Przeciętny mecz bez historii, 1-1 na The Hawthorns

Przeciętny mecz bez historii, 1-1 na The Hawthorns 06.10.2013, 17:51, Sebastian Czarnecki 2661 komentarzy

Dzisiejszy mecz na The Hawthorns nie przyniósł nam wielu emocji. Spotkanie stało na bardzo niskim poziomie, gra toczyła się przeważnie w środku pola, a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Obie drużyny zaprezentowały się przeciętnie i żadna z nich nie zasłużyła na trzy punkty. Remis jest tutaj jak najbardziej sprawiedliwym rezultatem, gdyż nikt się specjalnie nie wyróżniał.

Kanonierzy przerwali tym samym swoją serię dziewięciu wyjazdowych zwycięstw z rzędu w Premier League i zanotowali pierwszy remis w tym sezonie. Mimo to, podopieczni Arsene'a Wengera wciąż znajdują się na czele tabeli, choć mają tyle samo punktów co drugi Liverpool.

WBA: Myhill - Jones, McAuley, Olsson, Ridgewell - Yacob, Mulumbu - Amalfitano (89. Brunt), Sessegnon (78. Morrison), Berahino - Anelka (69. Long)

Arsenal: Szczęsny - Jenkinson, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Arteta, Flamini - Ramsey (59. Rosicky), Wilshere, Özil - Giroud (85. Bendtner)

Początek meczu był bardzo słaby w wykonaniu obu zespołów. Gra toczyła się głównie w środku pola, a żadna ze stron nie stworzyła sobie żadnej sytuacji, po której mogła zdobyć bramkę.

Na pierwszą groźną okazję musieliśmy czekać do 14. minuty, kiedy to bardzo groźny strzał zza pola karnego oddał młody Berahino. Piłka odbiła się jeszcze od Mathieu Flaminiego, czym bardzo zmyliła Szczęsnego, jednak polski golkiper popisał się ostatecznie dobrym refleksem i udanie interweniował.

Trzy minuty później to podopieczni Arsene'a Wengera stanęli przed dobrą sytuację. Mesut Özil uruchomił na lewym skrzydle Kierana Gibbsa, a młody Anglik posłał futbolówkę ponad bramką.

W 25. minucie strzał z dystansu oddał Jack Wilshere, ale i on nie potrafił znaleźć sposobu na pokonanie Boaza Myhilla - piłka nawet nie trafiła w światło bramki.

Przez kolejne minuty nie działo się nic wartego uwagi. Gra była bardzo patetyczna, ponownie skupiła się w środkowej części boiska, a kibice otrzymali minimalną ilość dobrych wrażeń.

W 42. minucie w końcu coś ruszyło, jednak bramkę zdobyła drużyna gospodarzy. Claudio Yacob wpakował piłkę głową do bramki Szczęsnego po dobrym dośrodkowaniu Amalfitano.

Do końca pierwszej połowy nie wydarzyło się już nic godnego uwagi. Arsenal zszedł na przerwę przegrywając jedną bramką.

Drugą część spotkania z wysokiego C zaczęli podopieczni Steve'a Clarke'a. Już dwie minuty po wznowieniu gry, bliski strzelenia gola był Nicolas Anelka, który otrzymał dobre podanie od Berahino. Były gracz Arsenalu nie zdołał jednak opanować futbolówki, a Wojciech Szczęsny wygarnął mu ją spod nóg.

Cztery minuty później przed kolejną świetną okazją stanął Anelka. Tym razem Francuz wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak oddał strzał obok strzeżonej przez niego bramki. Brakowało naprawdę niewiele.

W 63. minucie Kanonierzy doprowadzili do wyrównania. Dobrą akcję całego zespołu wykończył Wilshere, dla którego nie było to jednak zbyt udane spotkanie.

Na następną okazję musieliśmy czekać dziesięć minut. Olivier Giroud otrzymał dobrą piłkę od Özila, jednak nie potrafił zrobić z niej użytku i strzelił ponad bramką.

Minutę później to gospodarze mogli strzelić gola. Dobrym uderzeniem z dystansu popisał się Billy Jones, ale jeszcze lepszą interwencję zaliczył Wojciech Szczęsny.

W 76. minucie Kanonierzy mieli kolejną dobrą okazję do wyjścia na prowadzenie. Jack Wilshere posłał świetną piłkę do Oliviera Girouda, jednak Francuz nie potrafił zaskoczyć dobrze ustawionego Boaza Myhilla, który popisał się kluczową interwencją.

Do końca meczu nie wydarzyło się już nic godnego uwagi, a spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Kanonierzy mimo to, wciąż znajdują się na pozycji lidera Premier League.

Premier LeagueRaport pomeczowyWest Bromwich Albion autor: Sebastian Czarnecki źrodło: własne
songoku95 komentarzy: 2348609.10.2013, 21:07

kuba
jak dla mnie i tak najlepszy jest Martinez, nie do przebicia.

