Raport z wypożyczeń: Gol Ryo, czyste konto Lansbury'ego

Raport z wypożyczeń: Gol Ryo, czyste konto Lansbury'ego 22.02.2012, 14:18, Bartłomiej Rusek 34 komentarzy

Każdego sezonu młodzi Kanonierzy wysyłani są do innych klubów w ramach wypożyczenia – ma to na celu uzyskanie doświadczenia i ogrania, czyli cech niezwykle ważnych w angielskiej piłce.

Dlatego też przedstawiamy raport z wypożyczeń, który ma na celu krótkie opisanie jak radzili oni sobie w „nowych” klubach.

Henri Lansbury

Blackpool 1-4 West Ham

Henri zagrał 35 minut na pozycji bramkarza zastępując Roberta Greena, który wyleciał z boiska za czerwoną kartkę, zdobytą w 53. minucie. Zachował on czyste konto - jedynego gola, którego straciła drużyna West Hamu przepuścił Robert Green. Warto dodać, iż nie jest to pierwszy mecz w karierze Henri’ego, w którym zagrał kilka minut na pozycji bramkarza.

Ryo Miyachi

Millwall 0-2 Bolton

Miyachi zagrał 78. minut w spotkaniu z Millwall. Już w 3. minucie zapisał się na listę strzelców, o czym już pisaliśmy. Tym samym sprawił, iż podopieczni Owena Coyle’a zakwalifikowali się do ćwierćfinałów Pucharu Anglii.

Daniel Boateng

Swindon 2-1 Shrewsbury

Hereford 1-2 Swindon

Daniel Boateng zagrał 67 minut w meczu, w którym jego Swindon wygrało 2-1 z Shrewsbury, awansując tym samym na pierwsze miejsce w League Two. Jednak swój debiut dla Swindon Town FC zaliczył on trzy dni przed tym meczem, w meczu przeciw Hereford, w którym zagrał całe 90 minut.

Sead Hajrovic

Oxford 2-1 Barnet

Barnet 1-2 Shrewsbury Town

W meczu z Oxford United FC Sead Hajrovic zmienił w 46. minucie Dennehy’ego, a w meczu przeciw Shrewsbury zagrał całe 90 minut.

Gavin Hoyte

Cheltenham 0-0 AFC Wimbledon

AFC Wimbledon 1-1 Morecambe

W obu meczach trener AFC Wimbledon nie zdecydował się na wystawienie Gavina, pomimo jego obecności na ławce rezerwowych.

Vito Mannone

Hull vs Brighton

Mecz ten zostanie dopiero dzisiaj rozegrany.

Rhys Murphy

Sheffield United 2-1 Preston

Rhys Murphy wszedł na boisko dopiero w 87. minucie meczu, w którym jego drużyna przegrała z Sheffield United

Sanchez Watt

Crawley Town 0-2 Stoke

Sanchez zagrał całe 90 minut dla Crawley Town, w meczu ze Stoke. Warto jednak dodać, iż jego drużyna grała od 17. minuty meczu w przewadze, po czerwonej kartce zdobytej przez Delapa.

Carlos Vela

Granada 4-1 Real Sociedad

Carlos zagrał 24 minuty w drugiej połowie meczu, w którym jego Real Sociedad został rozgromiony przez Granadę 4-1.

Kyle Bartley

Rangers 0-1 Kilmarnock

Kyle nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych drużyny z Glasgow.

Joel Campbell

Lorient 0-1 Lille

Joel nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych drużyny z Lorient.

Wellington Silva

Xerex 1-0 Alcoyano

Wellington nie zmieścił się w kadrze meczowej Alcoyano na mecz z Xerex.

Pedro Botelho

Levante 3-5 Rayo Vallecano

Pedro nie znalazł się w kadrze meczowej Levante na mecz z Rayo Vallecano.

Nicklas Bendtner

Sunderland 2-0 Arsenal

Nicklas nie wystąpił w meczu Sunderlandu z Arsenalem.

Chuks Aneke

Stevenage 0-0 Tottenham

Chucks nie znalazł się w kadrze meczowej Stevenage na mecz z Tottenhamem.

Samuel Galindo

Las Palmas 0-1 Gimnastic Tarragona

Samuel przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych. Jego drużyna wygrała z Las Palmas wynikiem 1-0.

Denilson

Sao Paulo

Rozgrywki w lidze brazylijskiej dobiegły już końca.

Wypożyczenia autor: Bartłomiej Rusek źrodło: arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125117.03.2012, 16:55

Haha Lansbury :D

bmwz5 komentarzy: 6280 newsów: 34123.02.2012, 15:15

@Joker
news.bbc.co.uk/mobile/bbc_sport/football/matches/2012/02/18/3410123/squad.shtml?context=cps_ukfs&ssfrom=comp

Na pewno ?

Joker_224 komentarzy: 520223.02.2012, 13:50

Campbell siedział na ławce

evelred komentarzy: 369123.02.2012, 11:35

Zachował on czyste konto - jedynego gola, którego straciła drużyna West Hamu przepuścił Robert Green.

ahahaha padłem

karlo komentarzy: 906923.02.2012, 08:01

Rośnie nam nowy bramkarz.

