Przegrana w drugim sparingu: Arsenal 2-3 Brentford

Przegrana w drugim sparingu: Arsenal 2-3 Brentford 10.06.2020, 21:58, Patryk Bielski 805 komentarzy

Kanonierzy rozegrali dziś drugi i prawdopodobnie ostatni sparing przed wznowieniem rozgrywek Premier League. W poprzednim pojedynku podopieczni Mikela Artety bez problemów rozgromili Charlton 6-0. Tym razem musieli jednak uznać wyższość rywala i przegrali na Emirates Stadium z Brentford 2-3.

Arsenal dobrze rozpoczął to spotkanie, jednak bramkę mimo kilku dogodnych okazji udało się zdobyć dopiero pięć minut przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę. Strzelcem okazał się Joe Willock.

W przerwie Arteta dokonał pięciu zmian - na boisku pojawili się David Luiz, Ainsley Maitland-Niles, Matteo Guendouzi, Mesut Özil i Alexandre Lacazette. Sytuacja nieco się zmieniła i rywale zaczęli odważniej atakować bramkę gospodarzy.

20 minut przed końcem stan meczu wyrównał Tarique Fosu, pokonując Martineza. Kanonierzy szybko wzięli się jednak do odrabiania strat i niedługo potem ponownie prowadzili. Na listę strzelców wpisał się Alexandre Lacazette.

Niestety końcówka należała do gości. Po stracie piłki Lacazetta, szybką kontrę gości wykończył Halil Dervisoglu, czym doprowadził do wyrównania. Dzieła zniszczenia dokonał na chwilę przed ostatnim gwizdkiem sędziego Shandon Baptiste.

Skład Arsenalu w pierwszej połowie: Leno; Bellerin, Mustafi, Pablo Mari, Tierney; Willock, Ceballos, Saka; Pepe, Nketiah, Aubameyang

Skład Arsenalu w drugiej połowie: Leno; Bellerin, Mustafi, David Luiz, Tierney; Maitland-Niles, Guendouzi, Özil; Aubameyang, Lacazette, Saka

Zmiany:
60' - Martinez za Leno
60' - Sokratis za Bellerina
60' - Holding za Mustafiego
60' - Kolasinac za Tierneya
60' - Nelson za Aubameyanga
60' - Martinelli za Sakę
85' - Coyle za Nelsona

@burczymucha:

"srodkowych obroncow jest o wiele lepszych do wyjecia. soyuncu np ale nie wiadomo czy on w ogole do wyjecia "

Czy ty to naprawdę napisales ? XDDDDDD

pLYTEK komentarzy: 411413.06.2020, 19:36

Drugie tyle zagrał w pucharach i myślę, że te 10 meczów, choć to rzeczywiście niewiele, wystarczy żeby stwierdzić, że to byl dobry ruch ze strony United.

rreddevilss (zawieszony) komentarzy: 466913.06.2020, 19:33

Nie rozumiem twoich zarzutów do Maguire, obrona United zrobiła duży progres i zgrała się że sobą, zobaczymy w przyszłym sezonie jak to będzie wyglądać na ta chwile bylo obiecujaco

rreddevilss (zawieszony) komentarzy: 466913.06.2020, 19:19

@Placio:

Maguire jest na miarę United +świetny dowódca i lider, oczywiście cena była bardzo wysoka ale takie realia , Fred natomiast w tym sezonie gral bardzo dobrze a ludzie dalej jadą na opinii za zeszły sezon gdzie gral fatalnie

Rafson95 komentarzy: 1049713.06.2020, 19:11

Faktycznie teraz znalazłem na stronie bbc taki news, że 400tys funtów tyg, co na przestrzeni całego kontraktu da mu 100 mln i czyni go najlepiej opłacanym Brytyjczykiem w historii futbolu.

