Przegrana w drugim sparingu: Arsenal 2-3 Brentford

Przegrana w drugim sparingu: Arsenal 2-3 Brentford 10.06.2020, 21:58, Patryk Bielski 805 komentarzy

Kanonierzy rozegrali dziś drugi i prawdopodobnie ostatni sparing przed wznowieniem rozgrywek Premier League. W poprzednim pojedynku podopieczni Mikela Artety bez problemów rozgromili Charlton 6-0. Tym razem musieli jednak uznać wyższość rywala i przegrali na Emirates Stadium z Brentford 2-3.

Arsenal dobrze rozpoczął to spotkanie, jednak bramkę mimo kilku dogodnych okazji udało się zdobyć dopiero pięć minut przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę. Strzelcem okazał się Joe Willock.

W przerwie Arteta dokonał pięciu zmian - na boisku pojawili się David Luiz, Ainsley Maitland-Niles, Matteo Guendouzi, Mesut Özil i Alexandre Lacazette. Sytuacja nieco się zmieniła i rywale zaczęli odważniej atakować bramkę gospodarzy.

20 minut przed końcem stan meczu wyrównał Tarique Fosu, pokonując Martineza. Kanonierzy szybko wzięli się jednak do odrabiania strat i niedługo potem ponownie prowadzili. Na listę strzelców wpisał się Alexandre Lacazette.

Niestety końcówka należała do gości. Po stracie piłki Lacazetta, szybką kontrę gości wykończył Halil Dervisoglu, czym doprowadził do wyrównania. Dzieła zniszczenia dokonał na chwilę przed ostatnim gwizdkiem sędziego Shandon Baptiste.

Skład Arsenalu w pierwszej połowie: Leno; Bellerin, Mustafi, Pablo Mari, Tierney; Willock, Ceballos, Saka; Pepe, Nketiah, Aubameyang

Skład Arsenalu w drugiej połowie: Leno; Bellerin, Mustafi, David Luiz, Tierney; Maitland-Niles, Guendouzi, Özil; Aubameyang, Lacazette, Saka

Zmiany:
60' - Martinez za Leno
60' - Sokratis za Bellerina
60' - Holding za Mustafiego
60' - Kolasinac za Tierneya
60' - Nelson za Aubameyanga
60' - Martinelli za Sakę
85' - Coyle za Nelsona

Obejrzyj skrót spotkania

Bradford CityRaport pomeczowy autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
Traitor komentarzy: 10296 newsów: 2415.06.2020, 09:28

Powaznie, final Pucharu Wloch o tej samej godzinie co City-Arsenal :/ Tęskniłem za takimi problemami ^^

mallen komentarzy: 2123915.06.2020, 09:25

@fabregas1987

Gość podobno bardzo wiarygodny jeżeli chodzi o info związane z Atletico.

Ech0z komentarzy: 1040315.06.2020, 09:15

Panowie to już w środę ;D jaram się jak Reksio szynkę

thide komentarzy: 32389 newsów: 185215.06.2020, 06:56

@FaxingBerlin: no wiesz, wróć się na główną

FaxingBerlin komentarzy: 94115.06.2020, 03:30

Pany czy słyszeliście coś z wiarygodnego źródła ,że Kluivert przyjdzie do nas w zamian za Henrikha plus 15 baniek dla Romy? Podobno się dogadali. Dayot , Thomas, Justin wygląda to całkiem całkiem.

fabregas1987 komentarzy: 2577915.06.2020, 01:33

@mallen: to jest jakieś konkretne źródło typu Romano czy Ornstein?
Bo podobnych informacji w ostatnich tygodniach można było przeczytać sporo

Ranczomen komentarzy: 1231515.06.2020, 01:30

Jak się jest młodym Brazylijczykiem/Argentyńczykiem i trochę bramek się strzeli to nie trudno o dobry PR.

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 315.06.2020, 01:16

Tak jak myślałem, ale nie chciało mi się sprawdzać statystyk. Lautaro nie dorasta Polakowi Rodakowi do pięt, ale ma dobry PR

Ranczomen komentarzy: 1231515.06.2020, 01:06

@DawidAFC: Nie podniecaj się xD

RahU (administrator) komentarzy: 5062 newsów: 214315.06.2020, 00:57

@FabsFAN: Krzysio strzelił 35 goli w 62 spotkaniach, grając 1/3 tych spotkań w dużo słabszym zespole. Lautaro Martyniuk strzelił 25 bramek w 67 spotkaniach dla Interu, aspirującego do Scudetto. Sam se odpowiedz.

