Przedmeczowa konferencja prasowa

Przedmeczowa konferencja prasowa 03.05.2018, 11:39, Maciej Szymkowiak 12 komentarzy

Arsenal czeka największe wyzwanie obecnego sezonu. Kanonierzy jadą do Madrytu, aby wywalczyć drogę do finału Ligi Europy. Poprzednie spotkanie zakończyło się 1-1, co daje przewagę hiszpańskiemu zespołowi. Na korzyść Madrytczyków przemawia również fakt, iż Atletico Madryt nie straciło bramki na własnym stadionie w 11 spotkaniach. Arsene Wenger jest jednak zdania, że jego ekipa jest gotowa wygrać dwumecz.

O rekordzie obronnym Atletico...

Kiedyś to musi się zakończyć i my postaramy się tę passę przerwać. W pierwszym meczu wykreowaliśmy wiele szans, ale zabrakło nam wykończenia. Podczas drugiego spotkania musimy utrzymać to samo zaangażowanie. Nie możemy się skupiać na tym, gdzie gramy, a na tym, aby atakować i budować akcje od obrony.

O Diego Simeone...

Sądzę, że każdy menadżer ma własną osobowość, a on świetnie sobie radzi w swojej pracy. Stara się pozytywnie wpływać na swój zespół. Wielokrotnie ta sztuka mu się udawała. W zeszłym tygodniu wylądował na trybunach, a takową decyzję może podjąć wyłącznie arbiter.

O stawianiu czoła Simeone i młodszym trenerom...

Szczerze, to nie odczuwam zbytnio mojego wieku. Nie sądzę, aby Simeone był młodym menadżerem. Już teraz ma ogromne doświadczenie. Dotarł do finału Ligi Mistrzów, wygrał mistrzostwo w La Lidze i zdobywał doświadczenie przed przyjazdem do Hiszpanii. Nie skupiam się na bezpośrednim pojedynku trenerskim. Moją pracą jest przygotować zespół i to na tym się skupiam. Zapominam, kto trenuje drużynę przeciwnika i staram się, aby moi piłkarze zagrali w najlepszy możliwy sposób.

O Griezmannie...

Uważam, że spisuje się świetnie. Na nasze nieszczęście strzelił bramkę w zeszłym tygodniu. Jest piłkarzem, którego doceniam. W młodym wieku wyjechał z Francji i zaczął swoją przygodę z dala od domu. Ma niesamowitą karierę i wygląda na kogoś, kto uwielbia piłkę nożną, co lubię oglądać przy tak utalentowanych piłkarzach.

Arsene WengerDiego SimeoneLiga Europy autor: Maciej Szymkowiak źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dudekns komentarzy: 605004.05.2018, 15:01

SImeone to jest kocur.

tyson880 komentarzy: 1036903.05.2018, 23:36

@ultra15:

Spokojnie. Nie ma co się denerwować... szafa gra.

