Raport z wypożyczeń: Bendtner kontynuuje strzelecką passę

Raport z wypożyczeń: Bendtner kontynuuje strzelecką passę 02.04.2012, 14:09, Adam Cygański 28 komentarzy

Każdego sezonu młodzi Kanonierzy wysyłani są do innych klubów w ramach wypożyczenia, aby zdobyć bezcenne doświadczenie. Obecnie 20 zawodników Arsenalu przebywa w innych klubach.

Oto jak zaprezentowali się podczas weekendu:

Nicklas Bendtner

Manchester City 3-3 Sunderland

Bendtner rozegrał pełne 90 minut meczu, w którym obie ekipy, po bardzo ciekawym spotkaniu podzieliły się punktami. Bendtner w doliczonym czasie pierwszej połowy zdobył bramkę - 7. w obecnym sezonie Premier League - a w 55. minucie zaliczył asystę przy golu Sebastiana Larssona.

Carlos Vela

Real Sociedad 4-0 Rayo Vallecano

Vela rozegrał całe spotkanie, a w 53 minucie zdobył bramkę, ustalając tym samym wynik spotkania na 4-0. Był to 7. gol Meksykanina w tym sezonie.

Ryo Miyaichi

Wolves 2-3 Bolton

Miyaichi rozegrał 76 minut meczu, w którym jego drużyna odniosła bardzo ważne zwycięstwo nad Wolverhampton.

Craig Eastmond

Stevenage 1-1 Wycombe

Eastmond grał cały mecz, a jego drużyna w 94. minucie spotkania uratowała 1 punkt.

West Ham 2-4 Reading

Afobe pojawił się na boisku na ostatnie 8 minut meczu.

Chuks Aneke

Sheffield Wednesday 2-0 Preston

Aneke pojawił się na boisku na ostatnie 28 minut meczu.

Wellington

Alcoyano 2-1 Sabadell

Wellington zagrał w całym spotkaniu.

Denilson

Ituano 2-4Sao Paulo

Denilson po raz kolejny rozegrał całe spotkanie, a jego zespół po raz kolejny odniósł zwycięstwo i aktualnie znajduje się na 1. miejscu w tabeli.

Pedro Botelho

Valencia 1-1 Levante

Botelho został zmieniony w 89. minucie meczu.

Samuel Galindo

Gimnastic Tarragona 1-1 Barcelona B

Galindo pojawił się na boisku na ostatnie 14 minut meczu.

Sanchez Watt

Burton Albion 0-0 Crawley

Watt pojawił się na boisku na ostatnie 16 minut spotkania.

Henri Lansbury

Lansbury spędził cały mecz na ławce rezerwowych.

Andriej Arszawin

Spartak Moskwa 1-2 Zenit St. Petersburg

Arszawin nie znalazł się w kadrze swojego zespołu na mecz z Dynamem Moskwa.

Joel Campbell

Lorient 0-1 Evian TG

Campbell nie znalazł się w kadrze swojego zespołu na mecz z Evian TG.

Kyle Bartley

Mothewrwell 1-2 Glasgow Rangers

Bartley powrócił do pierwszego składu po kontuzji i rozegrał całe spotkanie.

Rhys Murphy

Sheffield Wednesday 2-0 Preston 0-0 Bury

Murphy nie znalazł się w meczowej 18-stce.

Sean McDermott

Leeds 0-2 Watford

McDermott nie znalazł się w meczowej 18-stce.

Wypożyczenia autor: Adam Cygański źrodło: Arsenal.com
KanonierTH1411 komentarzy: 482803.04.2012, 19:52

Frusciante
On jest obrońca, tylko czasem gra na LP. U nas były liczony tylko jako LO bo do środka jest zdecydowanie za słaby, na skrzydle też nie miałby najmniejszych szans na jakąkolwiek grę. Zrezta do obrony też jest za słaby, to nie jest poziom Arsenalu, tylko ci najwyżej średniaka ligowego w Hiszpanii. Wenger przez tyle lat nawet się nie pokwapił żeby go choćby raz dać mu szansę.

