kiepomen: Nie zgadzam się. To wbrew pozorom wcale nie jest takie proste, co potwierdza nie tak odległa historia.
Poza tym to proces długofalowy co również potwierdza choćby przykład obu ekip z Manchesteru.

To duża umiejętność zapanowania nad ekipą z tak rozdmuchanym ego.
Wengera by zdominowali.

Kiepomen komentarzy: 432915.10.2017, 10:41

@timiiiii: Masakra xd ale po nas cisną... najgorsze jest to że juz mnie to nawet nie rusza.

Kiepomen komentarzy: 432915.10.2017, 10:39

@RIVALDO700: Szczerze to całe jaranie sie tymi citami i psg jest głupie po prostu, gdybysmy mieli tyle hajsu co oni chociaż na jedno okienko to jestem przekonany że bylibysmy dzis rownarzednym rywalem. Sredni trener by to poukładał i tez by graki jak z nut, po prostu za duzo jakosci w skladzie.

timiiiii komentarzy: 196315.10.2017, 10:33

wszystko w jednej wypowiedzi:

- Słyszałem, że pan Wenger znalazł przyczynę porażki swojego zespołu, zrzucając winę na rzut karny. Nie jestem odpowiednią osobą, by go pouczać, ale jego drużyna nie przegrała z powodu karnego. Im brakuje po prostu jaj, sądzę, że to właściwe słowo - stwierdził napastnik cytowany przez serwis goal.com.

- Za każdym razem kiedy gram przeciwko Arsenalowi, gdy wchodzę na murawę, myślę sobie - uderzę pierwszego i wtedy zobaczymy, kto dalej będzie chciał takiej gry - dodał Anglik.

- Po wejściu na boisko, walczyłem o górną piłkę z Mertesackerem. Nawet nie musiałem wyskakiwać, tylko skinąłem głową, a oni wszyscy się cofnęli - wyjaśniał.

- Dla mnie jako piłkarza, to naprawdę duża frajda. To jest moja siła i jeśli pozwolisz mi ją wykorzystać przeciwko tobie, to czeka cię wówczas ciężkie popołudnie - zakończył Deeney.

Papaciok komentarzy: 438715.10.2017, 10:22

Właśnie obejrzałem sobie skrót City Stoke... jak oni pięknie graja ten debrujne TO JEST dopiero magik a nie ten nasz przehajpowany Uzil

DikeAFC komentarzy: 52615.10.2017, 10:15

@RIVALDO700: Dać jakiegoś młodzika za niego, co za ryzyko może być jeszcze gorzej? Jak widzisz, że czy jesteś dobry czy nie i tak grasz w pierwszej 11 to po co się starać i coś poprawiać?

taxi_driver komentarzy: 118215.10.2017, 10:08

Jeżeli chodzi o Wengera to mówmy jasno i tyle. To jest człowiek nie przeciętny bardzo inteligenty ale dopadła go jedna 'choroba'' na którą nie ma lekarstwa, jest to starość...10 lat temu zaczął sie ten proces i tylko postępował z roku na rok. Facet nie wierze ze na starość jest jakiś nienormalny czy coś, po prostu jest on uzależniony od piłki. Sam Wenger kiedyś mówił po odejśćiu SAFa że piłka jest jak narkotyk z którego ciężko się wyleczyć. Siedzenie na tej ławce i patrzenie na zawodników pozwala jemu żyć, ta cała otoczka i to wszystko bo co by robił? Ma klapki na oczach, dalej bez taktyki, dalej nie widzi kto nie nadaje sie do grania a które pozycje należy wzmocnić. Bardzo cieńko nasze następne 2 lata...

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747415.10.2017, 10:03

Tak w ogole chelsea, tez ma tak fajna kadre, ze wczoraj Conte wysłal do ratowania wyniku mlodzika Musonde Jr.

