Porażka w słabym stylu - Norwich 1:0 Arsenal

Porażka w słabym stylu - Norwich 1:0 Arsenal 20.10.2012, 19:22, Łukasz Kęczkowski 1259 komentarzy

Wreszcie nadszedł dzień, na który czekał każdy kibic Kanonierów oraz miłośnik najlepszej ligi świata - Premier League wróciła po przerwie reprezentacyjnej. W dniu dzisiejszym Kanarki z Norwich na własnym boisku podejmą stołeczny Arsenal. Równo o 18:30 czasu polskiego sędzia Lee Probert rozpoczął spotkanie. Oba kluby przystąpiły do tego pojedynku w następujących składach:

Zobacz obszerny skrót tego pojedynku

Arsenal: Mannone - Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Santos - Arteta, Ramsey – Gervinho, Cazorla, Podolski – Giroud.

Norwich: Ruddy - R. Martin, Johnson, Bassong, Turner - Pilkington, Hoolahan, E. Bennett, Garrido - Tettey - Holt.

Mecz rozpoczął się dosyć niemrawo. Obie drużyny popełniały sporo prostych błędów i niewymuszonych strat. Zarówno Arsenal jak i Norwich nie pozbierały się jeszcze po przerwie na mecze reprezentacji. Przez pierwszych kilkanaście minut dla fanów Kanonierów najprzyjemniejszym widokiem był pokazywany przez realizatora wracający po kontuzji Jack Wilshere, który usiadł w tym meczu na ławce rezerwowych.

19. minuta przyniosła pierwszą bramkową akcję w meczu, która od razu zakończyła się golem! Po strzale z dystansu Tetteya Mannone odbił piłkę przed siebie. Najszybciej do futbolówki dopadł Grant Holt, który nie miał większych problemów z umieszczeniem jej w siatce. 1-0 dla Norwich!

W 23. minucie za faul na Santim Cazorli żółtą kartką ukarany został Bradley Johnson.

Trzy minuty później kolejną szansę na bramkę mieli gracze w żółtych strojach, jednak pomimo niepewnej interwencji Mannone nie udało im się zdobyć kolejnej bramki.

W 29. minucie w dogodnej sytuacji do zdobycia wyrównującej bramki znalazł się Olivier Giroud, jednak Francuz bramki nie zdobył, a sędzia i tak odgwizdał pozycję spaloną snajpera Kanonierów.

Chwilę później na ciekawy pomysł rozegrania rzutu wolnego wpadł Arteta, jednak po jego dośrodkowaniu Gervinho zupełnie nie trafił w piłkę i zmarnował dogodną sytuację.

Do przerwy wynik spotkania nie uległ już zmianie. Po jednej doliczonej minucie arbiter wysłał obie drużyny na 15-minutowy odpoczynek.

W 52. minucie bliski zdobycia bramki przewrotką był Olivier Giroud, jednak po jego strzale piłka minimalnie minęła słupek.

55. minuta przyniosła żółtą kartkę dla Hoolahana za strzał po gwizdku sędziego. 7 minut później taką samą karę otrzymał Grant Holt za dyskusje z arbitrem.

W 63. minucie Gervinho uderzył głową w kierunku bramki Ruddy'ego, jednak jego strzał był zbyt lekki by zaskoczyć golkipera Kanarków.

Dwie minuty później Arsene Wenger doszedł do wniosku, że wypadałoby coś zmienić w grze Arsenalu. Bezbarwnego Lukasa Podolskiego zastąpił Alex Oxlade-Chamberlain.

W 71. minucie Turner brzydko sfaulował wychodzącego na pozycję Girouda, za co został ukarany żółtą kartką. Arsenal dostał w tej sytuacji rzut wolny. Na strzał zdecydował się Aaron Ramsey, jednak jego strzał był zbyt lekki by zaskoczyć bramkarza.

120 sekund później Chamberlaina zastąpił Arszawin. Młody Anglik nabawił się jakiegoś urazu i od razu skierował się w kierunku szatni.

W 79. minucie nastąpiła zmiana w Norwich. W miejsce Elliotta Bennetta zameldował się Snodgrass.

82. minuta przyniosła kontratak Norwich, jednak kompletnie nieudany. Holt usiłował przelobować Mannone, lecz piłka wylądowała wprost w rękach włoskiego golkipera.

