Raport z wypożyczeń: Simpson strzela dla QPR

Raport z wypożyczeń: Simpson strzela dla QPR 09.11.2009, 17:26, Marcin Wierciński 19 komentarzy

Aktualnie wypożyczonych jest pięciu młodych Kanonierów: Jay Simpson (QPR), Jay Emmanuel-Thomas (Blackpool), Henri Lansbury (Watford), Havard Nordtveit (Nurnberg) i Gavin Hoyte (Brighton). Oficjalna strona klubu przygotowała raport z poczynań tych piłkarzy w ostatniej kolejce spotkań w Anglii i Niemczech.

Jay Emmanuel-Thomas

Jay Emmanuel-Thomas zagrał całe spotkanie w wygranym przez Blackpool 4:1 meczu z Scunthrope. Sobotnia potyczka na Bloomfield Road była zarazem ostatnią w tym zespole młodego Kanoniera, którego wypożyczenie zakończy się podczas najbliższej przerwy na mecze reprezentacyjne.

Jay Simpson

Młody Anglik strzelił swojego siódmego gola w dwunastym występie w Championship. Simpson zdobył swoją bramkę w dziesiątej minucie spotkania, a jego QPR wygrało 2:1 z Sheffield Wednesday. Queens Park Rangers zajmuje obecnie wysoką, czwartą pozycję na zapleczu Premier League.

Henri Lansbury

Kolejny z wypożyczonych także zagrał całe spotkanie dla swojej tymczasowej drużyny, a jego zespół pokonał 2:0 Preston North End. Watford zajmuje obecnie dwunaste miejsce w tabeli Championship, ale traci tylko 3 pkt. do znajdującego się na trzeciej pozycji Cardiff City.

Gavin Hoyte

Hoyte otrzymał swoją pierwszą czerwoną kartkę w karierze podczas spotkania z Wycombe. Młody Kanonier został wyrzucony z placu gry w 33. minucie meczu w ramach rozgrywek o Puchar Anglii. Siły jednak szybko wyrównały się, gdy dwanaście minut później sędzia pokazał czerwoną kartkę zawodnikowi gospodarzy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:4.

Havard Nordtveit

Norweg zagrał 90 minut w przegranym 1:0 meczu z Mainz. Ta sobotnia porażka sprawiła, że drużyna Nordtveita spadła na szesnastą pozycję w ligowej tabeli. W całej lidze znajduje się 18 zespołów.

Wypożyczenia autor: Marcin Wierciński źrodło: Arsenal.com
waldek_89 komentarzy: 573511.11.2009, 20:33

brawa dla Simpsona;D

Arsenalius komentarzy: 151710.11.2009, 14:45

Oby grali tak dalej

Filip151 komentarzy: 1885 newsów: 210.11.2009, 07:16

Świetnie, oby tak dalej niech się szkolą i uczą.

Peter_HK44 komentarzy: 168710.11.2009, 01:11

Cieszy forma strzelecka Simpsona. Oby dalej tak się rozwijał, a miejsce w pierwszej drużynie czeka. ;-)

Gresiex komentarzy: 72009.11.2009, 23:06

Najbardziej boli sytuacja zeposlu Nordtveit'a bo chlopak dobrze broni, nawet osmielibym sie powiedziec, ze najlepiej z obroncow Nunbergu

aRamsey komentarzy: 948609.11.2009, 22:36

wszyscy są b.obiecującymi zawodnikami... oby Gavin się rozwinął bo będziemy potrzebowac kogoś lepszego niż Gilbert w przyszłości na prawym skrzydle obrony...

Szef komentarzy: 1303509.11.2009, 22:20

Nordtveit dostal tez zolta kartke o ile sie nie myle, cieszy postawa Simpson bo rosnie nam kolejny klasowy napadzior

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11509.11.2009, 22:18

Jay to bardzo utalentowany napastnik, o czym możemy przekonać się zerkając w jego aktualne statystyki, jednak Championship a Premier League to dwa inne światy, więc mam nadzieję, że jeśli wróci on z wypożyczenia pokaże, że potrafi grać tu i tam. Myślę, że już w przyszłym sezonie powinien dostawać więcej szans na grę, bo jak na swój wiek, powinien już być jedną nogą w pierwszym składzie Arsenalu. Konkurencja jest jednak ogromna, a umiejętności Simpsona zbyt małe, żeby pozwolić mu na takie wyróżnienie.

MasterG komentarzy: 509.11.2009, 20:47

Niech się chłopaki ogrywają bo mam wielką nadzieję że to oni zostaną następcami naszych piłkarzy. Cieszę się że Jay regularnie strzela gole.

Koti komentarzy: 127709.11.2009, 20:41

A ja najbardziej licze na Nordtveita. To świetny obrońca i myśle że mógłby powoli wchodzić do składu np. Carling Cup, F.A. Cup.

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56709.11.2009, 18:47

Chciałbym tylko wspomnieć, że Bendtner też strzelał w Championship na zawołanie, a teraz i tak po nim jeździcie...

Kanonierka15 komentarzy: 2185 newsów: 509.11.2009, 18:45

Obydwaj nasi napastnicy świetnie się spisują, to nawet dobrze, że JET już wraca, jestem ciekawa czy Boss wystawi go na City.

Cesc_Fabri_4 komentarzy: 113409.11.2009, 18:39

Niech się uczą

wschowiak komentarzy: 159709.11.2009, 17:55

Bardzo dobrze że grają .. zdobywają doświadczenie i w przyszłości zwiększą siłę Arsenalu..!

topol95 komentarzy: 152709.11.2009, 17:54

Simpson strzela regularnie. To cieszy. Chciałbym, żeby Nordveit w następnym sezonie grał już u nas. Zaliczyłby kilka meczy w CC. Ma z pewnością talent, bo gra w tak młodym wieku, w silnej lidze jaką jest Bundesliga.

Caroline komentarzy: 48509.11.2009, 17:50

Simpson sobie świetnie radzi. Przyda się bardzo w przyszłości.

IronHide_AFC komentarzy: 164209.11.2009, 17:38