Raport z meczu młodych Kanonierów

Raport z meczu młodych Kanonierów 23.06.2009, 10:49, Michał Kowalczyk 10 komentarzy

Zarówno Theo Walcott, jak i Kieran Gibbs weszli w drugiej połowie zremisowanego 1-1 spotkania z reprezentacją Niemiec. Wynik ten przypieczętował zwycięstwo podopiecznych Stuarta Pearce'a w grupie B Mistrzostw Europy U-21.

Po pięciu minutach na prowadzenie wyszli Niemcy, którzy wykorzystali nieudaną pułapkę ofsajdową Anglików. Bramkarza Watfordu - Scotta Loach'a - pokonał Gonzalo Castro. Bramkę na wagę remisu zdobył piłkarz Evertonu - Jack Rodwell, który główką pokonał golkipera rywali. Miało to miejsce w 29. minucie po rzucie wykonywanym przez Craiga Gardnera.

Theo zmienił w 58. minucie Fraizera Campbella, a Kieran Gibbs zastąpił Andrew Drivera 20 minut przed końcem. Młody Lwy zagrają w piątkowym półfinale z Włochami, Szwecją, Serbią lub Białorusią.

Kieran GibbsReprezentacje U-21Theo Walcott autor: Michał Kowalczyk źrodło: Arsenal.com
Arsenalius komentarzy: 151724.06.2009, 07:53

Mają młodych i utalentowanych piłkarzy.

Szef komentarzy: 1303523.06.2009, 21:53

mysle ze oni licza na ten triumf, zbliza sie dobry okres dla angielskiej pilki reprezentacyjnej

Carim komentarzy: 37423.06.2009, 20:24

Anglia ma fajny składzik.

Mogą powalczyć conajmniej o Finał jak nie o wygrana.

Szef komentarzy: 1303523.06.2009, 17:16

dobrze ze Gibbs troche krocej zagral bo bedzie lepiej przygotowany do nastepnego pojedynku

waldek_89 komentarzy: 573523.06.2009, 16:24

widać dobrze idzie im.

topol95 komentarzy: 152723.06.2009, 13:37

Myślę tak jak mój poprzednik ;)

crisadus komentarzy: 850723.06.2009, 12:41

Pierce ich oszczędzał. Z pewnością w następnym meczu zagrają od początku.

aRamsey komentarzy: 948623.06.2009, 11:30

odpoczywali bo wyjście z grupy mieli już pewne... liczę na ich zwycięstwo w tych mistrzostwach

Kanonierka15 komentarzy: 2185 newsów: 523.06.2009, 11:08

Gdyby Kieran grał od początku ta pułapka ofsajdowa odniosłaby zamierzony skutek. Co do Theo, dobrzę że nie grał od początku.

Polas komentarzy: 55123.06.2009, 11:05

Anglia zagrała wczoraj troszkę w rezerwowym składzie? Czy tylko mi się tak wydawało?