Raport z wypożyczeń: Afobe znów strzela, Lansbury asystuje

Raport z wypożyczeń: Afobe znów strzela, Lansbury asystuje 08.05.2011, 22:06, 21 komentarzy

Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące młodych gwiazdek Arsenalu grających aktualnie na wypożyczeniach. Podsumowuje on występy zawodników przebywających w Championship, League One i League Two, które właśnie zakończyły swoje rozgrywki. Zawodnicy z tych lig będą teraz powracać do Arsenalu.

Carlos Vela - wszedł na końcowe 7 minut w spotkaniu, w którym jego West Brom przegrał z Wolverhampton 1-3. Miał szansę na bramkę, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału.

Jay Emmanuel-Thomas - wszedł z ławki na ostatnie 34 minuty w spotkaniu, które jego Cardiff City zremisowało z Burnley 1-1. Oddał dwa strzały, które zostały zablokowane.

Henri Lansbury - zagrał ostatnie pół godziny w spotkaniu, w którym jego Norwich City zremisowało z Coventry City 2-2. Zaledwie po 90 sekundach od pojawienia się na murawie zaliczył asystę przy bramce na 2-1. Wystąpił także w poniedziałek, zaliczając ostatnie 12 minut, a jego drużyna wygrała 1-0.

Vito Mannone - z powodu kontuzji nie zagrał w meczu, który jego Hull City przegrał 0-3 z Bristol City.

Sanchez Watt - wszedł z ławki na końcowe 5 minut w spotkaniu, które jego Leeds wygrało z Queens Park Rangers 2-1.

Benik Afobe - zagrał 74 minuty w spotkaniu, które jego Huddersfield Town zremisowało z Brentford 4-4. Benik strzelił czwartą bramkę dla swojego zespołu. Nie jest jeszcze wiadome czy będzie mógł wystąpić w play-offach do których zakwalifikował się jego obecny zespół.

Mark Randall - nie został uwzględniony w składzie Rotherhamu, który pokonał Torquay United 3-1.

Ryo Miyaichi - nie grał, ponieważ Feyenoord nie zakwalifikował się do finału pucharu Holandii.

Francis Coquelin - zagrał 74 minuty w spotkaniu, które Lorient zremisowało z Toulouse 0-0. Zaprezentował się bardzo dobrze, ale brakło mu sił na cały mecz.

Gilles Sunu - niewykorzystana zmiana w spotkaniu Lorient, które zremisowało z Toulouse 0-0.

Armand Traoré - nie grał w tym tygodniu, ponieważ jego Juventus gra dopiero w poniedziałek.

Wellington Silva - niewykorzystana zmiana w spotkaniu, w którym jego Levante przegrało z Athletic Bilbao 2-3.

Pedro Botelho - zagrał pełne 90 minut w spotkaniu, które jego Cartagena zremisowała z Ponferradiną 1-1.

Samuel Galindo - niewykorzystana zmiana w spotkaniu, w którym jego UD Salamanca pokonała Rayo 2-1.

Benik AfobeHenri LansburyWypożyczenia autor: źrodło: Young Guns
Jabkoo komentarzy: 39509.05.2011, 17:13

Oby tylko z Afobe nie było tak samo jak z Simpsonem ...

aresek4d komentarzy: 57609.05.2011, 16:36

ładna bramka Afobe

Ciasteck2 komentarzy: 446709.05.2011, 16:21

Afobe i Lansbury robią duże postępy. Takich ludzi z jajami nam potrzeba!

schade komentarzy: 386209.05.2011, 15:44

Brawo Benik. Jesteś naszą przyszłością!

laskowski19051995 komentarzy: 494509.05.2011, 15:35

Bardzo dobrze spisują się Kanonierzy na wypożyczeniach, oby tak dalej :)

Szef komentarzy: 1303509.05.2011, 13:25

Lansbury to solidny gracz, naprawde super walczak itd i mimo ze mam co do niego watpliwosci to wole jego od Denilsona

WojO komentarzy: 225209.05.2011, 11:09

Lansbury ma zadatki na dobrego piłkarza i z pewnością się wyróżnia, ale według mnie, to za mało na Arsenal. Myślę, że dużo wnosiłbym do drużyn z środka tabeli, natomiast w Arsenalu go nie widzę.

fabregas47 komentarzy: 988 newsów: 209.05.2011, 09:46

wujekbob zdobywać wypożyczenie?

wujekbob komentarzy: 327 newsów: 52208.05.2011, 23:22

RvPersie - Wellington nie gra, bo jest strasznym leniem i cały wolny czas spędza na twitterze i na grze w Football Managera. Moim zdaniem Arsenal nie potrzebuje takiego zawodnika, który zamiast zdobywać wypożyczenie w słabszym klubie woli się opierdzielać.

MateuszK4nonier komentarzy: 440408.05.2011, 22:57

Zawodnicy na duzy minus-- Vela to nie zawodnik na Arsenal,nawet jesli chodzi o wypozyczenie do słabszych lig(zespolow),spojrzmy na Sturridge'a to jest zawodnik jakim powinien byc Vela-chodzi mi o rozegrane mecze,bramki i zespol w jakim gra.Randall to chyba na Polska Lige sie nadaje,a szczerze mowiac wierzylem w niego rok temu.
Zawodnicy na duzy plus++ Ryo nie gral lecz jego poziom jaki prezentuje na wypozyczeniu w Holandii mowi o tym ze niedlugo zobaczymy go w pierwszej jedenastce Kanonierów.Kolejny plus to Afobe ktory co mecz strzela bramke i jest podstawowym zawodnikiem Huddersfield,oby tak dalej.Henri wydaje mi sie ze dostaje za malo szans na gre,choc badz co badz jak wchodzi to czesto asystuje i nawet zdarza mu sie jakas bramka.@ I to tyle zawodnikow na plus i minus, reszta jest wedlug mnie tak pomiedzy i powinna po tym sezonie ponownie wrocic na wypozyczenie(moze poza Cocquelinem).Moze ktorys wybuchnie talentem w przyszlym sezonie.

janiu14 komentarzy: 119508.05.2011, 22:51

Vela jest słabym napastnikiem. wiecej to chyba marnowal tyko Martin Palermo przy rzutach karnych.

Axcel komentarzy: 7408.05.2011, 22:41

wkurza mnie już menedżer West Bromu Albion... Jak można takiego zawodnika jak Vela trzymać na ławce w takim słabym klubie?

fabregas1987 komentarzy: 2577008.05.2011, 22:38

Afobe to niewatpliwie przyszlosc arsenalu, ale jak narazie - transfery panie Wenger !

damian199656 komentarzy: 762608.05.2011, 22:33

Randall błahahahaha, znów na trybunach. Afobe jeszcze 1 sezon na wypożyczeniu w lepszym klubie, a Lansbury do Arsenalu

RvPersie komentarzy: 1145808.05.2011, 22:31

dziwi mnie że Silva nie zagrał ani minuty no ale cóż, ma czas... zastanawia mnie tylko co u nas Randall robi? który to już raz wgl. nie ma go w protokole..?

TOmm1 komentarzy: 121508.05.2011, 22:14

Afobe świetnie się rozwija. Jak dla mnie Lansbury dostaje za mało szans w Norwich City. W przyszłym sezonie Wenger mógłby mu dać parę razy zagrać w 1 składzie.

szym254 komentarzy: 255608.05.2011, 22:13

przepraszam, chciałęm napisąc co się z tobą dzieję ?

szym254 komentarzy: 255608.05.2011, 22:09