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 315.06.2020, 00:44

Argentyński Piątek czy polski Lautaro?

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125115.06.2020, 00:40

@Ranczomen: Gościu pyka po 90 minut u Simeone, a ty pytasz czy jest overrated?

@RahU:
Taaak, dzięki za pomoc. Żarty żartami, ale to był istotny kontrakt, więc serio dzia.

Traitor komentarzy: 10296 newsów: 2415.06.2020, 00:09

pis to chociaz cos na dzieci dal, a po tylko kradlo

wujku spokojnie rosol stygnie

RahU (administrator) komentarzy: 5062 newsów: 214315.06.2020, 00:05

@TakKrzysiu: zatrudniłeś w końcu tę DIPLOM KINDERERZIEHERIN OEKONOM?

grzegorz1211 komentarzy: 1028415.06.2020, 00:03

@TakKrzysiu: Albo boisz się o 500+

Traitor komentarzy: 10296 newsów: 2414.06.2020, 23:58

Pierre-Emerick Aubameyang on Arsène Wenger: "It was thanks to him that I came here, the time I had with him will remain a real souvenir. Aside from that, it’s football. Constantly moving and turning. It was certainly an emotional moment, I think everyone felt that." (TF1)

TakKrzysiu komentarzy: 893614.06.2020, 23:57

Ja głosuję na Dude. Jakiś taki pozytywny się wydaje, nie lubię nienawiści i negatywnej energii dotyczącej czegokolwiek. Przynajmniej jeden traktuje wszystkich obywateli na równi, nie dzieli i jakby nawet trochę kochał.

Zresztą zwracam dużą uwagę na gesty i wyraz twarzy.
U niego być może wydaje się, że nie bardzo wierzy w swoją stanowczość, ale to pochopne wnioski. Facet wie co mówi, nie daje się sprowokować, nie ma w nim jadu. Że nie lubi ideologii hwdp to chyba nie jest ujma a plus, Andrzej to pozytywny uśmiechnięty człowiek.

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 314.06.2020, 23:43

Kradzione / podrobka

MadMax14 komentarzy: 266714.06.2020, 23:41

@bocian18: Widzę, że nie tylko ja to znalazłem :D
Też się zastanawiam nad tym.

Ranczomen komentarzy: 1231514.06.2020, 23:23

@FabsFAN: Takie oro Ci zrobie, że może za 5 lat znajdziesz robotę, jak ktoś będzie casting do spotu na prawdziwego kasjera robił.

bocian18 komentarzy: 1565 newsów: 114.06.2020, 23:20

Podróbka czy może rzeczywiście taka promocja?

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 314.06.2020, 23:16

Jezeli dojdzie do otwartej debaty na 3 stacjach z mozliwoscia odpowiedzi swoim rywalom oraz zadawaniu im pytan, to Maliniak jeszcze do drugiej tury nie wejdzie xD

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 314.06.2020, 23:14

@Marcinafc93:
Na twitterku polecial korwinowskim out of context, odpowiadajac zagranicznym mediom xd

Marcinafc93 komentarzy: 32834 newsów: 114.06.2020, 23:14

Ian Wright on Saka's future: "They cannot afford to let a player like this leave, When you look at what Callum Hudson-Odoi has done and he’s a year younger. The contract he signed, Saka’s representatives will be saying: ‘Why should I sign for any less?"
@daznglobal

Marcinafc93 komentarzy: 32834 newsów: 114.06.2020, 23:10

@FabsFAN: Duda codziennie się ośmiesza, je.. plastuś

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 314.06.2020, 23:06

Duda chcial pozyskac wyborcow Konfederacji swoimi komentarzami na temat LPG, a osmieszyl sie na caly swiat xD

mallen komentarzy: 2123914.06.2020, 22:59

3
2
1

Decyzja została podjęta, Atletico pogodziło się z porażka i odejściem Thomasa Parteya. Ghańczyk. Jego przeznaczeniem jest Premier League, a dokładnie Arsenal.

