Raport z wypożyczeń: Bartley z medalem Scottish PL

Raport z wypożyczeń: Bartley z medalem Scottish PL 16.05.2011, 15:30, 23 komentarzy

Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące młodych gwiazdek Arsenalu grających aktualnie na wypożyczeniach.

Carlos Vela

Nie został uwzględniony w składzie West Bromu, który pokonał Everton 1-0.

Jay Emmanuel-Thomas

Rozegrał 90 minut w spotkaniu, które jego Cardiff zremisowało z Reading 0-0. Był to pierwszy mecz play-offów o awans do Premier League.

Benik Afobe

Zagrał 87 minut spotkaniu, które jego Huddersfield zremisowało z Bournemouth 1-1. Zagrał jako samotny napastnik. Mógł rozstrzygnąć spotkanie w końcówce, ale poślizgnął się w kluczowym momencie. Był to pierwszy mecz play-offów o awans do Championship.

Ryo Miyaichi

Rozegrał pierwsze 45 minut spotkania, które jego Feyenoord zremisował z NEC Nijmegen 1-1. Był to zarazem ostatni mecz sezonu dla holenderskiego klubu. Jego przedwczesne opuszczenie boiska wymusiła kontuzja jakiej nabawił się w pierwszej połowie. Ryo będzie próbował zdążyć wykurować się na zgrupowanie kadry Japonii do lat 22-óch, które odbędzie się w przyszłym miesiącu.

Francis Coquelin

Zagrał pełne 90 minut w spotkaniu, które jego Lorient zremisowało z Marsylią 2-2. Zaliczył kolejny świetny występ w barwach francuskiego klubu.

Gilles Sunu

Nie został uwzględniony w składzie Lorient, które zremisowało z Marsylią 2-2.

Wellington Silva

Nie został uwzględniony w składzie Levante, które zremisowało z Valencią 0-0.

Pedro Botelho

Rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu, które jego Cartagena zwyciężyła z Gironą 1-0. Pedro maił ogromny wpływ na wynik, ponieważ to po faulu właśnie na nim padła bramka z rzutu karnego. Za ciekawostkę z tego spotkania można uznać fakt, iż w drugiej połowie meczu, aż czterech piłkarzy Girony wyleciało z boiska.

Kyle Bartley

Anglik oczywiście nie grał, ale warto odnotować fakt, iż po meczu Rangers-Kilmarnock 5-1, odebrał medal zwycięzcy Scottish Premier League.

Kyle BartleyRyo MiyaichiWypożyczenia autor: źrodło: Young Guns
fabregas1987 komentarzy: 2581516.05.2011, 20:20

brawo dla Bartley'a ...
a tam w Szkockiej to fajnie wyglada:
1. Rangers - 93 pkt.
2. Celtic - 92 pkt.
3. Hearts - 69 (?) pkt. ;) zupelnie jak w Primera Divison ...

damian199656 komentarzy: 762616.05.2011, 19:52

Coquelin powinien dostać już szanse na 1 skład

KondzioElite komentarzy: 618716.05.2011, 19:39

Może dajemy WBA Vele na kolejny sezon, a sami zabieramy Odemwingiego za promocyjną cenę? ;p

clash123 komentarzy: 188416.05.2011, 19:29

ehhhh, Celci tak dali ciala w poprzedniej kolejce, jak mozna bylo oodac tytul rangersom , przegrywajac u siebie z inverness ???

Leehu komentarzy: 1049616.05.2011, 18:56

Gratulacje dla Bartleya, przynajmniej on coś zdobył, więc chyba nie żałuje że był wypożyczony. W Arsenalu raczej na medal nie mógłby liczyć chociaż CC, może.

karlo komentarzy: 906916.05.2011, 18:41

JET i RYO powinni już w przyszłym sezonie zacząć troszkę grać w pierwszym składzie u nas.

scKanonier94sc komentarzy: 318916.05.2011, 17:42

Vela jest lepszy i to duzo inny klub i tam sie powinien sprawdzic a jaak mu nie wyjdzie no to coz ...

janiu14 komentarzy: 119516.05.2011, 17:30

vELA A oDAMWINGIE TO JEDNAK NIE TA SAMA KLASA. DLATEGO SIEDZI NA ŁAWCE.. MOZE COS TAM STRZELI ALE MARNUJE SERYJNIE STRZALY NAWET NA PUSTA BRAMKE:/

aresek4d komentarzy: 57616.05.2011, 17:28

Miyaichi dobrze ze sie ogrywa

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 316.05.2011, 17:26

Coquelin zaliczył dobry/bardzo dobry, ale nie świetny występ. Popełnił kilka błędów, ale z biegiem czasu było coraz lepiej.

aRamsey komentarzy: 948616.05.2011, 17:02

Byleby nam tylko nie podkradli Bartleya, Arsen powinien albo dać mu szanse w przyszłym sezonie albo wypożyczyć do klubu PL

TOmm1 komentarzy: 121516.05.2011, 16:32

Vela i Silva marnują sie na tych wypożyczeniach. Brawa dla Bartleya za tytuł i Coquelina za występ. Ciekawe czy tak kontuzja Ryo jakaś poważna. 4 czerwa w jednej drużynie ;oooo nice.

Ciasteck2 komentarzy: 446716.05.2011, 16:24

Chyba jedyny Kanonier, który coś osiągnął od wielu lat. No i jeszcze Lansbury, bo pomógł wywalczyć awans ;)

chica10 komentarzy: 1745 newsów: 216.05.2011, 16:07

Nie rozumiem czemu Vela nie gra w podstawie, przecież im tam już dupy ratował, a teraz nawet na ławce nie siedzi.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952116.05.2011, 16:06