Raport z reprezentacji: Saka strzela dla Anglii!

Raport z reprezentacji: Saka strzela dla Anglii! 03.06.2021, 16:04, Jakub Całka 3 komentarzy

Sezon rozgrywek ligowych dobiegł końca i niektórzy zawodnicy wyjechali na obóz przygotowawczy przed Euro 2020, podczas którego odbywają się mecze towarzyskie.

Reprezentacja Anglii zmierzyła się wczoraj z Austrią. Drużyna Garetha Southgate'a wygrała 1-0, a Bukayo Saka rozegrał pełne 90 minut i zaliczył świetne spotkanie. Strzelił swoją debiutancką bramkę dla Trzech Lwów, która okazała się zwycięską oraz został zawodnikiem meczu.

Kieran Tierney rozegrał 68 minut w spotkaniu Szkocji przeciwko Holandii, które zakończyło się remisem 2-2.

Martin Odegaard również rozegrał pełne spotkanie, a jego Norwegia pokonała Luksemburg 1-0.

Bukayo SakaReprezentacje autor: Jakub Całka źrodło: Arsenal.com
mizio komentarzy: 48904.06.2021, 09:24

Dobrze, że mamy Mikela, to chociaż Pep się zlituje i nie będzie kręcił sagi transferowej z Saką :) A pasowałby mu bardzo.

Kredens komentarzy: 300303.06.2021, 19:30

Dla nas to niedobrze, że go powołali. Teraz bedzie pewnie jeszcze błyszczał na Euro, a potem bedzie cieniował cały następny sezon, bo się dobrze nie przygotuje z braku czasu i bedzie przemęczony. Cała nadzieja w tym, że jest młody i głodny gry

Furgunn komentarzy: 131803.06.2021, 16:42