Raport z wypożyczeń: Gole Akpoma i Torala

Raport z wypożyczeń: Gole Akpoma i Torala 10.08.2015, 14:56, Dawid Wieczorek 12 komentarzy

Każdego sezonu Kanonierzy wysyłani są do innych klubów w ramach wypożyczenia, aby zdobyć bezcenne doświadczenie, bądź w celu poszukiwania regularnej gry. Obecnie 9 zawodników Arsenalu reprezentuje inne barwy.

Oto jak zaprezentowali się podczas ostatnich spotkań:

Isaac Hayden, Chuba Akpom

Hull City 2-0 Huddersfield Town

Akpom zdobył bramkę w 71. minucie gry i opuścił boisko 12 minut później. Hayden rozegrał pełne 90 minut.

Jon Toral

Birmingham City 2-1 Reading

Hiszpan strzelił gola w 47. minucie meczu, a plac gry opuścił w 71. minucie.

Carl Jenkinson

Arsenal 0-2 West Ham United

Jenkinson nie brał udziału w tym spotkaniu.

Yaya Sanogo

AZ 0-3 Ajax

Francuz wszedł na boisko w 63. minucie meczu.

Ainsley Maitland-Niles

Brentford 2-2 Ipswich Town

Maitland-Niles opuścił murawę w 82. minucie spotkania.

Daniel Crowley

Chesterfield 3-1 Barnsley

Anglik zaliczył asystę przy golu Wilkinsona, lecz nie uchronił swojej drużyny przed porażką.

Chuba AkpomJon Miquel Toral HarperWypożyczenia autor: Dawid Wieczorek źrodło: arsenal.com

KedzioRRz komentarzy: 382710.08.2015, 18:25

Trzeba przesłać flaszkę do managera Hull, liczę że Akpom wypali w tym sezonie i pomoże tygrysom. Ale musi mieć szansy, musi grać, póki co odpłaca sie nieżle

olizet komentarzy: 24410.08.2015, 18:24

@gunner48
Tygrysow ;)

Gunner48 komentarzy: 792910.08.2015, 18:22

Od wczoraj część kibiców Arsenalu będzie bacznie przyglądać się grze Wilków. Trzech graczy wypożyczonych do tego samego zespołu z Championship to coś niespotykanego. Liczę, że Martinez to kwestia godzin.

kanonier21afc komentarzy: 225710.08.2015, 17:21

Nie wiem czemu akpom nie został, może przed końcem sierpnia coś się jeszcze wydarzy

losnumeros komentarzy: 1318910.08.2015, 17:18

Bardzo dobre występy naszych młodych zawodników

COYG19 komentarzy: 111010.08.2015, 16:35

Do tej grupy ma dołączyć Martinez.
Ma udać się na wypożyczenie do Wolves.

Corthal komentarzy: 110910.08.2015, 16:02

Myślę że autor newsa pomylił się we wzmiance z meczu Ajaxu.

To chyba jasne, że jeżeli Joden strzelili 3 bramki, to odpowiada za to nie kto inny niż nasza bestia pola karnego, gigant przyjęcia piłki, prorok szybującej futbolówki, Yaya Sanogo we własnej osobie, namaszczony osobiście przez Wielkiego Wu na naszego kilera wszech czasów.

Spadkobierca proroctwa o Wielkim Lordzie Bendtnerze, wspaniałomyślnie idzie na wypożyczenie żeby dać szansę innym na walkę o koronę króla strzelców Premier League. Bohater i filantrop, ambasador przepisów fair play. Klasa.

Ot, zwykła pomyłka, każdemu może się zdarzyć, upał za oknem nie pomaga w rzetelnym dziennikarstwie.

kaman17 komentarzy: 498710.08.2015, 15:05

Takich raportów sie teraz spodziewam częściej

patryksz komentarzy: 364810.08.2015, 15:04

W tym sezonie młodziaki na wypożyczeniach o wiele lepiej się spisują. Tak wiem, że to pierwsze mecze, ale zrobili więcej niż niektórzy przez ostatni sezon wypożyczenia.