Chwilę później Arsene Wenger przeprowadził trzecią zmianę. Na boisku pojawił się młodziutki Serge Gnabry, który zastąpił Aarona Ramseya.

W 90. minucie w doskonałej sytuacji znalazł się Gervinho, jednak jego strzał został zablokowany przez Bassonga. Po chwili Holta zmienił Morison. Kilka minut później za Hoolahana pojawił się Ryan Bennett.

Sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry pięć minut. Po ich upłynięciu zakończył spotkanie. Norwich 1:0 Arsenal.

Norwich CityRaport pomeczowy autor: Łukasz Kęczkowski źrodło: własne
TW_Szczepan komentarzy: 188420.10.2012, 22:46

La Liga jest niesamowite, strzelają Barcelonie na 2-3 i cieszą się jakby wygrywali LM, kibice śpiewają i się radują

TW_Szczepan komentarzy: 188420.10.2012, 22:43

Messi jest szalony

kanonierosll komentarzy: 197920.10.2012, 22:43

pare mies temu postawiłem na barce 2 dychy. real ich puknął chyba 2:1 to ten mecz pod koniec sezonu. i się przejechałem. szczepan znów czuje zapach pieniędzy :)

kanonierosll komentarzy: 197920.10.2012, 22:39

paradoks jest taki że piszą że już na peceta jest a nie ma nigdzie..

David92 komentarzy: 640020.10.2012, 22:39

Ja akurat ekstraklase co raz puszcze i sie jeszcze nie zawiodlem :P Wczoraj np. Gornik od razu mi sie wydawalo, ze na pewno wygra. Wygrali 2-0 kurs 1,75.

Krzysztof95 komentarzy: 142820.10.2012, 22:39

Go Go Deportivo niech oni chociaz mi humor poprawią bo ten Arsenal to szkoda słów

kanonierosll komentarzy: 197920.10.2012, 22:38

w ogóle to zetknął się ktokolwiek z patchem do fify 13?

TW_Szczepan komentarzy: 188420.10.2012, 22:37

tak, tak na handicapie

Jubek komentarzy: 29820.10.2012, 22:37

A ja wyłączyłem mecz, bo myślałem, że farsa już na luzie pociśnie. Aż chyba znowu go włączę. :D

Krzysztof95 komentarzy: 142820.10.2012, 22:37

Deportivo 2:3 Barcelona choć było 0:3
38 minuta

kanonierosll komentarzy: 197920.10.2012, 22:36

wszystko trzeba robić z głową i umiarem.ale powiedzmy sobie szczerze to mocno wciąga.

Arsenalfcfan komentarzy: 1320720.10.2012, 22:35

Ekstraklasy się nigdy nie obstawia :D bo tam nie ma czegoś takiego jak "pewny mecz" z reguły padają takie wyniki, których nikt prze nigdy by się nie spodziewał.. jedynie co to można stawiać na niskie wyniki bo takie bardzo często padają np: Lechia u siebie, tam raczej nie ma więcej niż 2,5 bramki ;)

TW_Szczepan komentarzy: 188420.10.2012, 22:34

Ekstraklasa jest pojeb*na jak sanki wiosną, tego się nie obstawia

kanonierosll komentarzy: 197920.10.2012, 22:34

@staeveaoki oj wiem dawno się przekonałem. jak u was z kursami. ja wychodze z założenia że tak5 to minimum a zarazem optimum :)

TW_Szczepan komentarzy: 188420.10.2012, 22:33

i to, i to
dzisiaj np. zastanawiałem się nad wynikiem Tottenham-Chelsea, ale nie mogłem nic wykombinować, więc postawiłem na to, że obie strzelą, bo tego byłem pewien

steveaoki komentarzy: 76620.10.2012, 22:33

kanonierosll --> Nie polecam obstawiać Ekstraklapy, można się ładnie przejechać, dziwne rzeczy się tam dzieją, reszta jak najbardziej tak;)

Arsenalfcfan komentarzy: 1320720.10.2012, 22:28

jeśli ktoś ma więcej kasy to obstawia mecze progresem.. to jest prawie pewny zysk, lecz trzeba wpierw włożyć w to troche pieniędzy.. no i co najważniejsze być cierpliwym.

