Raport z wypożyczeń: Balogun zadebiutował w Middlesbrough

Raport z wypożyczeń: Balogun zadebiutował w Middlesbrough 17.01.2022, 13:53, Dawid 18 komentarzy

W trakcie minionego weekendu dziewięciu wypożyczonych piłkarzy Arsenalu zaliczyło występy w swoich tymczasowych klubach. Sprawdźmy, jak sobie poradzili.

w 27. kolejce Championship Middlesbrough podejmowało na swoim obiekcie drużynę Reading. W 67. minucie spotkania na boisku zameldował się Folarin Balogun, tym samym notując swój pierwszy występ w nowych barwach. Gospodarze wyszli zwycięsko z tej konfrontacji 2-1, dzięki dubletowi Matta Crooksa. Dla gości zaś trafił Andy Carroll.

Lucas Torreira był bardzo zapracowany w tym tygodniu, bowiem odnotował dwa wymagające spotkania. W 21. serii gier Serie A rozegrał pełny mecz przeciwko Torino, przegrany 0-4. Kilka dni później występował przez 120 minut w Pucharze Włoch, gdzie jego Fiorentina ostatecznie pokonała Napoli 5-2, awansując do ćwierćfinału tych rozgrywek.

W 1/8 Pucharu Króla Real Betis ugościł na swoim stadionie Sevillę, którą zdołał pokonać 2-1, tym samym przechodząc do dalszej fazy tego turnieju. Héctor Bellerín wyszedł w pierwszym składzie, ale został zmieniony w 1. połowie rywalizacji po 39. minutach z powodu urazu.

Reiss Nelson zaliczył 68 minut na placu gry w przegranym przez jego Feyenoord meczu z Vitesse 0-1 w ramach 19. kolejki Eredivisie.

Podczas 21. kolejki włoskiej ekstraklasy Roma pokonała u siebie Cagliari 1-0. Ainsley Maitland-Niles wystąpił w tym spotkaniu od samego początku, ale został zmieniony przez Jose Mourinho w doliczonym czasie drugiej odsłony rywalizacji.

W 19. serii gier niemieckiej Bundesligi Stuttgart poległ na swoim obiekcie RB Lipsk 0-2. W barwach gospodarzy, w pierwszym składzie wyszedł Dinos Mavropanos, który został zmieniony w 82. minucie meczu.

William Saliba oraz Matteo Guendouzi zaliczyli pełne 90 minut dla Marsylii w zremisowanym spotkaniu 1-1 z Lille w 21. kolejce Ligue 1. W trakcie tego meczu nasz pomocnik został ukarany żółtą kartką w 3. minucie gry.

Matt Smith rozegrał całe spotkanie w przegranej przez jego Doncaster rywalizacji z Wigan 1-2 w ramach 28. serii gier League One.

Raport z wypożyczeńWypożyczenia autor: Dawid źrodło: arsenal.com
Tokar komentarzy: 30918.01.2022, 18:47

@varatas: Pisałem już że ceny życzeniowe. Wiadomo że ciężko sprzedać wszystkich i to w dobrych pieniądzach.

Co do drugiej części to ogladam zarówno L1 jak i BL. Saliba wróci do Arsenalu i jeszcze bedzie stanowił o sile zespołu razem z Gabrielem i Benem. Natomiast Mavro raczej szansy nie dostanie ( nie gramy 3, a i Stuttgart traci mnóstwo goli, jak rotują w obronie to głownie Mavro). W związku z czym uważam ze jakby udalo się na nim zarobić 10mln to bedzie sukces.

varatas komentarzy: 256517.01.2022, 17:56

@Tokar: Widać, że masz pojęcie ostre o tym co piszesz. Całe wyliczenia oparte na Fifie 22 chyba. Mavropanos 8 mln i nara, a Saliba zostaje - no to pozdro widać, że oglądasz ich mecze.

