Raport z wypożyczeń: dwa gole Simpsona

Raport z wypożyczeń: dwa gole Simpsona 21.09.2009, 15:55, Maciej Lewandowski 16 komentarzy

Młodzi Kanonierzy, którzy spędzają obecny sezon na wypożyczeniach, rozegrali kolejne spotkania w swoich obecnych klubach. W tym tygodniu najlepsze wrażenie pozostawił po sobie Jay Simpson, który strzelił dwie bramki w wyjazdowym meczu z Cardiff City. Młody Anglik jeszcze przed przerwą zdążył dwa razy pokonać bramkarza gospodarzy i, jak się później okazało, ustalił wynik spotkania na 2:0 dla Queens Park Rangers.

Jay Emmanuel-Thomas niedawno przedłużył swój pobyt w ekipie Blackpool. Pomocnik rodem z Londynu w ostatniej kolejce zagrał przez 25 minut, a jego drużyna pokonała na wyjeździe Nottingham Forest 1:0 po bramce Charliego Adama.

Henri Lansbury rozegrał całą pierwszą połowę w meczu, w którym jego Watford podejmowało Leicester City. Po 45 minutach goście prowadzili już 2:0, dzięki dwóm trafieniom Matty'ego Fryatta. Po przerwie Watford kompletnie zmieniło swoją grę i po dwóch bramkach Helgusona oraz golu Grahama objęło prowadzenie 3:2. Gospodarzom nie udało się jednak dowieźć go do końca, ponieważ w doliczonym czasie gry N'Guessan strzelił dla Leicesteru i mecz zakończył się remisem.

Havard Nordtveit rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu przeciwko Bayernowi Monachium. Faworyzowani Bawarczycy pokonali FC Nurnberg 2:1 po golach Olicia i van Buytena. Dla gości honorowe trafienie zaliczył Maxim Choupo-Moting.

Jay SimpsonWypożyczenia autor: Maciej Lewandowski źrodło: Arsenal.com
grabos komentarzy: 59222.09.2009, 12:09

Brawo ;)))

waldek_89 komentarzy: 573521.09.2009, 22:25

brawa dla Simpsona!!;D 2 gole...hm..?! bardzo dobrze, co do reszty to miło że grają i nabierają doświadczenie

IronHide_AFC komentarzy: 164221.09.2009, 21:15

Havard Nordtveit najbardziej mnie cieszy Norynberg jest nie spełnione od czasów 05r. a Norweg znalazł świetnego pracodawce

aRamsey komentarzy: 948621.09.2009, 19:54

maniek56---> a od kiedy JET jest DP??? bardzo ciekawe....

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 321.09.2009, 19:28

Bardzo dobrze się spisują. Oby tak dalej!

Henry12 komentarzy: 41921.09.2009, 19:14

Świetna informacja.. !! Szczegolnie jesli chodzi o Simpsona ! :)

Kanonierka15 komentarzy: 2185 newsów: 521.09.2009, 18:38

Znakomicie, że Nordveit gra w pierwszej jedenastce klubu z Bundesligi. Przyzwyczaja go to do dużej presji i ogrywa się z najlepszymi.

topol95 komentarzy: 152721.09.2009, 18:11

Brawa dla Simpsona. Mam nadzieję ,że z Nordveita będzie dobry obrońca. Jest młodym zawodnikiem ,a już jest podstawowym graczem drużyny z Bundesligi.

Szef komentarzy: 1303521.09.2009, 17:09

no to super ze Simpson zaczyna powoli strzelac, mysle ze bedzie z niego duza pociecha juz nie dlugo

Hubert89 komentarzy: 83221.09.2009, 16:59

brawo :)

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11521.09.2009, 16:51

Jay to wielki talent. Robi coraz większe postępy na wypożyczeniu, co skłania do tego, żebyśmy dali mu szansę. Niestety póki co w naszej kadrze znajdują się potencjalnie lepsi zawodnicy, ale mam nadzieję, że z meczu na mecz będzie grał coraz lepiej, wróci do Arsenalu i będzie strzelał dla nas bramki. :)

maniek56 komentarzy: 300721.09.2009, 16:49

Nordtveid będzie świetnym piłkarzem, myślę że już w przyszłym sezonie powinien grać w Carling Cup FA Cup później może już być zmiennikiem dla Gallasa i Vermaelena, liczę też bardzo na Emmanuela Thomasa, kiedyś będzie świetnym DP.

Gresiex komentarzy: 72021.09.2009, 16:38

Najbardziej licze na Nordveit'a, oby chłopak grał jak najdłużej i najwięcej w wyjściowce

aRamsey komentarzy: 948621.09.2009, 16:13

no no Nordveit po powrocie będzie pukał do pierwszej '11'

KyLoS90 komentarzy: 11321.09.2009, 16:11

Da się gdzieś obejrzeć jego bramki?

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223721.09.2009, 15:57

Jay bedzie juz niedlugo wielkim napastnikiem i na miejscu Bendtnera balbym sie Simpsona bo jak dla mnie bedzie on lepszy od Nicklasa i wygryzie go z pozycji.