Raport kadrowy przed meczem z Standard Liege

Raport kadrowy przed meczem z Standard Liege 11.12.2019, 15:41, Damian Fraszczyk 25 komentarzy

Sztab medyczny Arsenalu przedstawił najświeższe informacje dotyczące składu przed jutrzejszym meczem z Standard Liege w ramach rozgrywek Ligi Europy UEFA. Poniżej lista piłkarzy, którzy nie są pewni występu w tym spotkaniu:

Hector Bellerin
Naciągnięcie ścięgna udowego. Hector opuści najbliższy mecz. Jest przygotowywany do meczu z Manchesterem City w najbliższą sobotę.

Dani Ceballos
Uraz lewego ścięgna udowego. Zawodnik ma powrócić do pełnych treningów w połowie grudnia.

Rob Holding
Uraz lewego kolana. Przerwa od treningów z pełnym obciążeniem potrwa około dwa tygodnie.

Shkodran Mustafi
Zawieszony z powodu zebrania trzech żółtych kartek w fazie grupowej Ligi Europy.

Nicolas Pepe
Uraz lewego kolana. Opuści najbliższy mecz. Zostanie przebadany przed meczem z Manchesterem City.

Kieran Tierney
Zwichnięcie prawego ramienia. Obecnie jest poddawany dalszym badaniom.

Granit Xhaka
Wstrząs mózgu. Opuści co najmniej dwa najbliższe mecze.

KontuzjeLiga Europy autor: Damian Fraszczyk źrodło: Arsenal.com
GROMALL komentarzy: 509012.12.2019, 08:31

zaczynamy zabawe w szpital od nowa;)

MarkOvermars komentarzy: 912311.12.2019, 23:44

@Montoya: dostał konkretnie piłka

kuzguwu komentarzy: 538411.12.2019, 22:31

Jak nie było wyników, to nie było kontuzji. Pierwsze zwycięstwo i szpital.

kkam195 komentarzy: 138011.12.2019, 21:22

@tomash473 napisał: "Kontuzja Pepe to niespodzianka, bo nic na to nie wskazywało podczas meczu"
Oprócz tego, że Cresswell(czy kto to tam był) w niego wjechał trzy razy ostrym wślizgiem, to absolutnie nic.

bizooon komentarzy: 687211.12.2019, 19:09

Pepe nam chcial cresswell zepsuc. Widac troche mu sie udalo

fabregas1987 komentarzy: 2577011.12.2019, 18:00

*ofc w bramce zagra Martinez, my bad

fabregas1987 komentarzy: 2577011.12.2019, 17:59

No to ładnie nas przetrzebiło, ale nadal możemy wystawić nienajgorszy skład.

Leno-AMN-Chambers-Sokratis-Kolasinac-Guendouzi-Torreira-Willock-Nelson-Aubameyang-Martinelli

Przy korzystnym wyniku w przerwie, oszczędziłbym naszego kapitana i na drugą połówkę wpuścił Lacazette'a

Montoya komentarzy: 64011.12.2019, 17:57

Kto zrobił krzywdę Granitowi Xhace że dostał wstrząsu mózgu?
Koledzy na treningu? czy podczas meczu z West Hamem bo nie mogłem akurat obejrzeć.

mitmichael komentarzy: 4924311.12.2019, 17:55

Mecz z City jest w niedziele a nie w sobote. Znowu sie nam pilkaze posypali. Jak nie jedno to drugie

@ars111: A z Xhaką byłoby lepiej ? haha :D
Guendo czesto traci piłkę, to fakt, przez to są niebezpieczne akcje przeciwników, ale Xhaka wcale nie jest lepszy, a na dodatek kiwa się ze samym sobą i fatalnie podaje. Szczerze to wolę Guendo, który próbuje coś grać i ciągle się uczy na błędach, zamiast statycznego albańczyka.
A tak poza tym to to z ani jednego, ani drugiego nie będzie dobry defensor, więc Torreira i tak zostaje sam, kto by przy nim nie grał. Francuz ewidentnie ciągnie do przodu i przyśpiesza naszą grę, a Czaka nie robi nic.

johnnycage1909 komentarzy: 106811.12.2019, 17:10

A Mavropanos?

Mihex komentarzy: 2360411.12.2019, 16:49

@ZebDarek: Z WHU, przecie ten rzeźnik mu dwa razy wjechał w nogę. Dwa razy na pomarańczową.

ars111 komentarzy: 25311.12.2019, 16:21

@FilipCz: ta wyjdzie torreira i guendo i mamy pozamiatane

FilipCz komentarzy: 186111.12.2019, 16:06

Bez Xhaki na City, wzmocnienie

ArekKanonier komentarzy: 190011.12.2019, 16:05

Nie mamy dużego pola do manewru. Praktycznie na każdą pozycję mamy kogoś kontuzjowanego.
Myślę , że jeżeli trener będzie chciał dać chłopakom odpocząć to skład będzie wyglądał mniej więcej tak:
Laca
Saka Willock Nelson
guendo Torreira
Kola Luiz Chambers Niles
Martinez

tomash473 komentarzy: 211511.12.2019, 16:04

Wszystko wraca do normyXD Holding szklanka i to z cienkiego szkła. Kontuzja Pepe to niespodzianka, bo nic na to nie wskazywało podczas meczu. Xhaka to już od dawna gra/zachowuje się jakby miał wstrząs mózgu.

ZebDarek komentarzy: 431 newsów: 111.12.2019, 15:58

Co z kolanem Pepe? Kiedy?

zejaz komentarzy: 175611.12.2019, 15:58

@luis008 napisał: "Podobno trenerem Arsenalu ma zostać Paulo Sousa z Girondins Bordeaux"

A lekarzem Roman Kidler ;)

allshaq komentarzy: 43311.12.2019, 15:56

Matko... Jak nie dostaniemy menadżera że światowego topu to zostaniemy drugim evertonem...

luis008 komentarzy: 19111.12.2019, 15:53

Podobno trenerem Arsenalu ma zostać Paulo Sousa z Girondins Bordeaux

majormati komentarzy: 191411.12.2019, 15:48

Zeby za slodko nie bylo po ostatnim spotkaniu, pol skladu wypada na kolejny mecz xD

KapitanJack10 komentarzy: 5374 newsów: 411.12.2019, 15:44