Naprawde ruchy chelsea w letnie okno to dla mnie jakieś szaleństwo, dzieki tej indolencji AFC moze ugra top 4.

ziomek1245 komentarzy: 106715.10.2017, 10:03

@Simpllemann: Bez przesady. Chamberlain nawet gdy miał dobrą formę to i tak nie nabijał żadnych cyferek. Nic by nie zmienił.

Pierwszy raz od dawna cieszę się, że nie oglądałem meczu Arsenalu, przynajmniej oszczędziłem sobie nerwów.

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52415.10.2017, 10:00

Przydałby się teraz taki Chamberlain.

Barney komentarzy: 2097715.10.2017, 09:57

Olewam nasze mecze na jakiś czas będę sprawdzał na livesports z Wengerem nic nie wygramy.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747415.10.2017, 09:55

@DikeAFC: Bellerin gra, bo nie ma kompletnie zmiennika. Dlatego ciagle pierwsza 11.

Ovenoo komentarzy: 72815.10.2017, 09:53

- W drugiej połowie jednak znacznie spuściliśmy z tonu, w pierwszej graliśmy naprawdę dobrze. [...] Na koniec zostaliśmy ukarani właśnie za te niewykorzystane sytuacje - zakończył Francuz.

Ukarani zostalibyśmy, gdyby cała druga połowa była pod naszą kontrolą, a oni przeprowadziliby jeden kontratak - wtedy można byłoby to nazwać "karą". To, że padła bramka w ostatnich minutach, to po prostu zaangażowanie i ciężka praca Watfordu. Szkoda, że ten biedny na umyśle człowiek tego nie widzi... :)

Marioht komentarzy: 611415.10.2017, 09:53

Plan na dzisiaj: Southampton - Newcastle oraz Inter - Milan.

DikeAFC komentarzy: 52615.10.2017, 09:49

Psuje się wszystko od środka, Wenger nie ma już kontroli. Zawodnikom się nie chce grać, skoro wszyscy się starają na treningach taki Alexis ma wszystko w dupie, robi z siebie gwiazdeczkę i strzela fochy jak panienka a Wenger wchodzi mu w tyłek tak głęboko że widać go w nosie Alexisa... Mi też by się nie chciało. Ozil chce grać jeszcze 2 lata w PL? Ja się pytam w jakim klubie? Poprzedni sezon i początek tego pokazuje, że się nie nadaje na nic a Wenger i tak na niego stawia mimo, że inni na pewno się lepiej prezentują na treningach. To wszystko siedzi w głowach, co taki Wilshere ma sobie myśleć po wczorajszym? Ja byłem przekonany że zrobi wojnę na tej ławce. Chłopak się stara, widać że walczy, Wenger powtarza kilka razy, że cały czas w niego wierzy a teraz daje mu dwa miesiące jak się pokaże to spoko a jak nie to nara. Ja się tylko pytam co on ma pokazać? Nowy fryz na instagramie? Chyba tym się kieruje teraz nasz "Boss". Co w każdym meczu robi taki Bellerin w pierwszym składzie też nie mogę zrozumieć. On ma swoją jedenastkę i jak są zdrowi to grają nie ważne czy jest w formie czy nie a reszta zapierdziela i co z tego mają mecze w pucharze ligi czy LE? Giroud jako jedyny pokazał lojalność wobec klubu i co z tego ma, ławka :D rozumiem Laca ale czy nie da się już grać dwójką z przodu? Wenger już sam się gubi w tym co mówi i robi a najgorsze jest to, że nie ma osoby, która powie DOŚĆ i go zwolni. I tak jesteśmy już głęboko w dole ale czym później pozbędziemy się siwego tym później wrócimy na szczyt.

