Raport z wypożyczeń: Gole Afobe i Lipmana

Raport z wypożyczeń: Gole Afobe i Lipmana 13.08.2014, 23:52, Michał Pałasz 11 komentarzy

Każdego sezonu, przede wszystkim młodzi Kanonierzy wysyłani są do innych klubów w ramach wypożyczenia, by zdobyć bezcenne doświadczenie. Obecnie 4 zawodników Arsenalu przebywa w różnych zespołach.

Oto jak zaprezentowali się podczas ostatniej serii spotkań:

Benik Afobe

MK Dons 3-1 Wimbledon

wtorek, 12 sierpnia

Benik Afobe zdobył swojego pierwszego gola dla MK Dons i pomógł drużynie awansować do drugiej rundy Capital One Cup. Po bramkach Kyle'a McFadzeana i Daniela Powella, gospodarze mieli już spotkanie pod kontrolą. W 76 minucie Afobe dołożył trzecie trafienie dla MK Dons, korzystając na nieporozumieniu w szykach obronnych rywala, z łatwością się później przez nie przedzierając. Honorowego gola dla Wimbledonu strzelił w końcówce Matt Tubbs.

Austin Lipman

Hemel Hempstead 0-6 Boreham Wood

Austin Lipman miał udział w niezwykle przekonującym zwycięstwie Boreham, po którym obecny zespół 18-latka znalazł się na samym szczycie ligowej tabeli. Młody napastnik zdobył dla przyjezdnych trzecią bramkę, niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania. Przed przerwą dla gości trafili Lee Angol i Graeme Montgomery. Ten ostatni duet dołożył jeszcze później po golu, a wynik spotkania ustalił w 79 minucie Matty Whichelow.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125114.08.2014, 11:42

No, narazie nieźle sobie tam radzą, oby tak dalej.

maciek987 komentarzy: 296614.08.2014, 09:22

AaronLieber27
Bellerin bedzie z zmiennikiem Debuchy'ego bo nikogo innego na tą pozycje nie mamy a Jenkinson wypożyczony. Coquelin pewnie zostanie z nami i będzie grał w mniej ważnych spotkaniach

AaronLieber27 komentarzy: 612714.08.2014, 01:19

Dolny
tzn. By ze Chambers bedzie na stale przesuniety na pozycje stopera. Bellerin swietnie gra w ofensywie z obrona to juz gorzej. Jak chce to niech zostanie ale ja osobiscie mu polecam wypozyczenie bo tak mlody pilkarz jak on musi grac. Co do Coquelina to za bardzo nie wide ze dla niego przyszlosci na Emirates. Oczywiscie moze isc na wypozyczenie ale nie wiadomo cz jest sens, w koncu ma juz chyba 22 lata

dolny komentarzy: 265614.08.2014, 01:04

Coq był obiecujący, lubię jak gra w piłkę. @AaronLieber27 Bellerin zostaje z nami, jest świetnym zmiennikiem na RB, dużo lepszym niż Jenkinson.

pierre_afc komentarzy: 1207114.08.2014, 00:25

@Arce - Była "za słaby" dla Freiburga bo go koleś wystawiał na pozycjach na, których nigdy Coq nie grał. Chłop ma potencjał tyle, że nie trafił dobrze z klubem. Jakby miał szczęście tak jak Joel i trafił do klubu gdzie na niego stawiają i wystawiają go na JEGO pozycji to chłopak bardzo by się rozwinął.

Arce komentarzy: 110414.08.2014, 00:19

Coq na wylocie powinen być skoro nawet w słabych Freiburgu nie grał bo "za słąby" to co po nim w AFC

AaronLieber27 komentarzy: 612714.08.2014, 00:05

Z Afobe to juz nic nie bedzie. Ciekawe jakie plany ma Wenger wobec Bellerina i Coqelina ?