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 403.04.2012, 10:50

Jak dobrze że Bartley wraca i gra. W następnym sezonie MUSI u nas być!

piti16 komentarzy: 209903.04.2012, 10:41

carlosie velo wracaj do nas

widze cie razem z joelem i welinngtonem na mecze pucharowe w ataku byście wymiatali

The0dore komentarzy: 17403.04.2012, 09:42

@Maniu
Ty faktycznie :D

Kaltinor komentarzy: 48103.04.2012, 07:36

"Andriej Arszawin
Arszawin nie znalazł się w kadrze swojego zespołu na mecz z Dynamem Moskwa". Spartak czy Dynamo?
"Rhys Murphy
Sheffield Wednesday 2-0 Preston 0-0 Bury"

Co do zawodników, z wypożyczonych czadu dał przede wszystkim Benio ;)

Maniu komentarzy: 442 newsów: 102.04.2012, 22:41

Tylko mi się wydaje że przy wellingtonie jest zdjecie ox'a?

Dekarz123 komentarzy: 118602.04.2012, 21:37

Widać że Arshavin wraca do formy

Dekarz123 komentarzy: 118602.04.2012, 21:35

Szkoda mi Arshavina że nie rozegrał całego meczu

malyglod komentarzy: 649102.04.2012, 20:27

Ogólnie nieźle to wygląda, szkoda mi tylko Lansburego bo nie gra wiele, jakąś 1/3 wszystkich spotkań. Arsha też nieciekawie.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125102.04.2012, 20:04

Widać jak Arshavin się odbudowywuje ;]

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 102.04.2012, 19:10

Haha, Denilson wymiata :p

Frusciante komentarzy: 88602.04.2012, 17:18

@Arsenal_1886
Lol. Jest to gracz młody, a po kontuzji często trzeba trochę czasu by wrócić do formy. Co za dziecko to pisało. Szkoda mi tego fana Ranger'sów.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952102.04.2012, 16:09

Dla mnie Bartley jest już skończony w tym zespole.To co dziś zagrał to jest po prostu dramat, nawet już piłki nie potrafi zagrać.To nie ten sam zawodnik co w pierwszym sezonie u Siwego.

Komentarz jednego z fanów Glasgow Rangers po meczu z Motherwell .

mitmichael komentarzy: 4924302.04.2012, 16:08

Moze jak nie bedzie transferu napastnika bo Benio wroci na ławke do Nas - na pewno nie bedzie chciał ale jak sie nikt po Niego nie zglosi to nie bedzie mial wyboru. No chyba, ze jakiegos innego napastnika sciagniemy - bo Podolski przychodzi raczej nie po to by byc zmiennikiem Robina

Frusciante komentarzy: 88602.04.2012, 15:53

@Kanonier
Botelho to jest przecież pomocnik, a nie obrońca.

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 102.04.2012, 15:53

@klinka12

Bo jest słaby?

Uważacie że każdy młody zawodnik z Arsenalu na wypożyczeniu jest super-pro-mega koksem? Niestety, tylko kilku takich mamy. A reszta ledwie łapie się na ławkę do przeciętnych klubów.

damian199656 komentarzy: 762602.04.2012, 15:46

Botelho grał z Valencią?!?!!?

Frusciante komentarzy: 88602.04.2012, 15:19

@KanonierTH1411
Bartley to jest nasz przyszły nominalny środkowy obrońca.

mati96 komentarzy: 116602.04.2012, 15:18

Bendtner i Vela rozegrali się to bardzo dobrze niech strzelają dużo bramek

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 102.04.2012, 15:17

Nie rozumiem czemu Lansbury nie dostaje szansy.

KanonierTH1411 komentarzy: 482802.04.2012, 15:11

paci014
Pedro Botelho się nie przyda. Nawet u nas nie zadebiutował, mamy Gibbsa, Santosa i pewnie dołączy do nas ten młodziutki 16 czy teraz już 17-letni anglik z Southampton. Tylko Ryo, Afobe, Aneke i Yennaris powinni zostać w klubie. Ewentualnie jeszcze Bartley, ale on mia więcej kontuzji niż kiedyś Robin podczas sezonu. Campbellowi też nie idzie, miał dobry początek a teraz słabiutko. Ale jeśli nie radzi sobie w Lorient to nie wróży nic dobrego.

Ciekawe czemu Aneke i Afobe tylko z ławki. Afobe bardzo długo nie grał, mało trenował z pełnym obciążeniem, może nie wytrzymuje kondycyjnie bo teraz co 3 dni grali. Aneke też nic innego mi do głowy nie przychodzi, w debiucie bramka cały czas w podstawie, może też miał trochę odpocząć.

mallen komentarzy: 2123902.04.2012, 14:53

Właśnie co się dzieje z Arshavinem? Bodajże to już 2 mecz gdy go nie ma w szerokiej kadrze na mecz.

Kangur96 komentarzy: 158602.04.2012, 14:31