PietrasM komentarzy: 249515.10.2017, 09:49

Hector przykoksił i ewidentnie stracił swoje najważniejsze atuty.
Teraz jest za słaby żeby zagrać z kimś bark w bark i nie jest dostatecznie szybki żeby chociaż tym nadrobić. Coś jak z Walcottem.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747415.10.2017, 09:47

Tak w ogole to nie wiem czy obecnie City nie ma lawki top 2 w calej Europie na papierze. Nawet Real dzis nie ma takiej lawki jaka ma City moim zdaniem. PSG,City to najlepsze lawki w Europie na ta chwile.

Ovenoo komentarzy: 72815.10.2017, 09:45

@Kiepomen: I prawidłowo, może jak wszyscy zaczną to mówić, to coś do nich dojdzie...

Kiepomen komentarzy: 432915.10.2017, 09:43

Co do bellerina, typ ewidentmie mnie irytuje swoją postawą. Jest straszliwie "pizdusiowaty", ZERO jaj, zero walki.

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52415.10.2017, 09:43

Bellerin jest miękki. Też idiotyczne gadanie. Ciekawe, co powiedziałby Deeney, gdyby sytuacja była odwrotna i takiego karnego otrzymałby Arsenal. I nawet nie jest trudno sobie tego wyobrazić.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747415.10.2017, 09:41

Ławka City mogłaby spokojnie bic sie o top 4, skoro watford potrafi na ta chwile byc 4 zespolem ligi.

Kiepomen komentarzy: 432915.10.2017, 09:40

//youtu.be/TltKWHiBZ1M wywiadzik z deeneyem w studiu, w skrocie - cisną po arsenalu, powiedział wyraźnie że nie mamy jaj, i że bellerin jest miękki. Naprawde tak powiedział

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52415.10.2017, 09:40

Na ławce piłkarze za kilkadziesiąt milionów euro. Nie mogę sobie tego wyobrazić w Arsenalu.

Marioht komentarzy: 611415.10.2017, 09:38

@RIVALDO700: Dobre mecze sobie wybrałeś. Carlitos świetny piłkarz.
Perełka w naszej ekstraklasie.

@Redzik: A teraz porównajmy z naszą wczorajszą jedenastką.
Z całym szacunkiem, ale w dawnym dobrym Arsenalu taki Elneny, Iwobi czy Welbeck nie mieliby prawa zaistnieć. No co najwyżej na trybunach.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747415.10.2017, 09:37

@Redzik: Oprócz Bravo, wszyscy mogliby miec wczoraj 1 sklad w AFC.

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9215.10.2017, 09:34

Wczorajsza ławka City: Bravo, Danilo, Gundogan, Aguero, Mangala, Bernardo Silva, Yaya Toure.

Robi wrażenie. A na boisku De Bruyne, Jesus, Sane, Sterling.

Ovenoo komentarzy: 72815.10.2017, 09:32

Abstra****ąc od piłkarzy, którzy grają totalnie bez woli walki, ja nadal wróciłbym do Wengera - czy w ogóle jest tu jeszcze jakaś osoba, która broni Siwego? Nie mówiąc o doborze zawodników na mecz, to te zmiany co przeprowadził to jest jakieś nieporozumienie... Giroud od wejścia na boisko nie zrobił NIC. Totalnie NIC. Dlaczego nie da Lace zagrać do końca? Nawet nie komentuję zdjęcia Koscielnego i wprowadzenia Holdinga, bo to już woła o pomstę do nieba. Zachowaliśmy sie jak Burnley na wyjeździe z City, mamy 1:1, TO BRONIMY JAK SIE DA. Ehhh, myślałem, że rano mi przejdzie, ale dalej nie mogę patrzeć na to, co się wyprawia :/

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747415.10.2017, 09:32

@Kiepomen: Jeszcze nie ogladalem w tym sezonie ekstraklapy, zamierzam zrobic wyjatek i spojrzec troche teraz na Wisla-Legia i Lech-Wisla. Podobnie niejaki Carlitos Lopez zjada tya lige.

Marioht komentarzy: 611415.10.2017, 09:30

@Argudo: Odzyskać chociaż część utopionych pieniędzy. Ostatni gwizdek.