FryzjerPierwszy komentarzy: 76723.02.2012, 07:12

KedzioRRz i Ryo też. Mam nadzieję że nie będzie z nim jak u Walcotta że w pewnym momencie przestanie się rozwijać tylko będzie na tym samym poziomie.

concrete13 komentarzy: 869823.02.2012, 00:35

to ten Hoyte jeszcze jest u nas ? o.O..mam nadzieję, że Kyle nie grał bo wraca do nas !

KedzioRRz komentarzy: 382622.02.2012, 22:55

W przyszłym sezonie boss powinien dać szanse Bartley'owi i Lansburemu, należy im się to:)

Kaltinor komentarzy: 48122.02.2012, 20:42

Wenger pozbędzie się Almunii i Mannone, a Henri będzie ich zastępcą ;D

reflektmedina komentarzy: 11722.02.2012, 20:23

Campbell zaczyna grać naprawdę słabo, powinien wrócić do klubu;/

andrzej93 komentarzy: 119622.02.2012, 19:52

Aneke nie mógł zagrać dokładnie nie wiem o co chodzi ale już przy okazji przedłużenia wypożyczenia było info że nie zagra z Kogutami

KanonierTH1411 komentarzy: 482822.02.2012, 18:37

Bartley ma podobno do nas wrócić jeszcze w tym sezonie bo Rangersi muszą szybko poprawić swoją sytuację finansową. Chyba dlatego nie grał, bo może gdyby doznał kontuzji Rangersi musieliby zapłacić jakieś odszkodowanie.

Czemu Aneke znów się nie załapał!? Raz pauzował za kartki a teraz? O co kaman?

Campbell tez coś obniżył loty... na razie dwa gole ma w Ligue1.

Może być jeszcze dobry Boateng ale on jest jeszcze dość młody więc ma czas narazie.

Tylko Watt wylądował zdecydowanie za nisko, League Two to za niska liga. W tamtym sezonie zbierał bardzo dobre recenzje w Leeds United, więc nie wiem czemu został wypożyczony niżej niż ostatnio.

konalio komentarzy: 93922.02.2012, 17:22

Szkoda, że Campbell nic nie gra.

miklosz123 komentarzy: 22022.02.2012, 16:58

cieszy mnie bramka ryo ale martwi mnie to niewystawianie naławkę rezerwową chociażby

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 422.02.2012, 16:41

Bartley grał regularnie w pierwszym składzie. Ostatnio zszedł w pierwszej połowie, może kontuzja.

Gunner48 komentarzy: 792922.02.2012, 16:06

Dlaczego Bartley tak mało grywa? Jest bardzo dobrym obrońcą, dziwi mnie to bardzo.

aaron komentarzy: 336522.02.2012, 16:02

fajnie nowy bramkarz na sie tworzy- Henri Lansbury :) a tak w ogóle to brawo RYO!:D

bmwz5 komentarzy: 6280 newsów: 34122.02.2012, 15:55

@NineBiteWolf
Ojj, to miałem na myśli, mój błąd. Miałem to na myśli ale napisalem na odwrót. :P nawet pisząc to obejrzałem tą akcję z czerwienią Delapa. Już zmienione ^ ^

mitmichael komentarzy: 4924322.02.2012, 15:48

Dobrze, ze Ryo strzelił gola - oby to nie była jedyna bramka jaka strzeli dla Boltonu.

mati96 komentarzy: 116622.02.2012, 15:22

Gofer999, no właśnie ja też byłem za wypożyczeniem tego obrońcy do końca sezonu bo Gibbs to się wdał w Diabego zagra dwa mecze i to nie całe i już kontuzja Aly by nam się przydał :)

ali000 komentarzy: 61722.02.2012, 15:21

To sie nazywa uniwersalny pilkarz..

I znow pytanie> lepiej grac w juniorach, rezerwach, czy nawet lawki nie grzac na wypozyczeniu, oczywiscie nie wszystkich sie to tyczy

Gofer999 komentarzy: 1466822.02.2012, 15:17

mati96, no ale większość psioczyła "po co nam Aly? będzie trzech LO, za dużo!!". ;]

Orandzo komentarzy: 338022.02.2012, 14:59

Czemu Bartley nie grał, przecież ostatnio to grał +45 minut?

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1422.02.2012, 14:58

Nie wiem po cholerę wypożyczać tam zawodników gdzie nawet ich na ławkę nie biorą ...

mati96 komentarzy: 116622.02.2012, 14:49

Gibbs nabawił się urazu na treningu i prawdopodobnie nie zagra z kogutami

abdullah komentarzy: 13822.02.2012, 14:39

Flisu - Denilson został wypożyczony do końca sezonu 2011/2012, więc rozegra jeszcze w Brazylii rundę wiosenną 2012.
Widzę, że się za nim stęskniłeś :P

Dekarz123 komentarzy: 118622.02.2012, 14:28

właśnie ?

Kangur96 komentarzy: 158622.02.2012, 14:27

Najbardziej perspektywicznym i przydatnym w przyszłości zawodnikiem z tej listy jest Ryo :) szkoda, że Campbell nie znalazł się nawet w kadrze meczowej Lorient, również w nim pokładałem duże nadzieje. I nadal pokładam :)

AtheneWins komentarzy: 6442 newsów: 222.02.2012, 14:26

Welliton znowu sie nie łapie do kadry ..

bmwz5 komentarzy: 6280 newsów: 34122.02.2012, 14:26