Ale nadal mi jest jakoś ciężko w to uwierzyć, takie siano Ramseyowi?

burczymucha (zawieszony) komentarzy: 29213.06.2020, 19:09

jak ja k... tego bayernu nie cierpie. juz abstrahujac od tego, ze kiedys nam 10 bramek w dwoch meczach wlepili. licze, ze nie wygraja lm, bo ze bundeslige wygraja to juz wiadomo przed sezonem

Placio komentarzy: 254913.06.2020, 19:07

@rreddevilss
Maguire i Fred nie są transferami na miarę United. Zwłaszcza za takie kwoty.

cieniak14 komentarzy: 171613.06.2020, 18:56

@Rafson95: mógł dostać tyle, bo kwota, która zapłacili wynosiła 0. Po prostu mogli sobie pozwolić na taka pensje, skoro i tak przyszedł za darmo.

Rafson95 komentarzy: 1049713.06.2020, 18:52

Z tym 400tys. Ramseya to jest chyba ściema. Mówią o tym mało wiarygodne źródła.

A jeszcze co do Anglików za granicą to przypomniał mi się Lineker. Tak czy siak dość mało Anglicy podróżują po świecie.

pLYTEK komentarzy: 411413.06.2020, 18:45

A Bruno Fernandes to co ? Pepe ?

Taki komentarzy: 204613.06.2020, 18:37

A może by tak uprzedzić Lipsk oraz Milan i ukraść Tanguya Kouassi za darmo. We Francji piszą, że materiał na gwiazdę. Za free grzech nie spróbować.

rreddevilss (zawieszony) komentarzy: 466913.06.2020, 18:24

I co Ci nie pasuje w tych transferach? Znowu krytykujesz dla zasady nie ogladajac meczow?

enrique komentarzy: 1901813.06.2020, 17:30

Piątek chyba ciągnie za sobą jakąś klątwę. Jak nie gra to wygrywają, jak gra z ławki to często remisują, jak gra w 1-szym to dostają wpier...

Traitor komentarzy: 10287 newsów: 2413.06.2020, 17:21

Z parteyem to od 3 msc same breaking newsy, a co do czego wiekszosc to pewnie wymysly mediow, albo twitterowych ekspertow

Traitor komentarzy: 10287 newsów: 2413.06.2020, 17:20

AFTV to wgl najwiekszy rak jaki istnieje. Wylewaja tam tylko frustracje i robia celebrytow z idiotow. Toksyczny kanal, ktory oddzialowuje na reszte normalnycg kibicow. Jedyne co robia to pluja jadem na wszystkich. Najgorszy ten caly dt jest. Ogladalem chyba w 2013 bylo spoko, ale teraz to kpina. Najlepsze byly filmiki jak wyzywali wengera co 10sec, a jak wyjezdzal ze stadionu to pierwsi jak 10latki zrobic z nim zdjecie

Marcinafc93 komentarzy: 32833 newsów: 113.06.2020, 17:15

@mallen: Lautaro, Partey ambitne plany, a podobno ich budżet na okienko wynosi 0.

Ranczomen komentarzy: 1229613.06.2020, 17:07

Wiecie, jak to jest z transferami Arsenalu o których mówi się przez dłuższy okres czasu.

mallen komentarzy: 2123813.06.2020, 17:04

Barca rusza po Parteya.

Paul77 komentarzy: 972013.06.2020, 17:01

Saul zadeklarował że zostanie w Atletico, więc rosną szanse na transfer Parteya. Obaj grają na tej samej pozycji.

Freo98 komentarzy: 629613.06.2020, 16:57

Kamada co pojechał z obrona herthy xd

Kiepomen komentarzy: 427813.06.2020, 16:54

@cwalin: Niestety w tej społeczności roi się od idiotów, a prowadzący kanał nie dają za bardzo przykładu. Też sobie dałem spokój

rreddevilss (zawieszony) komentarzy: 466913.06.2020, 16:50

@Paul77:

Naszczescie United zmądrzało i dokonuje od pewnego czasu odpowiednich transferow, dlatego Ramsey nam nie grozi

cwalin komentarzy: 235913.06.2020, 16:48

Właśnie przestałem oficjalnie śledzić AFTV.Ten BLM jest tak żenujący że nie mogłem zdzierzyc tych idiotow.Mieszkam w NY a mój znajomy stracił biznes bo bandyci z BLM postanowili spalić jego sklep.Nawet nie rabowali tylko spalili.Zenada.

Paul77 komentarzy: 972013.06.2020, 16:35

@Marcinafc93: chcą go upchać do United.