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9215.10.2017, 09:30

Porównałem Xhake z sezonu 16/17 i 17/18 oraz Ramseya 16/17 i 17/18.

Patrzcie jakie wyszły ciekawe wyniki. Xhaka w tym sezonie dużo gorszy w obronie ale lepszy w ataku za to Ramsey w tym sezonie słabiej z przodu ale poprawił się w defensywie.

Jakiś chaos panuje w tej pomocy w Arsenalu.
Xhaka wygrywa obecnie o 16% MNIEJ GŁÓWEK niż w zeszłym sezonie.
Ramsey zaczął kreować o 1 sytuację mniej na mecz niż w zeszłym sezonie.

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 615.10.2017, 09:29

Mesut Ozil kończy dzisiaj 29 lat.

DikeAFC komentarzy: 52615.10.2017, 09:26

@Simpllemann: Myślę, że gdyby tak pełen stadion nie reagował na to co się dzieje na boisku to może może kogoś ruszy. Co innego możemy zrobić jako kibice? Prawda taka, że to my jesteśmy najbardziej zaangażowani w ten klub nikomu tak nie zależy jak nam kibicom a mamy gówno do gadania w sprawie klubu. Trzeba coś robić bo samo się nie zrobi. Takie jest moje zdanie.

Kiepomen komentarzy: 432915.10.2017, 09:24

@RIVALDO700: Imo ten sezon jest chyba najgorszym od kiedy pamiętam, polskiej ligi w tym sezonie nie da sie oglądać, zero jakości.

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52415.10.2017, 09:21

@DikeAFC
A myślisz, że kogoś tam interesuje, czy ktoś śpiewa czy nie?

Kiepomen komentarzy: 432915.10.2017, 09:20

Pierwszy raz od dawna widze jak bardzo ta drużyna upadła mentalnie, w tej drużynie nie ma już pasji, nie ma ambicji, jak chociazby rok temu. Wszyscy mają w dupie czy przegramy, zobaczcie co robił Xhaka przy 2 golu, **rwa przeciez to jest skandal, stał i patrzył się aż wpakują nam gola. W tej druzynie nie ma jaj, po prostu. Jak patrze na takiego Elnenyiego to zastanawiam czy płakac czy sie śmiać, gdzie do cholery są coq i jack? Ozil nie daje tej druzynie komoletnie nic, jeżeli przedłuży kontrakt przestaje oglądać ten syf.

Papaciok komentarzy: 438715.10.2017, 09:20

Prawda jest taka ze to my polacy np tutaj na k.com mamy takie bojowe nastawienie. Brytole są piz... wystarczy przeczytac komentarze na jakiś fan klubach angielskich na instagramie oni tych którzy powiedza tylko zle slowo np na bellerina ramseya czy innego holdinga zagryzają momentalnie oni są omamieni. My na k.com hahha czemu on zdejmuje Lacazetta co za idi.. czy on nie jest juz gotowy na 90 min? A jak ktos ogladal mecz troszke glosniej to bylo slychac na stadionie NANANANNA ŻIRU..... Wenger czy kroenke odejda tylko wtedy ( kiedy wenger dostanie ataku serca a kroenke nie dostanie jakies ogromnej oferty za afc) bo angole nic nie zrobia nadal beda chodzic na mecze pff.

maciekbe komentarzy: 1245815.10.2017, 09:18

@thide: zdradź mi swój sekret ;x Ja nie potrafię sobie odpuścić, a potem sobota wieczór a ja rzucam piorunami.
A najgrosze w tym wszystkim jest to, że oglądam o wiele mniej piłki, niż parę lat temu. Nie chce mi się patrzeć, jak inne ekipy klepią, szczególnie po takim przedstawieniu jak te wczorajsze. Kiedyś taki weekend to było dla mnie święto, teraz odbębnię AFC i nara.