ultra15 (zawieszony) komentarzy: 27803.05.2018, 23:20

Powiem tak, już mnie to nie obchodzi wszystko (bycie na tej stronce szmat czasu, wiem że to skończy się banem, ale już mam w to wyjebane, szkoda mi zdrowia, bo przez parę ładnych lat Arsenal zabrał mi z 10 lat życia, a więc przechodząc do meritum atakuję: Siwy cwelu wypierdalaj, jebany nieudaczniku, tyle czasu pluli Ci w twarz, a ty byłeś tu tak długo, za długo...Bellerin ****a wypierdalaj do tej Barcelony chociażby na pieszo, sandały Messiemu pucować, Mustafi idioto, ****a na chuj się przewracasz, jak na murawie nie ma śniegu, Kościelny - masz tam jakiś szacunek, ale też jesteś zjebany, że zamiast spierdalać to zostałeś w tym gównie i teraz tym gównem zostałeś umazany (Szybkiego powrotu do zdrowia) Monreal Hiszpański psie, Twoja poirytowana morda jest kwaśna od kilku już lat, a wciąż dobrze wiesz, że Twój poziom to ****a maks Dundalk Fc, Czaka ty to wgl jesteś taki przyjebany, rzucasz się do wszystkich, a jesteś nic nie wartą korą, spróchniałą do tego, wypierdalaj do fc sion. Wilshere warto było tak ****a żyć i na dziwki popierdalać i się upodlić do poziomu Czaki? Odpowiedź sobie sam, Welbeck ****a jebany pałer rendżers, wypierdalaj banany ładować, a nie się za klauna przebierasz, Oezil jaki ty ****a jesteś leniwy, nie mam pytań, na Twojego kebaba czekałbym chyba godzinę, idź wypierdalaja do Anżi Machaczkała może tam ktoś doceni Twoje starania w defensywie, poza tym jesteś krejzi frog. Laca człowieku, zaliczysz ty kiedyś? Czech też ****a wieczny emeryt. Iwobi masz ****a robaki na głowie, chłopie umyj się. Ja *******e, jebać te bany, wam też radzę odpocząć od tego sajgonu, nie zazdroszczę tym, którzy mają mocne nerwy, dojebie wam po zdrowiu jeszcze bardziej, a pozdrawiam tego kutasa Ice Mana (administrator) Nigdy Cię nie lubiłem, ps. masz brzydką dziewczynę. Żegnam was i tą całą czerwoną bandę kretynów z siwym baranem na czele.

Forever_gunner komentarzy: 255503.05.2018, 20:35

No Arsene, teraz albo nigdy. Zobaczymy czy chłopcy dla Ciebie zagrają.

Archiwald komentarzy: 109203.05.2018, 19:39

Ciekawe jak zagra dzisiaj Ozil, bo jako były madritista będzie miał dzisiaj cały stadion przeciwko sobie, może to jest ta ciekawostka? :p

mitmichael komentarzy: 4919703.05.2018, 19:35

Problemem nie jest Griezmann tylko psychika naszych pilkarzy, to jest najwieksza bolaczka w tej chwili. Gdybysmy sobie z tym radzili wyniki bylyby calkiem inne

kanapka komentarzy: 3026 newsów: 703.05.2018, 16:57

Szkoda ze Wenger nie skupia sie na przeciwniku choc w połowie tak jak ma swoim zespole.

P29LJ komentarzy: 79703.05.2018, 12:58

Tu mówi, że lubi Griezmanna, a gdy był w Realu Sociedad wystawił go do wiatru w okienku transferowym i teraz Griezmann do nas nigdy nie dojdzie

SoulStorm komentarzy: 660503.05.2018, 12:55

@thide: Ta banner z napisem "WENGER OUT"

Nic nowego. xd

tomek105 komentarzy: 64703.05.2018, 12:03

Dziś narodzi się jakiś bohater w tej drużynie. Zobaczycie ;)

sidtsw komentarzy: 253303.05.2018, 11:53

A Simeone dostał jakąś karę czy dziś normalnie na ławce?

thide komentarzy: 32257 newsów: 185203.05.2018, 11:47

taka ciekawostka, AM szykuje jakąś niespodziankę na trybunach

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 22.05.2022 - godzina 17:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38296393
2. Liverpool38288292
3. Chelsea382111674
4. Tottenham382251171
5. Arsenal382231369
6. Manchester United3816101258
7. West Ham381681456
8. Leicester3814101452
9. Brighton3812151151
10. Wolves381561751
11. Newcastle3813101549
12. Crystal Palace3811151248
13. Brentford381371846
14. Aston Villa381361945
15. Southampton389131640
16. Everton381162139
17. Leeds389111838
18. Burnley387141735
19. Watford38652723
20. Norwich38572622
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah2213
Son Heung-Min217
Cristiano Ronaldo183
H. Kane168
K. De Bruyne157
Diogo Jota154
S. Mané152
J. Vardy142
R. Sterling134
W. Zaha131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz kwietnia wybór redaktorów
6
Gracz kwietnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl