Raport z wypożyczeń: Coquelin zalicza debiut

Raport z wypożyczeń: Coquelin zalicza debiut 16.08.2010, 12:56, Tomasz Socha 5 komentarzy

W ubiegły weekend wszyscy czterej wypożyczeni z Arsenalu młodzi piłkarze mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności. Debiuty zaliczyli wypożyczony do Lorient - Francis Coquelin i grający obecnie w Sheffield United - Kyle Bartley.

Kyle Bartley

Sheffield United 0-3 QPR

Sobota, 14.08

19-latek zagrał całe 90 minut w meczu Sheffield – QPR, jednak nie pomógł on znacząco swojej drużynie, która przegrała na własnym boisku 0:3. Wynik spotkania został ustalony po 25 minutach gry, a bramki zdobywali Hogan Ephraim, Jamie Mackie i Adel Taarabt.

Francis Coquelin

Lorient 1-2 Nice

Francis Coquelin wszedł na murawę w drugiej połowie (67 min.) za strzelca jedynej, tego dnia, bramki dla Lorient - Yanna Jouffre. Jednak jego ekipa przegrała pierwsze spotkanie w tym sezonie. Bramki dla Nicei strzelili Ismael Gace i Loic Remy.

Sanchez Watt

Nottingham Forest 1-1 Leeds United

Niedziela, 15.08

Sanchez Watt rozegrał całe spotkanie w barwach Leeds, a jego drużyna zremisowała na wyjeździe 1:1 z Nottingham. Bramkę dla Nottingham strzelił w 9 minucie Dexter Blackstock, a w 36 wyrównał Lloyd Sam. Sanchez Watt wyróżnił się w tym spotkaniu otrzymaniem żółtej kartki w 81 minucie.

Luke Freeman

Bristol Rovers 2-1 Yeovil

Luke Freeman także rozpoczął spotkanie od pierwszej minuty i także ujrzał żółtą kartkę (18 min), a jego drużyna – Yeovil przegrała na wyjeździe z Bristol Rovers 2:1. Młody napastnik został zmieniony w 43 minucie meczu z powodu kontuzji. Bramki w tym spotkaniu strzelali: dla Briston - Jo Kuffour i Byron Anthony, a dla Yeovil honorowe trafienie zaliczył Adam Virgo.

Wypożyczenia autor: Tomasz Socha źrodło: Arsenal.com
Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56716.08.2010, 23:06

Coquelin nie zaliczy występu do udanych. Po wejściu sfaulował przeciwnika na skraju pola karnego, a Loic Remy zamienił rzut wolny na gola.

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1516.08.2010, 14:18

Z tej czwórki najbardziej liczę na Watta. Myślę, że ma zadatki na bardzo dobrego napastnika.

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12616.08.2010, 13:51

Ocenianie zawodników przez oficjalną stronę byłoby skrajnie nieprofesjonalne, a statystyki i tak wiele nie mówią. Od opinii są blogi jak YG czy Bird's Youth.

chelmianinl komentarzy: 28 newsów: 40316.08.2010, 13:29

niestety na oficjalnej stronie arsenalu nie pisze sie wiecej o wypozeczeniach mlodzikow, a meczow tych klubow, w ktorych oni graja, nie bardzo jest jak ogladac

maniek56 komentarzy: 300716.08.2010, 13:10

Fajne są te raporty z wypożyczeń ale niewiele mówią, dobrze byłoby gdyby poza informacjami o kartkach, bramkach i minutach spędzonych na boisku podawać po prostu czy dany zawodnik grał dobrze, czy był widoczny na boisku, czy strzelał celnie, czy podawał celnie, czy może grał bardzo słabo.