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 109.10.2013, 21:07

Fernandinho oddał tylko jeden strzał w tym sezonie w PL?

kuba289 komentarzy: 216009.10.2013, 21:07

songoku95 No to musiałbym dość mocno zmienić mój ranking

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 109.10.2013, 21:06

jak fifa mówi że Yaya jest najlepszy to znaczy, że jest

songoku95 komentarzy: 2348609.10.2013, 21:06

kierujcie się Fifa a daleko zajdzieta...

@Pinguite
już się dowiedziałeś, czemu wczoraj w nocy gadałeś głupoty? czekam na wyjaśnienie równie mocno na TY

songoku95 komentarzy: 2348609.10.2013, 21:05

kuba
tych grających z tyłu
arseneal
o fuck, to tego nie wiedziałem, wiem że bije karne i zawsze sądziłem że gra tam jako DM a przecie tam Pogba szaleje

kuba289 komentarzy: 216009.10.2013, 21:04

songoku to wiem, ale to co mam wypisać samych murzynów, czy też takich bardziej rozgrywających dp? :p

ArseneAl komentarzy: 2341709.10.2013, 21:03

@songoku95
Vidal jest najbardziej ofensywnym środkowym pomocnikiem w Juve.

songoku95 komentarzy: 2348609.10.2013, 21:02

chociaż z Vidalem mogę się mylić, Carrick też nie jest kompletnie DM, tylko kimś takim jak Arteta w Arsenalu.

rpzldz
Ever to tylko Makelele! Gościu to był człowiek beton, nie do zniszczenia.

Pinguite komentarzy: 1502009.10.2013, 21:01

Ja jestem znawcą i mówię, że rap to shit.

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 109.10.2013, 21:01

ja jestem znawcą rapu

kuba289 komentarzy: 216009.10.2013, 21:01

ArseneAl Dobra wypisałem dm i śp :D

a choćby Flamini! A tak na serio Martinez (obecnie najlepszy DM jaki chodzi po ziemi) Carrick, Khedira (tutaj można polemizować) czy Vidal, Bender

RPZLDZ komentarzy: 99009.10.2013, 21:00

Najlepszy DM ever to Makelele.

Są on-line jacyś znawcy rapu, mam pytanie co do jednego kawałku.

ArseneAl komentarzy: 2341709.10.2013, 20:59

Przecież Vidal to nie jest DM.

kuba289 komentarzy: 216009.10.2013, 20:57

songoku95 Np? :p

songoku95 komentarzy: 2348609.10.2013, 20:55

kuba
jak dla mnie zwykły DM bez fajerweków. Są od niego lepsi.

songoku95 komentarzy: 2348609.10.2013, 20:54

marzag
jak dla mnie gościu nie chciał żeby mu autko pojechało poza obiektyw i tyle, ale to co było pokazane jest możliwe :D

kuba289 komentarzy: 216009.10.2013, 20:54

songoku No Busi :p Gra nieprawdopodnie wg mnie, nie lubię jego symulek, ale cóż, każdy ma jakieś wady :D

Marzag komentarzy: 41183 newsów: 109.10.2013, 20:53

songoku95, no niby tak, ale to trochę tak jakbyś pchał samochód stojąc na przyczepie podczepionej do niego ;p

Pinguite komentarzy: 1502009.10.2013, 20:53

Marzag, eee, nie wiedziałeś, że to możliwe? :)

kurczak1996 komentarzy: 55109.10.2013, 20:49

patrze teraz na livesports i widze puchar Chorwacji. Wynik? 11-0 (w tym jeden zawodnik strzelił 8 bramek). Jedno wielkie WOW!

kuba289 komentarzy: 216009.10.2013, 20:49

kurczak1996 Busquets, yaya toure, Arturo Vidal, Javi martinez, Carrick :D

ArseneAl komentarzy: 2341709.10.2013, 20:49

btw nie wiem czy ktoś to już czytał:
wiadomosci.onet.pl/kielce/wypadek-na-lotnisku-w-maslowie-spadochroniarz-spadl-z-1500-metrow/vqxv6
Prowadzi u mnie na polibudzie Mechanikę Budowli.
Dowiedziałem się o tym dopiero kilka dni temu bo okazało się, że nie mam z nim zajęć bo ma złamaną nogę :P

kurczak1996 komentarzy: 55109.10.2013, 20:46

Jak byście sklasyfikowali 5 najlepszych DP świata? :)

songoku95 komentarzy: 2348609.10.2013, 20:45

pingu
masakra. Przyjdzie czas i na Arsenal!

kuba289 komentarzy: 216009.10.2013, 20:43

htt p://ww w.yout ube.com/watch?v=jofNR_WkoCE&list=TLTOt9evc5W-kMPPzJKILGTUh1S1oz9clw a to znacie? haha nadal nie potrafię grać w tą fife, update nie pomógł :d

Pinguite komentarzy: 1502009.10.2013, 20:41

vimeo.com/76215979

ależ Bayern pojechał City ;]

Ars3n komentarzy: 1235409.10.2013, 20:40

ArseneAl
spoko. Nie trzeba ich polecac, poniewaz normalnie ich od czasu do czasu slucham, ale nigdy sie tym nie chwalilem, bo nie mialbym jak tobie odpowiedziec na atak LP^^

Marzag komentarzy: 41183 newsów: 109.10.2013, 20:40