Tokar komentarzy: 30917.01.2022, 17:05

@kubex: bardzo zyczeniowe :) ja wiem ze +- 5-8 mln u kazdego w gore:P

kubex komentarzy: 574617.01.2022, 16:42

@Tokar: te kwoty to takie mało realne i życzeniowe :)

kubex komentarzy: 574617.01.2022, 16:41

@kuade napisał: "Ciekaw jestem czy Guendouzi wróci do łask. Jest to kolejny zawodnik, który czasem wydaje się, że ma nierówno pod sufitem, ale W Arsenalu zawsze biegał najwięcej, walczył i często był jasnym punktem, pamiętając o jego wieku, teraz w Marsylii gra tak na prawdę wszystko, trener wystawia 11 zaczynając od niego."

W sumie chyba zależy głównie od niego... jakby głowa nabrała pokory i rozumu to kto wie ale szczerze w to wątpie...

Tokar komentarzy: 30917.01.2022, 16:38

F. Balogun - powrót po sezonie i kolejne wypożyczenie minimum na pół roku, ale na wyższy poziom - PL/Bundesliga.

L. Torreira - oby wylicytować za niego 22-20 milionów funtów.

H. Bellerin - 25 milionów i idz gdzie chcesz...

R. Nelson - powrót do klubu, pół roku na próbę i albo wypożyczenie dalsze albo zostaje z nami

AMN - 20 milionów i dzieki za tyle lat współpracy

D. Mavropanos - 8-10 milionów i dziekujemy.

W. Saliba - powrot do nas

M. Guendouzi - 30-35 milionów i nara... mimo dobrej gry to chaos w glowie...

kuzguwu komentarzy: 538417.01.2022, 16:18

Oby niedługo Folarin zaczynał w 11

kuade komentarzy: 73717.01.2022, 14:55

Furgunn komentarzy: 921417.01.2022, 14:53

@jedi133: tego nie wiadomo.

DeWu komentarzy: 85417.01.2022, 14:40

Módlmy się, żeby Stuttgart spadł z ligi. Klauza Mavro jest tak niska jak poziom błyskotliwości Edu.

jedi133 komentarzy: 146917.01.2022, 14:33

@Vengerberg: takimi rzeczami się nie chwalę. Poczekasz, sam zobaczysz.

zanny komentarzy: 46917.01.2022, 14:32

Nelson w każdym z tych meczów zanotował 5+ strat/nieudanych dryblingów.

Boro wygrało ten mecz po wejściu na boisko Baloguna czyli musiał coś dać od siebie.

Kibice Romy natomiast oceniają dotychczasowe dwa występy Maitlanda-Nilesa pozytywnie. Gdyby Abraham potrafił strzelać to nasz kanonier miałby już jakaś asystę na koncie :)

Easy369 komentarzy: 5317.01.2022, 14:23

Nelson 12 meczy (większość z ławki) i 1 asysta... Masakra jak na gościa, który ma świetnie ułożoną nogę i gra w bardzo ofesywnej holenderskiej lidze. Oby odpalił, bo potencjał ma i fajnie gdybyśmy na nim coś zarobili.

Vengerberg komentarzy: 51317.01.2022, 14:17

@jedi133: ciekawe skad masz info xD

gunner1104 komentarzy: 2617.01.2022, 14:16

Z AMN było odwrotnie. Wyszedł w podstawowym składzie i został zmieniony w 94 minucie meczu. To jego zmiennik zaliczył tylko kilkanaście sekund występu

jedi133 komentarzy: 146917.01.2022, 14:15

Jedynie Balogun może jeszcze u nas zagrać. Reszta nie znajduje się w planach Artety.

Calyn komentarzy: 191617.01.2022, 14:09

Nie qiem skad te rewelacje o podnoszeniu sie z lawki AMN qle chłopak gra w pierwszym skladzie od pojawienia się w Rzymie

Koti komentarzy: 127717.01.2022, 13:59