Raport z wypożyczeń: Dwóch Kanonierów asystuje

Raport z wypożyczeń: Dwóch Kanonierów asystuje 14.09.2009, 18:53, Maciej Lewandowski 15 komentarzy

Czterech młodych piłkarzy Arsenalu Londyn spędza aktualny sezon na wypożyczeniach. Co ważne, nie dbają tam jedynie o odpowiednią temperaturę ławki rezerwowych, ale wychodzą w podstawowych jedenastkach swoich zespołów i zdobywają cenne doświadczenie. Tak było między innymi w ostatni weekend, kiedy to każdy z wypożyczonych Kanonierów rozpoczął swój mecz od pierwszej minuty.

Jay Simpson:

Anglik zaliczył pełne 90 minut oraz asystę przy wyrównującej bramce Wayne'a Routledge'a. Zespół Queens Park Rangers, którego barwy w tym sezonie reprezentuje Simpson zremisował u siebie z Peterborough 1:1.

Henri Lansbury:

Młody pomocnik rozegrał 85 minut w spotkaniu, w którym jego Watford podejmowało ekipę Barnsley. Gospodarze wygrali 1:0, a Lansbury miał swój wkład przy zwycięskiej bramce, ponieważ to on wywalczył rzut wolny, który na gola zamienił Danny Graham.

Jay Emmanuel-Thomas:

Osiemnastolatek zagrał w pełnym wymiarze czasowym w wyjazdowym spotkaniu z Leicester City. Emmanuel-Thomas miał walny udział przy bramce Blackpool, jednak dwa trafienia Matty Fryatta sprawiły, że to gospodarze mogli cieszyć się z trzech punktów.

Havard Nordtveit:

Norweg mógł dopisać kolejne 90 minut na swoje konto. FC Nurnberg, którego zawodnikiem Nordtveit jest w tym sezonie, zaliczyło dopiero pierwszą wygraną w tym roku, pokonując Borussię Mönchengladbach. Peer Kluge wyprowadził gospodarzy na prowadzenie już w 6 minucie i, jak się później okazało, ustalił wynik spotkania.

Arsenal RezerwyWypożyczenia autor: Maciej Lewandowski źrodło: Arsenal.com
Kanonierka15 komentarzy: 2185 newsów: 515.09.2009, 12:51

Znakomicie! Oby za każdym razem grali po 90 min.

Peter_HK44 komentarzy: 168715.09.2009, 02:01

Oby tak dalej, oby tak dalej. Niech się chłopaki rozwijają na chwałę Arsenalu! ;-)

waldek_89 komentarzy: 573514.09.2009, 22:24

mam nadzieję na coraz to lepszą grę z ich strony;)

aRamsey komentarzy: 948614.09.2009, 20:17

najbardziej z tej 4 liczę na Havarda...

pelek komentarzy: 214614.09.2009, 19:52

@maniek_56
CooOO? Simpson najsłabszy, taaa..
@ArsenalTheBest
tak, zwłaszcza przy kontuzji DJourou. I bedziemy grać kartoflem.

Hubert89 komentarzy: 83214.09.2009, 19:51

licze na to, że wróca silniejsi i bardziej doświadczeni i zaczną rywalizację o pierwszą 11.

Szef komentarzy: 1303514.09.2009, 19:41

fajnie ze graja po 90 minut, rozegraja sie jeszcze w tym sezonie, licze na te czworke bardzo bo mysle ze cala ta czworka naszych graczy moze sie dostac do pierwszej druzyny i cos tam pokazac ciekawego

topol95 komentarzy: 152714.09.2009, 19:36

Niech się ogrywają ;)

maniek56 komentarzy: 300714.09.2009, 19:31

Myślę że Nordtveid, Lansbury i Thomas kiedyś będą świetnymi piłkarzami, za rok albo dwa mogą stanowić zmienników dla pierwszego składu, natomiast Simpson jest chyba najsłabszy z tej czwórki.

valentino1 komentarzy: 22314.09.2009, 19:29

Havard rozegral do tej pory 3 mecze dla Norymbergi i zebrał niezłe noty od Kickera(śr. 3.0). Trener wystawia go na pozycji def.pomocnika.

ArsenalTheBest komentarzy: 102614.09.2009, 19:28

Powinnismy jeszcze raz wypozyczyc Senderosa bo jak sie okazuje gra on dzis w rezerwach z Stoke City

KuBaJo komentarzy: 217414.09.2009, 19:20