Marcinafc93 komentarzy: 32833 newsów: 113.06.2020, 16:34

@Paul77: Już podobno wystawiony na sprzedaż, Sarri nie widzi go w składzie

Paul77 komentarzy: 972013.06.2020, 16:31

Jak przeczytałem że Ramsey inkasuje 400 tys euro tygodniowo, to stwierdziłem że na pewno chciał kontynuować karierę w Arsenalu. Nie źle się chłop ustawił

Paul77 komentarzy: 972013.06.2020, 16:28

@Rafson95: Owen Hargreaves chyba z sukcesami w Monachium.

Rafson95 komentarzy: 1049713.06.2020, 16:00

To samo jest z Anglikami i to nawet w dużo większym stopniu. Którzy Anglicy zrobili kariery poza wyspami?

To już było więcej Włochów/Niemców w Anglii niż Anglików gdziekolwiek ;p

Freo98 komentarzy: 629613.06.2020, 15:55

Ale Krzysiu się wepchnął

Theo10 komentarzy: 823213.06.2020, 15:40

@burczymucha: 1 gol na 3 mecze, to jak na skrzydłowego chyba jednak nie najgorzej. :P Rozumiem o co Ci chodzi, ale zarówno Ozil jak i Sane urodzili się w Niemczech. Dodatkowo Sane ma korzenie niemiecko - francuskie.
Ale podoba mi się porównanie. :P

burczymucha (zawieszony) komentarzy: 29213.06.2020, 15:28

@Theo10: sane i ozil - tacy z nich niemcy jak z ksiedza prawiczek
podolski? 19 goli w 60 meczach to nie jest dobry wynik, a z niego tez taki niemiec jak z koziej ;d

jedynym napastnikiem to byl chyba klinsmann, ktory 20 goli w 41 meczach dla totkow strzelil ale to tez bylo jeszcze w XX wieku

niemcy i wlosi to taka dosc specyficzna narodowosc, ktora jest mocna tylko u siebie. zawodnicy ktorzy sprawdzaja sie wszedzie to chyba tacy z ameryki poludniowej glownie brazylijczycy czy argentynczycy

Ranczomen komentarzy: 1229613.06.2020, 15:26

Każdy chyba by chciał, żeby z Wernerem skończyło się, jak z Schurle, ale coś mi się wydaje, że to transfer w punkt.

Theo10 komentarzy: 823213.06.2020, 15:23

@burczymucha: BFG, Sane, Ballack, Ozil na początku czy nawet Podolski. To tak na szybko. Ale faktycznie nie jest ich dużo. Może to wynikać też z tego, że wszystkich najlepszych Niemców hurtowo skupuje Bayern. :D

Paul77 komentarzy: 972013.06.2020, 15:11

Kiełbaski z grilla, dobre piweczko i nadrabiamy zaległości przed TV

burczymucha (zawieszony) komentarzy: 29213.06.2020, 15:08

tak przegladam tabele pl - liverpool 2 zwyciestw potrzebuje, a zagraja kolejno 21 czerwca i 24, wiec jak wygraja oba mecze to beda mieli majstra, dokladnie za 11 dni. everton i crystal palace przeciwnikami, wydaje sie, ze sa do ogrania, ale tez obstawianie po takiej przerwie to wrozenie z fusow

no, w koncu im sie uda tego majstra zdobyc, ale raz na 30 lat to i stary sie nie schla

PrzeArs komentarzy: 278413.06.2020, 15:06

Ciekawie się robi z Upamacano . Logicznym jest że RB Lipsk będzie wolał sprzedać go nam niz Bayernowi . Zobaczymy co na to sam zawodnik i czy sprostamy rzeczywiście finansowo.

Ciekawe czy dziś Pio Pio w końcu odpali od pierwszej minuty .

Paul77 komentarzy: 972013.06.2020, 15:04

@FabsFAN: czyli tam za wiele się nie nagrał,bo to dalej młody człowiek

FabsFAN komentarzy: 25236 newsów: 313.06.2020, 15:03

FabsFAN komentarzy: 25236 newsów: 313.06.2020, 14:57

@Paul77 napisał: "burczymucha: amerykaniec, ale grał od młodych lat w Borussii."