kanonierosll komentarzy: 197920.10.2012, 22:28

a obstawiacie mocne zespoły mocnych lig. ?

kanonierosll komentarzy: 197920.10.2012, 22:27

@steveaoki dzięki za sugestie. chyba trzeba pojsc do przodu i przesatć lamić. dziś np mi nie wszedł ordurspor :D a w środe anglia hehe

TW_Szczepan komentarzy: 188420.10.2012, 22:27

Większość dobrych graczy obstawia 1, góra 2 wydarzenia na kuponie, to podstawa

steveaoki komentarzy: 76620.10.2012, 22:26

Deportivo się szarpnęło na brameczkę:)

steveaoki komentarzy: 76620.10.2012, 22:25

kanonierosll --> Też z tym skończyłem, obstawiałem za 2zł z 10-12 meczy i ten jeden po prostu zawsze nie wejdzie, dlatego teraz wolę postawić za większą kwotę, ale max 5 meczy, wygrane przychodzą naprawdę często;)

kanonierosll komentarzy: 197920.10.2012, 22:25

ja od samego początku prowadze sobie taki notes. zawarłem już w życiu ok 100 zakładów. jestem stratny ponad 150 zł wstyd się przyznać

TW_Szczepan komentarzy: 188420.10.2012, 22:24

jeśli ci nie idzie, to najpierw poczytaj o tym, jak zawodowi gracze obstawiają, korzystaj z darmowych typów, innych systemów, w dobie internetu to nie jest trudne, najpierw przygotowanie teoretyczne, potem praktyka

DamianArsenal12 komentarzy: 20120.10.2012, 22:23

milan przegrywa z 3-0 do 3-2

steveaoki komentarzy: 76620.10.2012, 22:23

Arsenalfcfan --> Jest dokładnie tak jak napisałeś u nas nie ma kto pociągnąć drużyny...dlatego dawać Isco! Jeden Cazorla to zamało;/

TW_Szczepan komentarzy: 188420.10.2012, 22:21

Yield można w skrócie nazwać stosunek zarobionych pieniędzy (czysty zysk) do pieniędzy zainwestowanych

kanonierosll komentarzy: 197920.10.2012, 22:21

ja obstawiałem 6-13 meczów po 2 zł. kurs wynosił10-100. tragedia. po prostu ni chja. zmienie "system:P" jak się nie powiedzie kończe... cóż to samo mówią sobie nałogowcy

Klama komentarzy: 3971 newsów: 220.10.2012, 22:20

27 miejsce na FPL, dobrze jest :)
Jak wam poszło?

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 120.10.2012, 22:20

Idę oglądać Misję Afganistan bo nerwicy dostanę ;d

kanonierosll komentarzy: 197920.10.2012, 22:19

@szczepan nie mam żadnego pojęcia, chodzi o procent wygranych zakładów. dobrze kombinuje?

Arsenalfcfan komentarzy: 1320720.10.2012, 22:19

Moje słowa się sprawdziły :D Norwich nie wygrało w tym sezonie ani razu : no to akurat przyjeżdza Arsenal to czas najwyższy.. QPR nie wygrało ani razu, to za tydzień mają do tego sporą szanse bo mecz z Arsenalem :)

Beznadziejny mecz w naszym wykonaniu...
znowu zaczyna się problem, który występował w ostatnich 5 latach. Czyli jesteśmy uzależnieni od 1 zawodnika.. przytocze inne sezony:

Fabregas grał dobrze, Arsenal wygrywał, Fabs słabo, Arsenal nie radził sobie.
Rvp grał dobrze Arsenal wygrywał, Rvp słabo Arsenal męczył się..

A teraz.. Cazorla gra dobrze Arsenal wygrywa, Cazorla gra słabiej, Arsenal sobie nie radzi...

nie mamy takiego zawodnika, który w razie słabszej dyspozycji naszego czołowego zawodnika, pociągnie zespół..
W Chelsea - Mata grał słabo Hazard świetnie, teraz na odwrót.
City - Silva grał słabo to Jądra turego grał świetni..
UTD- Rooney słabo to RVP ciągnie.. sezon temu mieli tak, że jeśli Rooney słabiej to Valencia kocił..