Tiempo De Juego / Ruiz Antonio

Traitor komentarzy: 10296 newsów: 2414.06.2020, 22:32

Co wgl sie dzieje z prawnuczką geniusza w temacie napastnikow Rivaldo, dawno go na stronce nie widziałem

grzegorz1211 komentarzy: 1028414.06.2020, 22:30

@Paul77: W Tottenhamie nie dają takich tygodniówek, a ma już prawie 30 lat. To po co mu znaczna obniżka wynagrodzenia

Traitor komentarzy: 10296 newsów: 2414.06.2020, 22:19

@Paul77:

Noo jakby ciagle grał piętkami i udawał napastnika to im się nie dziwie

Paul77 komentarzy: 976114.06.2020, 21:58

Ponoć Juve zaoferowało Tottenhamowi Ramseya...
Ale by chłopa wyzywali jak by tam poszedł.

PrzeArs komentarzy: 278414.06.2020, 21:58

@FabsFAN: jakoś nigdzie twojego imienia i nazwiska nie mogę znaleźć nawet hehe. Masz tu adekwatną odpowiedz na poziomie : https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=649029649033882&id=113641647032901

RahU (administrator) komentarzy: 5062 newsów: 214314.06.2020, 21:44

softgreat komentarzy: 208114.06.2020, 21:42

RB Leipzig centerback Dayot Upamecano has reportedly decided to join Arsenal, according to reports in Italy.

The 21-year-old picked Arsenal over Milan, Manchester United, and Bayern Munich.

RahU (administrator) komentarzy: 5062 newsów: 214314.06.2020, 21:32

@FabsFAN napisał: ":D Mozna tu znalezc wpisy osobowosci podobnych do PrzeArs:D Polecam"
Kolega @PrzeArs zgłosił Twój komentarz, dwukrotnie :)

Kolego @PrzeArs, tu nie ma się co bulwersować, ja bym na Twoim miejscu napisał do CEIDG czemu Twojej firmy nie ma w rejestrze firm.

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 314.06.2020, 21:14

Dzis 50+ zachorowan na covida w Pekinie:D Karma dla zoltkow

Paul77 komentarzy: 976114.06.2020, 21:11

Jeśli doniesienia medialne się sprawdzą, Upamencano, Partey, Fraser to już dobre wzmocnienia. W erze covid 19 ciaeny piłkarzy spadną i jeśli zarząd nie będzie się ta epidemią zasłaniał, to uda się fajny skład zebrać.
Coutinho, ale wypożyczenie, bez konieczności wykupu jestem za.

PrzeArs komentarzy: 278414.06.2020, 21:08

@Traitor: uffff już myślałem że nie transmitują . Przed chwilą patrzyłem i nie było info na transmisjach na Canal Plus że pokazują mecz. Ale mówię niemożliwe .

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 314.06.2020, 21:07

:D Mozna tu znalezc wpisy osobowosci podobnych do PrzeArs:D Polecam

TakKrzysiu komentarzy: 893614.06.2020, 20:52

Marcinafc93 komentarzy: 32834 newsów: 114.06.2020, 20:33

Four clubs have contacted Partey but he is in talks with Atletico over the renewal and still hasn’t decided his future [@FabrizioRomano]

enrique komentarzy: 1909614.06.2020, 19:40

@Barney: Pamiętam jak kiedyś będąc na 2-gim miejscu w tabeli graliśmy z 5-tym zespołem (spoza czołówki PL). Transmisji nie było, bo C+ puściło mecz United (które wtedy było za nami w tabeli) z przedostatnim zespołem w tabeli.

Pamiętam to bo protestowałem w tej sprawie na FB i forum C+.

kwiatinho komentarzy: 1312814.06.2020, 19:30

@Barney:
Teraz w ogóle nie ma co sprawdzać. Sa 2 mecze o różnych porach po 3 miesiącach przerwy.

Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy :D

Barney komentarzy: 2090214.06.2020, 18:33

Jak Arsenal gra z City, utd, lfc , cfc lub kurami to nie ma co sprawdzać wiadomo na 100% ,że transmituja na canalu

@aaron:
W programie na środę nie ma naszego meczu na żadnym z kanałów c+. Dziwne, ale wygląda na to, że nie transmitują